БГ Работодател е сайт, в който всеки може да каже "Аз обичам моята работа" или "Аз мразя моята работа". Тук можете да споделите за вашият опит във фирмите, в които сте работили или да потърсите мнение за фирма, в която обмисляте да кандидатствате.

Търси             Азбучник   Каталог

рейтинг 2458 от 599 мнения.
рейтинг 1451 от 779 мнения.
рейтинг 951 от 338 мнения.
рейтинг 794 от 348 мнения.
рейтинг 792 от 68 мнения.
рейтинг 771 от 75 мнения.
рейтинг 754 от 541 мнения.
рейтинг 721 от 39 мнения.
рейтинг 712 от 132 мнения.
рейтинг -3648 от 1109 мнения.
рейтинг -3237 от 316 мнения.
рейтинг -3066 от 445 мнения.
рейтинг -2105 от 518 мнения.
рейтинг -2030 от 241 мнения.
рейтинг -1884 от 221 мнения.
рейтинг -1858 от 325 мнения.
рейтинг -1732 от 232 мнения.
рейтинг -1616 от 332 мнения.
рейтинг 181 от 25 мнения.
рейтинг 58 от 14 мнения.
рейтинг -123 от 12 мнения.
рейтинг 128 от 10 мнения.
рейтинг -185 от 7 мнения.
рейтинг -11 от 7 мнения.
рейтинг -90 от 6 мнения.
рейтинг 0 от 6 мнения.
Горните данни са за последните 30 дни.
Дайте Вашето мнение!

Последно коментирани фирми

рейтинг -92 от 25 мнения.
Последно бивш ЩАСТЛИВ служител написа:
Най-големите боклуци и селянки са шефове в тази фирма..Отношението е отвратително към персонала, все гледат да ощетят и да вземат от вас, но
рейтинг -1052 от 1823 мнения.
Последно БИВШ написа:
Тоше Драгоев помниш ли какво беше написал същия ден в БГ РАБОТОДАТЕЛ.В следващия брой  ще публикувам 1 договор,за да видите какви заплати вз
рейтинг 6 от 1 мнения.
Последно Красимира написа:
Здравейте, За моя радост работих само 2 седмици във въпросната фирма. Служителите не са особено интилигентни. Коментират новодошлите в тяхн
рейтинг -780 от 191 мнения.
Последно Веселин написа:
Ако се уважавате дори малко, никога не започвайте работа там. Заплатата е мизерна и постоянно ще Ви удържат пари за нещо(пример : казват ти д
рейтинг 239 от 74 мнения.
Последно Васко написа:
Най-важно е работа да имаме!
рейтинг -443 от 66 мнения.
Последно Служител написа:
Здравейте всички бивши и настоящи кандидати за работа в Мегатекс Комерс! За ваша информация, фирмата Мегатекс е производствена, а производ
рейтинг 6 от 21 мнения.
Последно Камелия написа:
 Здравейте, Искам да споделя своето лично мнение за Рапидо "Експрес". Реших да за първи път да използвам услугите на тази куриерска фирма, до
рейтинг -6 от 8 мнения.
Последно АТАНАС ПАВЛОВ написа:
РАБОТЯ ВЪВ ФИРМАТА ОТ ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ. ТОВА Е ФИРМА С ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ГОЛЯМО ТЕКУЧЕСТВО НА КАДРИ, ЛИПСВАТ НЕОБХОДИМИТЕ КАЧЕСТВЕНИ СПЕЦИАЛИСТ,
рейтинг -44 от 15 мнения.
Последно amazed написа:
Бях на интервю за работа във въпросната фирмичка за позиция Търговски асистент и едниственото, което мога да кажа е, че това беше най-малоум
рейтинг -182 от 94 мнения.
Последно следящ написа:
Някой може ли да отговоризащо през три месеца се въртят минимум по двадесет обяви.каква е причината.защо е толкова голямо текучеството.защ