БГ Работодател е сайт, в който всеки може да каже "Аз обичам моята работа" или "Аз мразя моята работа". Тук можете да споделите за вашият опит във фирмите, в които сте работили или да потърсите мнение за фирма, в която обмисляте да кандидатствате.

Търси             Азбучник   Каталог

рейтинг 2469 от 589 мнения.
рейтинг 1406 от 765 мнения.
рейтинг 937 от 329 мнения.
рейтинг 792 от 68 мнения.
рейтинг 771 от 72 мнения.
рейтинг 721 от 39 мнения.
рейтинг 716 от 536 мнения.
рейтинг 712 от 339 мнения.
рейтинг 637 от 124 мнения.
рейтинг -3648 от 1109 мнения.
рейтинг -3203 от 314 мнения.
рейтинг -3013 от 442 мнения.
рейтинг -2097 от 516 мнения.
рейтинг -2030 от 241 мнения.
рейтинг -1903 от 321 мнения.
рейтинг -1884 от 221 мнения.
рейтинг -1699 от 228 мнения.
рейтинг -1666 от 1069 мнения.
рейтинг 24 от 10 мнения.
рейтинг 33 от 10 мнения.
рейтинг -115 от 8 мнения.
рейтинг 15 от 7 мнения.
рейтинг -76 от 6 мнения.
рейтинг 21 от 6 мнения.
рейтинг -105 от 6 мнения.
рейтинг -15 от 5 мнения.
рейтинг -27 от 5 мнения.
Горните данни са за последните 30 дни.
Дайте Вашето мнение!

Последно коментирани фирми

рейтинг 117 от 53 мнения.
Последно Иво написа:
Шнайдер не е това, което беше. Шуробаджанащината вече е прекалено много, работата в завода става все по-малко и по-малко всяка година. Нивото
рейтинг -54 от 6 мнения.
Последно Станислава написа:
Както и управниците ни, така и тези нещастни "мениджарки"/изписвам ги точно както трябва да се отнасят към тях/ не притежават нужните умения,
рейтинг -105 от 7 мнения.
Последно Неразбиракиев написа:
...ати за работа: Искате да сте като в клетка? Искате да имате мускули? Искате работа без заплащане? Болярка е за вас!!! Хайде наздраве!
рейтинг 41 от 3 мнения.
Последно док написа:
потвърждавам мнението по-долу на "лили", а предното мнение е PR, при това лош, едно говори, друго прави
рейтинг -1243 от 341 мнения.
Последно Лудия написа:
Тия началници на пробуда са НАЙ-ГОЛЕМИТЕ БОКЛУЦИ
рейтинг -221 от 13 мнения.
Последно V. написа:
Хора недейте да почвате там работа за нищо на света, наемат млади хора като им обещават възможности за развитие, но такова липсва !!! Заплати
рейтинг -25 от 16 мнения.
Последно dimitrova написа:
най ми е интересно защо дават договора чак когато напуснешрвсичко е измама,работат в кухнята с бракове и изтекли храни на годност хигиена н
рейтинг 89 от 11 мнения.
Последно Iva12 написа:
Здравейте! Реших да пиша тук по повод една обява за работа в хотел Хилтън. Тъй като информацията е стара, моля някой да сподели опит, мнение з
рейтинг 460 от 202 мнения.
Последно Служител написа:
Всичко написано по-долу за т. Нар.мениджъри- Петринин, джибов и Батинкова е вярно. От началото на годината си тръгнаха много мениджъри в банк
рейтинг -971 от 93 мнения.
Последно един простак написа:
Господа началници нещо и тоя месец ПАРИ НЯМАААА????????!!!!!!!!)ИСКАМЕ СИ ПАРИТЕ ЧЕТВЪРТИ МЕСЕЦ НЕ СТЕ ПЛАЩАЛИ???????? НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА КОЛКО ИМАТЕ ДА