БГ Работодател е сайт, в който всеки може да каже "Аз обичам моята работа" или "Аз мразя моята работа". Тук можете да споделите за вашият опит във фирмите, в които сте работили или да потърсите мнение за фирма, в която обмисляте да кандидатствате.

Търси             Азбучник   Каталог

рейтинг 2122 от 558 мнения.
рейтинг 1261 от 748 мнения.
рейтинг 838 от 324 мнения.
рейтинг 792 от 68 мнения.
рейтинг 748 от 69 мнения.
рейтинг 721 от 39 мнения.
рейтинг 718 от 532 мнения.
рейтинг 689 от 337 мнения.
рейтинг -3648 от 1109 мнения.
рейтинг -3203 от 314 мнения.
рейтинг -3013 от 441 мнения.
рейтинг -2104 от 515 мнения.
рейтинг -1997 от 240 мнения.
рейтинг -1903 от 321 мнения.
рейтинг -1884 от 221 мнения.
рейтинг -1681 от 220 мнения.
рейтинг -1570 от 1064 мнения.
рейтинг -178 от 44 мнения.
рейтинг 77 от 11 мнения.
рейтинг -165 от 9 мнения.
рейтинг 119 от 9 мнения.
рейтинг 50 от 7 мнения.
рейтинг 94 от 7 мнения.
рейтинг -51 от 5 мнения.
Горните данни са за последните 30 дни.
Дайте Вашето мнение!

Последно коментирани фирми

рейтинг 35 от 16 мнения.
Последно kandidat написа:
Здравейте, някой може ли да ми даде информация за заплащането в отдела за инвестиционно банкиране? Благодаря
рейтинг 2475 от 1282 мнения.
Последно БИВШ написа:
...бил голям балък,не разбра ли,че няма да ти го върна.Бития бит ......./ другото няма да го напиша,защото е доста вулгарно,и администратора ще го
рейтинг 113 от 46 мнения.
Последно изнервен написа:
В момента по една зала на всеки етаж е превърната в детска градина за децата на служителите и в офиса е някаква лудница. Ако исках да работя
рейтинг 0 от 1 мнения.
Последно Да започвам ли работа написа:
Нищо не намерих за тази фирма. Няма никакви мнения и коментари за нея. Чудя се дали да започвам. Някой който е работил в a la cart ресторанта Bulgari
рейтинг 158 от 168 мнения.
Последно Деян написа:
Фейсбук странацата ни е много интересна, браво! Препоръчвам я на всички колеги :)
рейтинг -35 от 2 мнения.
Последно руми написа:
...
рейтинг 115 от 60 мнения.
Последно Юли написа:
Всеки си има критерии. На едни им харесва, на други - не. Не може да се угоди на всички. При това доволните служители едва ли пишат в този форум
рейтинг 149 от 16 мнения.
Последно Георги Сяров написа:
Здравейте, казвам се Георги Сяров и съм управителят на фирма Стеф92. Много от изписаните неща в този форум са плод на измислица на зложелател
рейтинг -45 от 1 мнения.
Последно Петрова написа:
Доста озадачаващо за мен, в този сайт няма нито един коментар за тази фирма, затова ще се постарая да дам колкото се може по-подробна информа
рейтинг -306 от 27 мнения.
Последно Мишо написа:
Има публукувана обява за Мениджър Клиенти с Немски и Френски език. Може ли някой да сподели за условията на работа в този отдел. Какво стана