БГ Работодател е сайт, в който всеки може да каже "Аз обичам моята работа" или "Аз мразя моята работа". Тук можете да споделите за вашият опит във фирмите, в които сте работили или да потърсите мнение за фирма, в която обмисляте да кандидатствате.

Търси             Азбучник   Каталог

рейтинг 2469 от 595 мнения.
рейтинг 1496 от 775 мнения.
рейтинг 918 от 332 мнения.
рейтинг 800 от 344 мнения.
рейтинг 792 от 68 мнения.
рейтинг 771 от 75 мнения.
рейтинг 738 от 538 мнения.
рейтинг 721 от 39 мнения.
рейтинг 712 от 132 мнения.
рейтинг -3648 от 1109 мнения.
рейтинг -3237 от 316 мнения.
рейтинг -3031 от 444 мнения.
рейтинг -2105 от 518 мнения.
рейтинг -2030 от 241 мнения.
рейтинг -1884 от 221 мнения.
рейтинг -1858 от 325 мнения.
рейтинг -1732 от 232 мнения.
рейтинг -1646 от 1092 мнения.
рейтинг 13 от 15 мнения.
рейтинг 41 от 12 мнения.
рейтинг 164 от 8 мнения.
рейтинг -84 от 6 мнения.
рейтинг -191 от 6 мнения.
рейтинг -127 от 6 мнения.
рейтинг -68 от 6 мнения.
рейтинг 45 от 5 мнения.
рейтинг -110 от 5 мнения.
Горните данни са за последните 30 дни.
Дайте Вашето мнение!

Последно коментирани фирми

рейтинг 121 от 47 мнения.
Последно Атанасов написа:
Сърдечно ви благодаря за топлите и искрени думи по отношение на нас и нашия/ваш семеен бизнес !  Игнатова, от сърце ти благодаря ! Цанко, от с
рейтинг -161 от 18 мнения.
Последно Младенова написа:
Здравейте! Работодателите са много некоректни! Говорят с теб едно, а всъщност правят така, че да те поставят в ситуация, която им е изгодна. Л
рейтинг -191 от 6 мнения.
Последно Иванова написа:
Слушай к'во Анелиьо !!! Не говори това долу дали е измислица или истина, защото не си запозната изобщо с тоя случай!! Всеки отговАря само и еди
рейтинг -11 от 4 мнения.
Последно м написа:
неработете там заплати  йок
рейтинг -1329 от 346 мнения.
Последно Един от Вас написа:
 Докога Малкия Буда ( с големите и остри обувки)  ще се чуства безнаказан. Питам докога, много кадърни хора си тръгнаха от тази фирма.Остава
рейтинг -268 от 242 мнения.
Последно Адекватен написа:
Здравейте, от много време насам мисля дали да се включа в този парадоксален дилаог. Аз съм бивш служител на тази фирма. Работих там доста пов
рейтинг -15 от 21 мнения.
Последно Анонимен написа:
...
рейтинг -121 от 166 мнения.
Последно Марио Личев написа:
Здравейте, колега! Единственият начин да разберете е да опитате. Желая Ви успех! Поздрави!
рейтинг -45 от 1 мнения.
Последно Иван написа:
Не се занимавайте по никакъв повод и нетърсете услугите на тази фирма!Аз съм един от опарилите се хора.Взимат ти парите,казват ти неща които
рейтинг -218 от 25 мнения.
Последно Няма име написа:
Здравейте, искам да попитам дали някой е чувал за фирма Фактор пропърти? Дали тази брокерска къща е част от коментираните от вас? Утре съм на