БГ Работодател е сайт, в който всеки може да каже "Аз обичам моята работа" или "Аз мразя моята работа". Тук можете да споделите за вашият опит във фирмите, в които сте работили или да потърсите мнение за фирма, в която обмисляте да кандидатствате.

Търси             Азбучник   Каталог

рейтинг 2122 от 559 мнения.
рейтинг 1261 от 748 мнения.
рейтинг 876 от 325 мнения.
рейтинг 792 от 68 мнения.
рейтинг 748 от 69 мнения.
рейтинг 721 от 39 мнения.
рейтинг 718 от 532 мнения.
рейтинг 716 от 338 мнения.
рейтинг -3648 от 1109 мнения.
рейтинг -3203 от 314 мнения.
рейтинг -3013 от 441 мнения.
рейтинг -2104 от 515 мнения.
рейтинг -1997 от 240 мнения.
рейтинг -1903 от 321 мнения.
рейтинг -1884 от 221 мнения.
рейтинг -1666 от 223 мнения.
рейтинг -1591 от 1065 мнения.
рейтинг -186 от 47 мнения.
рейтинг 77 от 11 мнения.
рейтинг -227 от 10 мнения.
рейтинг 119 от 9 мнения.
рейтинг 136 от 9 мнения.
рейтинг 87 от 7 мнения.
рейтинг 74 от 7 мнения.
рейтинг -181 от 6 мнения.
Горните данни са за последните 30 дни.
Дайте Вашето мнение!

Последно коментирани фирми

рейтинг 138 от 25 мнения.
Последно МуцитУ сАм Уе написа:
дА сА поУпраим У праУписЪ :):):) хахаахахх......   Мозъчето * - туи шЪ гУ разбереш лии мишленце :) Пръстчетата * - а туи шЪ гУ разбереш лиииии мишшлле
рейтинг -2 от 23 мнения.
Последно Анонимен написа:
...вор, додават на ръка. Вероятно заради това там са най-високи заплатите сред добрите хотели в София...
рейтинг -97 от 20 мнения.
Последно Недоволен написа:
ВНИМАНИЕ!!!Хора не се подлъгвайте с паричните възнаграждения на верига-ФРЕШ МАРКЕТ 2013!!!! Тя е една месомелачка. Всички, които са започнали ра
рейтинг 143 от 55 мнения.
Последно az написа:
Добре де, някой няма ли да напише как стоят нещата със заплащането сега? Да речем за тези, които започват работа там, след като са минали през
рейтинг 191 от 18 мнения.
Последно Кандидат написа:
Здравейте, искам попитам, и по-конкретно дамата от счетоводния отдел дали ниво В1 ще ми е достатъчно, за да справя с работата. В момента продъ
рейтинг 0 от 1 мнения.
Последно Вили написа:
Здравейте.Моля да даде някой информация за тази фирма.Какви са заплатите?Каква е работната среда?Заслужава ли си човек да се пробва там?Инт
рейтинг -455 от 28 мнения.
Последно Още един ПИЧ написа:
Добър ден мили бивши колеги и настоящи кандидати заработа. С коментарите си тази фирма сме я вкарали в топ 10 на най-коментираните фирми в по
рейтинг -1666 от 223 мнения.
Последно Иван Попов написа:
Фантастико  винаги  са  били  коректни  с  парите...  http://fantastiko-bg.com/
рейтинг 0 от 1 мнения.
Последно Анатол написа:
  Ми какво да ви кажа, Гасконтрол плевен и Фобос... едни и същи хора, различни имена... Прочетете за Фобос и ще ви стане ясно...
рейтинг -234 от 18 мнения.
Последно Анатол написа:
... Толкова сте се самокомпроментирали че вече и обявите в джобса са от друго име (Гасконтрол) а не Фобос, щото за фобос в гас средите се носят