БГ Работодател е сайт, в който всеки може да каже "Аз обичам моята работа" или "Аз мразя моята работа". Тук можете да споделите за вашият опит във фирмите, в които сте работили или да потърсите мнение за фирма, в която обмисляте да кандидатствате.

Търси             Азбучник   Каталог

рейтинг 2469 от 592 мнения.
рейтинг 1451 от 770 мнения.
рейтинг 918 от 332 мнения.
рейтинг 792 от 68 мнения.
рейтинг 771 от 74 мнения.
рейтинг 757 от 342 мнения.
рейтинг 721 от 39 мнения.
рейтинг 716 от 536 мнения.
рейтинг 701 от 801 мнения.
рейтинг -3648 от 1109 мнения.
рейтинг -3203 от 314 мнения.
рейтинг -3021 от 443 мнения.
рейтинг -2097 от 517 мнения.
рейтинг -2030 от 241 мнения.
рейтинг -1884 от 221 мнения.
рейтинг -1852 от 324 мнения.
рейтинг -1744 от 231 мнения.
рейтинг -1659 от 1077 мнения.
рейтинг 0 от 9 мнения.
рейтинг 249 от 9 мнения.
рейтинг 2 от 8 мнения.
рейтинг 7 от 8 мнения.
рейтинг 10 от 8 мнения.
рейтинг -168 от 8 мнения.
рейтинг 4 от 7 мнения.
рейтинг -22 от 6 мнения.
Горните данни са за последните 30 дни.
Дайте Вашето мнение!

Последно коментирани фирми

рейтинг 143 от 73 мнения.
Последно Малко факти написа:
...
рейтинг 54 от 21 мнения.
Последно измамен написа:
Мето ти нарцис ли си?Понеже пишеш положителни коментари за себе си.Ти си измамник.Скоро ще разбереш,че баткото си има батко.Боклук.
рейтинг 78 от 3 мнения.
Последно Мартин Пенчев написа:
Работя от известно време в тази организация и мога да кажа че съм изключително доволен. Всеки е коректен към мен.
рейтинг 5 от 1 мнения.
Последно Кандидат за работа написа:
  Здравейте, виждам, че фирмата е основана съвсем наскоро, през юни тази година и в момента набира хора за няколко позиции. Някой може ли да
рейтинг -226 от 239 мнения.
Последно Александра написа:
Това е фирмата на парадоксите... В сайта гръмко е изписано как Британика изгражда лидерски умения у децата... Не ставайте смешни, уважаеми го
рейтинг 40 от 2 мнения.
Последно Георги написа:
Каква е заплатата на Junior Java Developer ? И разнообразна ли е работата ?
рейтинг -63 от 37 мнения.
Последно Zdravko написа:
измамен сам от тази фирма с 3600 лв. ИЗМАМНИЦИ
рейтинг -360 от 1743 мнения.
...т посочените фирми от теб е все едно-няма да те опазят.Защо ли?  1.СОТ161 - Станчев - Милиционер шеф от сектор издирване,един престъпник не е и
рейтинг 8 от 8 мнения.
Последно Андро написа:
Поредната американска компания, което означава американска вътрешна култура и "третиране на персонала". Един американски писател е казал
рейтинг -967 от 49 мнения.
Последно Lolislav Talalanov написа:
Стана тя каквато стана. Освободиха и по - квалифицирания търговски директор според EuroError. Сега вече им трябва извънземен специалист, който д