Стар Пост ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 106 А&markers=София,ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 106 А

Стар Пост ЕООД

Най несериозната фирма..
Искам да попитам някой осъждал ли е фирмата относно неизплатени заплати и да сподели какво е било решението на съда и на невъзпитаната г-жа Десислава Вълкова !!!

на вниманието на хората разглеждащи обяви за работа:изманическата фирма СТАР ПОСТ,пуска обяви от нова фирма ДВ ПОСТ като я видите бягаите с 200.те си мислят, че хората са балъци.НАПУСКАИТЕ БЪРЗО ХОРА ДОКАТО НЕ СТЕ ИЗГОРЕЛИ С МНОГО ПАРИ

pozdravi I ot Burgas,za poreden pat se ubedihme nie raboteshtite v ofisa,che sme rabotili za nai golqmata izmamnica v balgariq toest marshata Valkova.golqm mindil se okaza taq,tolkova laji tolkova prazni prikazki I nakraq edno nishto kakto e I samata firma.ta tazi jena I elementarniq I maj,nesprqha da se podigravat s horata I da gi eksploatirat.iskat da im rabotqt bez pari,chui ma Valkova edin den I ti nqma da imash tova nqma da e daleche,togava shte razberesh horata kak sa se chustvali,ti bezpodobno grozno I mizerno sashtestvo,s tiq pari pone da se be poopravila malko,che izglejdash kato nekva sparujena lelka.neznam tiq deto zapochvat ili sa dosta zle ili sa nqkakvi mazohisti,cheteiki komentarite I da zapochnat da rabotqt za taq.nadqvame se che vse nqkoga I pri tqh krana shte spre,molim se da e skoro

Аз съм служител на фирмата и заплатата ми се дава редовно, вече от години.
Нормално е за тези, които крадат или не работят, да не си получават заплатите. За да получиш, трябва и да дадеш.
Няма как да не си свършил нищо и да очакваш да получиш възнаграждение.

Привет и от добрич.След проведеното интервю от" менажера"в кавички ме уговореха за точноста на заплатата при нейното даване.И започнах работих около 15дни.Изсчаках колега който трябваше да вземе пари след две месеца чакане след това да реша кокво да правя така и не ги получи.След това напуснах нямаше смисъл да чакам и аз 2 месеца.
За да не взема пари и аз.

Кандидатствах за работа във фирмата през jobs.bg и получих още веднага покана за интервю,което леко ме озадачи,прочетох доста мнения и както казва друг бивш кандидат - нито едно положително реших,че няма смисъл да си губя времето с интервю за работа,където няма да ми бъде заплатено за труда!Благодаря на всички изразили мнение,по този начин кандидатите научават какво се случва наистина във фирмите и дали изобщо има смисъл да се започва работа!

Хора не се хващайте на работа при тази измамница и кръвопийца,не стига ,че не изплаща редовно заплатите, но и отпуската не плаща,мани и това ,ами ми удържа пари за две заплати,ужким,че не съм напуснал с предизестие,далеч бягайте от тая идиотка,която ден и нощ мисли как да си прекара работниците.Но има Господ ,той си зае работата,ще повръща всичко,което е откраднала!!!!!!

Колеги в цяла северна българия заплати не са плащани от месеци,не ви ли омразна тая скочубра вълкова да ни прави на балъци,това е наи противното семеиство в цяла бг сем вълкови.Ясно е че се фалирали,всичките им банкови сметки са със запори,ХОТЕЛЧЕТО ИМ В ХИСАРЯ Е ЗАЛОЖЕНО,само лъжат хората да им работят без пари.това е балон които всеки момент ще се спука.писмета им не се разнасят,лъжат вивакома че им разнасят писмата а те са по кофите за боклука,няма кои да ги разнесе,ама им вземат парите.същото е и с полицията,така че стига сме им работили на тия,дано скоро да си останат само двамата с противния и мъж дето бил уж голямата работа,а нема 5 лева да се обръсне дължи пари на цяла софия.помияри долни и гнусни

Кандидатствах за работа в СТАРПОСТ, по обявата им в "Джобс бг", поканена съм на интервю... Прочетох 3 страници мнения и не попаднах на нита едно положително... Няма да се явя на интервюто. Би било загуба на време... Жалко е... Благодаря на всички ви за споделената ценна информация!

Внимавайте! Фирмата се подвизава под името "СИ 2003" ООД и пуска обяви за работа под това име.