БГ Работодател е сайт, в който всеки може да каже "Аз обичам моята работа" или "Аз мразя моята работа". Тук можете да споделите за вашият опит във фирмите, в които сте работили или да потърсите мнение за фирма, в която обмисляте да кандидатствате.

Търси             Азбучник   Каталог

рейтинг 2469 от 591 мнения.
рейтинг 1451 от 768 мнения.
рейтинг 918 от 331 мнения.
рейтинг 792 от 68 мнения.
рейтинг 771 от 74 мнения.
рейтинг 757 от 341 мнения.
рейтинг 721 от 39 мнения.
рейтинг 716 от 536 мнения.
рейтинг 716 от 800 мнения.
рейтинг -3648 от 1109 мнения.
рейтинг -3203 от 314 мнения.
рейтинг -3013 от 442 мнения.
рейтинг -2097 от 517 мнения.
рейтинг -2030 от 241 мнения.
рейтинг -1884 от 221 мнения.
рейтинг -1852 от 324 мнения.
рейтинг -1744 от 231 мнения.
рейтинг -1660 от 1075 мнения.
рейтинг 11 от 9 мнения.
рейтинг 29 от 8 мнения.
рейтинг 0 от 7 мнения.
рейтинг -168 от 7 мнения.
рейтинг -22 от 6 мнения.
рейтинг 6 от 6 мнения.
рейтинг -45 от 5 мнения.
Горните данни са за последните 30 дни.
Дайте Вашето мнение!

Последно коментирани фирми

рейтинг -233 от 1728 мнения.
Последно Ерик написа:
Стамене това с досиетата е история от бившата ДС и по настоящем човешки ресурси в СОЦ161.Това е крещят пример за отнемането на лиценза на СОЦ1
рейтинг -229 от 59 мнения.
Последно стефи написа:
Здравейте! Редовно пътувам по линия 4 и съм възмутена от отношението на кондукторите към пътниците /не само към мен/. Много е дразнещо когато
рейтинг -30 от 2 мнения.
Последно Иван написа:
...ота. Човек със завършено висше образование няма смисъл да кандидатства в тази фирма. Хелион България е купена преди години от Белгийска ф
рейтинг -44 от 18 мнения.
Последно Гошо написа:
Здравейте, преди около месец кандидатствах за работа за следните позиции координатор проекти с английски и сървис диливъри с френски. Изг
рейтинг -80 от 7 мнения.
Последно Georgieva написа:
До ХОСЕ Здравейте, интересувам се мнението за фармацетичната или за компютърната фирма е?
рейтинг 108 от 15 мнения.
Последно под прикритие написа:
С две думи го казвам: пълен хаос, жива трагедия, пълен абсурд! Незнам кой си, който ще се хванеш на въдицата, поредния, Първо помисли!!!!Вземат
рейтинг 716 от 800 мнения.
Последно Валентин написа:
много доволен от услугите ВИ,защото интернетът е много с бърза скорост,и обслужването е много добро,вие сте винаги любезни.
рейтинг -65 от 15 мнения.
Последно Въпрос написа:
Видях обявата в джобса за журналист. Някой може ли да разкаже повече за редакцията и отношението във фирмата. Видях, че и като в други форуми
рейтинг -137 от 24 мнения.
Последно кокетка написа:
Защо толкова често излизат обяви за Варна, на всичките им обяви пише едно и също, само имената се сменят, и датите от които са валидни. Започв
рейтинг -72 от 6 мнения.
Последно инж.Светлана Рангелова написа:
В момента съм ги дала на финансова полиция за рекет,чакам до 23.10.14г.да излезе Решение на Главна инспекция по труда ,зафалшиви трудови догово