БГ Работодател е сайт, в който всеки може да каже "Аз обичам моята работа" или "Аз мразя моята работа". Тук можете да споделите за вашият опит във фирмите, в които сте работили или да потърсите мнение за фирма, в която обмисляте да кандидатствате.

Търси             Азбучник   Каталог

рейтинг 2559 от 576 мнения.
рейтинг 1517 от 74 мнения.
рейтинг 1271 от 761 мнения.
рейтинг 876 от 325 мнения.
рейтинг 792 от 68 мнения.
рейтинг 748 от 69 мнения.
рейтинг 721 от 39 мнения.
рейтинг 718 от 533 мнения.
рейтинг -3648 от 1109 мнения.
рейтинг -3203 от 314 мнения.
рейтинг -3013 от 441 мнения.
рейтинг -2104 от 515 мнения.
рейтинг -2030 от 241 мнения.
рейтинг -1903 от 321 мнения.
рейтинг -1884 от 221 мнения.
рейтинг -1676 от 225 мнения.
рейтинг -1631 от 1068 мнения.
рейтинг 1454 от 55 мнения.
рейтинг 437 от 18 мнения.
рейтинг -541 от 17 мнения.
рейтинг -197 от 16 мнения.
рейтинг 0 от 15 мнения.
рейтинг 3 от 14 мнения.
рейтинг 10 от 13 мнения.
рейтинг -310 от 11 мнения.
рейтинг 32 от 11 мнения.
Горните данни са за последните 30 дни.
Дайте Вашето мнение!

Последно коментирани фирми

рейтинг 1517 от 74 мнения.
Последно Стоимен Игнатиев написа:
Здравейте, казвам се Стоимен Игнатиев и от 10 години пия по 4 литра ПЕПСИ-кола всеки ден и нищо ми няма
рейтинг 1849 от 1409 мнения.
Последно Драгуй Тошев написа:
Обаче Аз ви казвам истината, за вас е по-добре да отида Аз, защото, ако не отида, Утешителят няма да дойде на вас, но ако отида, ще ви го изпратя
рейтинг 2559 от 576 мнения.
Последно някой от близкото минало написа:
искам много да смутя едни хора ще бъдат сериозно разстроени спокойно, нищо няма да свърши скоро - най-вече мизерниците, като васно скоро сот1
рейтинг -2656 от 561 мнения.
Последно Андрей написа:
Преместих се във Виваком от конкурентна компания защото целите бяха непостижими за 90% от търговците.Заплатата ми беше колкото във Виваком
рейтинг -420 от 156 мнения.
Последно пламен написа:
Не зная кой сте вие,вън-вътре,анонимни и знайни и незнайни.Ако пишете нещо напишете го като хората,че човек като чете да разбере за какво ста
рейтинг 20 от 15 мнения.
Последно Николай Хайтов написа:
Отвратително отношние на софийският шеф Данчо Хаджиев към служителите! Този човек има за цел да те накара да се чувстваш като най-долното н
рейтинг 0 от 1 мнения.
Последно иван написа:
не  започваите  в тази фирма   лажат  с   парите няма  никакво  израстване   комнадва  се  от некадарници  просто  не ви препорачвам да п
рейтинг 178 от 41 мнения.
Последно аргир написа:
Браво шефе всички който започвате работа ще ме слушате иначе мамицата ви ще разгоня като сте гладни и безработни и отчаяни  ще ми работите
рейтинг 77 от 18 мнения.
Последно Служител написа:
Случайно се рових и видях, че няма мнения за центъра за споделени услуги и ето ме да напиша моето. Работя в компанията от около 6 месеца и до т
рейтинг -53 от 3 мнения.
Последно Жоро написа:
За малко да забравя за глобите...И такива работи има тук