БГ Работодател е сайт, в който всеки може да каже "Аз обичам моята работа" или "Аз мразя моята работа". Тук можете да споделите за вашият опит във фирмите, в които сте работили или да потърсите мнение за фирма, в която обмисляте да кандидатствате.

Търси             Азбучник   Каталог

рейтинг 2458 от 599 мнения.
рейтинг 1344 от 788 мнения.
рейтинг 1035 от 341 мнения.
рейтинг 794 от 352 мнения.
рейтинг 792 от 68 мнения.
рейтинг 771 от 76 мнения.
рейтинг 754 от 541 мнения.
рейтинг 721 от 39 мнения.
рейтинг 712 от 132 мнения.
рейтинг -3648 от 1109 мнения.
рейтинг -3194 от 318 мнения.
рейтинг -3025 от 449 мнения.
рейтинг -2105 от 518 мнения.
рейтинг -2038 от 243 мнения.
рейтинг -1884 от 221 мнения.
рейтинг -1858 от 325 мнения.
рейтинг -1772 от 236 мнения.
рейтинг -1752 от 1112 мнения.
рейтинг -106 от 15 мнения.
рейтинг -196 от 12 мнения.
рейтинг -264 от 8 мнения.
рейтинг 11 от 7 мнения.
рейтинг 81 от 7 мнения.
рейтинг -32 от 7 мнения.
рейтинг -127 от 7 мнения.
рейтинг -90 от 7 мнения.
рейтинг 64 от 6 мнения.
Горните данни са за последните 30 дни.
Дайте Вашето мнение!

Последно коментирани фирми

рейтинг 96 от 8 мнения.
Последно Елвира написа:
Следващият лъч в многоъгълния триъгълник е Ковачева. Да не се обидят другите лъчи. Може би е в неплатена отпуска????? Дано и стигне, за да оздр
рейтинг -3194 от 318 мнения.
Последно Мария написа:
Здравейте Албена като курорт много ми харесва но управляващите не ми харесват и имам едно предложение. Искам господин Станев да влезе под п
рейтинг 0 от 2 мнения.
Последно димитров написа:
Много бавна, много тромава структура, много мързелив екип, хора с големи заплати и селски души. Плащат, но ти взимат спокойствието.....все сел
рейтинг -1414 от 1883 мнения.
Последно Цоньо Йорданов написа:
Патриций преди няколко години го попитах Тошко Драгоев защо ходи с този шлифер и до кога ще я кара тази кола а той ми отговори че шлифера му
рейтинг -455 от 14 мнения.
Последно Mainata8512 написа:
Любчо ся кво сте отворено семеиство ли? през седмицата женати е с теб събота и неделя с Иван като почива и не бере лук еи тва е европейска раб
рейтинг 0 от 2 мнения.
Последно Янчо Добрев написа:
...от който може да получите писмо Не желая да коментирам повече - отвратен съм,повдига ми се от думата "ДОМКО ООД"
рейтинг 76 от 10 мнения.
Страшна работа е тази Йоанна! То са поклони, целувки, езици, КУЛТ!!! Вече се питам къде са молбите за изместване в някой от тиймовете на Кралиц
рейтинг 169 от 16 мнения.
Последно nato написа:
Всичко хубаво, написано за тази фирма олеква след дадената информация за заплащането! Как е възможна подобна наглост!? Международна компан
рейтинг 22 от 1 мнения.
Последно анонимните написа:
договорът - 4 часа и заплата 200 за пред НАП всъщност работа всеки ден от седмицата без понеделник и неделя на по 4 часа, но по-висока заплата, к
рейтинг 30 от 12 мнения.
Последно Stanislav Gavazov написа:
Преди години правеше подобни поразии в Мадара Шумен и се водеше разследване за обсебване на стомана, кражби и причие престъпления. Чудя се