БГ Работодател е сайт, в който всеки може да каже "Аз обичам моята работа" или "Аз мразя моята работа". Тук можете да споделите за вашият опит във фирмите, в които сте работили или да потърсите мнение за фирма, в която обмисляте да кандидатствате.

Търси             Азбучник   Каталог

рейтинг 2458 от 599 мнения.
рейтинг 1344 от 798 мнения.
рейтинг 1035 от 341 мнения.
рейтинг 792 от 68 мнения.
рейтинг 771 от 76 мнения.
рейтинг 768 от 354 мнения.
рейтинг 738 от 542 мнения.
рейтинг 721 от 39 мнения.
рейтинг 712 от 133 мнения.
рейтинг -3648 от 1109 мнения.
рейтинг -3194 от 318 мнения.
рейтинг -3030 от 452 мнения.
рейтинг -2145 от 520 мнения.
рейтинг -2073 от 251 мнения.
рейтинг -1884 от 221 мнения.
рейтинг -1858 от 326 мнения.
рейтинг -1827 от 239 мнения.
рейтинг -1787 от 1118 мнения.
рейтинг -163 от 19 мнения.
рейтинг -194 от 15 мнения.
рейтинг -132 от 13 мнения.
рейтинг 40 от 10 мнения.
рейтинг 0 от 9 мнения.
рейтинг 50 от 9 мнения.
рейтинг -200 от 7 мнения.
Горните данни са за последните 30 дни.
Дайте Вашето мнение!

Последно коментирани фирми

рейтинг -1470 от 245 мнения.
Последно В. В. написа:
Като цяло работата е добре, 8 часа и без физически труд с почивки през деня и обедна 1 час. Стоиш на топло през зимата и хладно през лятото. Поч
рейтинг 32 от 9 мнения.
Последно Поредната маймуна написа:
Swiss! За да си точен, и ясен уточни работното време и заплата. Буквално от толкова, до толкова. И кога се почива, ако се почива изобщо. И еди си к
рейтинг -980 от 199 мнения.
Последно Йоанна написа:
...
рейтинг 130 от 9 мнения.
Последно Николай Кръстев написа:
Негативните коментари тук са повече от смешни, направени от един и същ бивш служител, УВОЛЕН ДИСЦИПЛИНАРНО заради неколкократно явяване на
рейтинг -43 от 6 мнения.
Последно Снежана Златкова написа:
Аз съм настоящ служител на Бос консулт. Едва сега прочетох мненията за компанията ни. Искам да изразя несъгласие с тях. Първото мнение на г-ж
рейтинг -128 от 7 мнения.
Последно анонимно написа:
Добра фирма добри условия но само щефката на човешки ресурси пречи защото е гад..алчна зла проста докано е тя там фирмата вяма бъдеще. ..едни
рейтинг -63 от 40 мнения.
Последно бивш написа:
До експерта: Стой си там където си. Тая работа е на баир лозе, не съм убеден, че има шанс за спасение на фирмата.  1. Мениджмънта и собственика -
рейтинг -38 от 48 мнения.
Последно Велин Велинов написа:
Мисля, че трябва сериозно да се преосмисли работата на сервиза и това, че хората, които чакат по 5 часа за обслужване, могат потенциално да си
рейтинг -31 от 7 мнения.
Последно Бягство от затвора написа:
...
рейтинг -18 от 65 мнения.
Последно Габриела написа:
Здравейте, бих искала да попитам дали някой е работил в проекта им към Пощенска банка и какви са впечатленията за там? Все пак работното мяс