Стар Пост ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 106 А&markers=София,ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 106 А

Стар Пост ЕООД

Приятели вместо да четете мнения за конкретна фирма дали е коректна или не. Ето начин как може да си докарате малко странични доходи от този сайт:
Плащат в биткойн, ползвам го вече повече от 5 години и си докарвам до 0.02 BTC на месец, което в паричен еквивалент е около - 750 $. тъй като успях да си развия акаунта почти на макс.

Лъжкиня - Десислава Вълкова. Виждам, че отново е пуснала обява за куриери и за офис-служител. Държи хората по месец-два, бави заплащането, след което хората си тръгват. Тя отново пуска обяви за работа за нови хора, които да дойдат... Не знам кой я крепи, за да и се дават пратки за разнос от куриерите. Най-добросъвестно си вършех работата, въпреки това още първия месец ми забави заплатата. Втория месец започна да говори, че още не я била подготвила, когато искаш да говориш с нея, все е заета да говори по телефона, все не може. Когато настояваш, просто казва, че не може да говори, уж след малко, това малко става дни, после спира да ти вдига телефона. Ако сте на граждански договор - дори Инспекцията по труда не може да Ви Помогне. Аз не си взех 600 лв. - заплащане за месец и половина. Напуснах. Чудно ми е как някой не я е пребил още. Толкова хора са измамени от тази жена. Не отивайте там, ако не искате неприятни емоции.

Лошо отношение. Отиваш, веднага ти дават договор, но на бланката виждаш, че датата е от 2021-ва година. Обръщаш внимание, веднага поправят, но цялата тази готовност уж да те наемат е леко подозрителна. Други кандидати няма. Може би са прочели в интернет пространството, че фирмата не плаща... Започвам работа, съвестно разнасям пратките, старая се да съм точна, макар че оше с първите пратки разбирам, че времето ще е повече, а не 4 часа. Разнасям всичко и отивам отново, този път има пратки за още повече квартали. Аз ги вземам и си свършвам работата. През целия месец не виждам нито един друг куриер, в офиса се сменят три жени за 2месеца и половина... Изглеждат доста отнесени, когато питам за заплащането. Срокът за първата заплата - 20-то число, минава. Искам си я. Имало забавяне. Пак си я искам след два дни - пак забавяне. Третият път е по-остро. Дават ми я. Други служители не виждам. Вторият месц изобщо не ми дават заплата. Спирам да нося пратки - искам си заплатата - след няколко дни Десислава Вълкова спира да ми вдига. Хубаво си помислете имате ли нерви и време за губене, за да работите там... Аз се чудя кой им се доверява да му разнасят пратките? Топлофикация и софийска вода се отказаха... Сега Софийска районна прокуратура им дава пратки... Хората си чакат кореспонденцията, но дали ще я получат е под въпрос. Тази жена е измамница...

Лошо отношение. Не плащат, лъже се безобразно. Първата заплата си я взех с настояване доста пъти. Дадоха ми я увита във вестник, но без документ, на ръка. Каза ми се, чв после ще оформим нещата. родължих добросъвестно да работя. Втората се наложи няколко пъти да си я поискам. След като казах, че напускам, просто спря да ми вдига телефона и толкоз. Разчита се, да се появи следващият наивник.
Не се лъжете да започвате работа там. Виждам, че веднага, след като аз се отказах, са си пуснали обява, че търсят куриер-пешак за София. Не се лъжете да отивате!

Лъжци , мошеници не лоялни работодатели никога не се подлъгвайте да започвате работа при тях по добре без работа да стоите от колкото да работите за тях . Бавят заплатите с месеци отнасят се с вас като с боклуци за всичко сте им виновни вие а не тяхната некомпетентност и накрая винаги намират за какво да не ви платят това което ви се полага НЕКОРЕКТНИ

Никога не се захващайте с тази фирма най големите измамници с месеци че може и повече не плащат само лъжат и те използват. Гладни стоите но с тях не се захващайте .Дават ти машини които отдавна не стават за работата която вършат и недай си боже стане нещо винаги ти си виновен дори и ако на нещо просто му е дошло времето пак ти си виновен . Обещават едни заплати но не ги плащат с месеци и не им пука дали ти затъваш . Отношението на Вълков и Десислава е под всякакво ниво не им пука за вас гледат те и тяхните неща да са добре

Обръщам се към ВСИЧКИ, които имат да получават пари от тези измамни парвенюта - завеждайте дела, не се страхувайте да търсите правата си! А към всички, които въпреки всичко написано и побликувано за тази мошеническа фирма - сключвайте САМО трудови договори и изисквайте възможно реално работно време и заплащане в тях.
И отново ви казвам - търсете правата си! Десито и гнусния Ивайло разчитат на това, че повечето хора не искат да се занимават с тях и така ги ограбват. Първо подавате жалба до Инспекцията по труда, в която описвате колко заплати и за какъв период НЕ са ви платени. След проверката от ИТ, ако в отговора е посочено, че всичко ви е платено - завеждате Искова молба в съда по местоживеене. Делата по работнически спорове са БЕЗПЛАТНИ. В хода на делото адвоката ви да изисква експертиза на подписа ви върху ведомостта, защото Десито обича да представя подправени ведомости, на които някой ви е подписал. Има вече десетки дела, спечелени от бивши служители с фалшифицирани подписи!
А относно гражданските договори - искайте винаги протокол за предадените ви пратки, искайте винаги протокол за отчетените от вас пратки. Пазете всички документи с които ви е възлагана работата по гражданския договор, за да можете да ги използвате след това като доказателство в съда, защото иначе не може да докажете, че сте свършили работа и НЯМА да ви платят!

Направих един опознавателен курс за да се запозная с работата, която ще извършвам. Накратко 830 км от Добрич, Варна, Шумен, Търговище, Разград, Русе В. Търново и обратно по същия маршрут. Това се изпълнява през нощта на фарове и за да се справиш трябва да гониш с около 130 км. Колата е за вторични суровини а гумите и са в плачевно състояние. Всичко това за 60 лева. Сбогом СТарлайт.

Обещания и театър. Не се плащат нито наеми, нито заплати много месеци.Получаваш малко от договореното само след молитви. Лоши работни условия.Стара техника. Ужасно отношение и атмосфера.

Тази госпожа Вълкова е свикнала системно да не плаща на служителите си. Пълен въздух под налягане е как не се намери някой който да я причука че да я махне от този свят. Пълен БОКЛУК! Оставам със същото мнение и за Ивайло Вълков