БГ Работодател е сайт, в който всеки може да каже "Аз обичам моята работа" или "Аз мразя моята работа". Тук можете да споделите за вашият опит във фирмите, в които сте работили или да потърсите мнение за фирма, в която обмисляте да кандидатствате.

Търси             Азбучник   Каталог

рейтинг 1987 от 547 мнения.
рейтинг 1285 от 744 мнения.
рейтинг 794 от 316 мнения.
рейтинг 792 от 68 мнения.
рейтинг 721 от 38 мнения.
рейтинг 709 от 67 мнения.
рейтинг 681 от 332 мнения.
рейтинг 648 от 122 мнения.
рейтинг -3648 от 1108 мнения.
рейтинг -3203 от 313 мнения.
рейтинг -2965 от 438 мнения.
рейтинг -2104 от 513 мнения.
рейтинг -2008 от 224 мнения.
рейтинг -1985 от 239 мнения.
рейтинг -1903 от 321 мнения.
рейтинг -1884 от 221 мнения.
рейтинг -1552 от 326 мнения.
рейтинг -35 от 17 мнения.
рейтинг 120 от 13 мнения.
рейтинг -84 от 8 мнения.
рейтинг 53 от 6 мнения.
рейтинг 0 от 5 мнения.
рейтинг -32 от 5 мнения.
рейтинг 21 от 5 мнения.
Горните данни са за последните 30 дни.
Дайте Вашето мнение!

Последно коментирани фирми

рейтинг 102 от 12 мнения.
Последно Весела написа:
Работата в Новотел Пловдив беше интересно преживяване. Първо,относно заплащането - заплатата в слабия сезон не са розови наистина,но пък е
рейтинг 164 от 73 мнения.
Последно Не е за деца написа:
Извинявам се, за фрапиращата граматическа грешка, а коментарът ми нямаше за цел да прозвучи злостно. Исках да дам по-скоро обективна прецен
рейтинг -8 от 2 мнения.
Последно cookie написа:
Пригответе се овъртайма на стане ваш най-добър приятел!! Интриги, клюки, ниски заплати, вечен недостиг на персонал. Не си струва! Иначе обеща
рейтинг -620 от 92 мнения.
Последно пачо змея написа:
ей мръсници дайте парите за февруари на хората бе измамници!къде е нафтата а?ами спирта а ? търсете ги бе нещастници!гнийте на агрегата бе бо
рейтинг -222 от 12 мнения.
Последно Заплата? написа:
За Великден пак сме без пари, благодаря ви Вадим! Не говорим за бонуси или нещо друго а за изработените си заплати. Не ви ли е срам ?
рейтинг -205 от 66 мнения.
Последно Радо написа:
Здравейте, искам да ви споделя нещо което ми се случи във Варчев финанс съвсем скоро. Отидох да обменя пари в офиса им в мол Варна. Дадох на с
рейтинг -31 от 1 мнения.
Последно Анелия Димитрова написа:
Това е фирма за почистване. Бях търговски представител и бях на процент от оборота. Договарянето ни с Катерина беше - да работя когато имам с
рейтинг 0 от 1 мнения.
Последно Коментар1 написа:
Някакви отзиви относно фирмата? Някой да е работил там?
рейтинг -81 от 5 мнения.
Последно kazak написа:
 Много големи измамници само са за инспекцията по труда
рейтинг -797 от 1145 мнения.
Последно Любов Василева написа:
...