БГ Работодател е сайт, в който всеки може да каже "Аз обичам моята работа" или "Аз мразя моята работа". Тук можете да споделите за вашият опит във фирмите, в които сте работили или да потърсите мнение за фирма, в която обмисляте да кандидатствате.

Търси             Азбучник   Каталог

рейтинг 2469 от 591 мнения.
рейтинг 1451 от 768 мнения.
рейтинг 918 от 332 мнения.
рейтинг 792 от 68 мнения.
рейтинг 771 от 74 мнения.
рейтинг 757 от 341 мнения.
рейтинг 721 от 39 мнения.
рейтинг 716 от 536 мнения.
рейтинг 716 от 800 мнения.
рейтинг -3648 от 1109 мнения.
рейтинг -3203 от 314 мнения.
рейтинг -3013 от 442 мнения.
рейтинг -2097 от 517 мнения.
рейтинг -2030 от 241 мнения.
рейтинг -1884 от 221 мнения.
рейтинг -1852 от 324 мнения.
рейтинг -1744 от 231 мнения.
рейтинг -1646 от 1076 мнения.
рейтинг 249 от 9 мнения.
рейтинг 0 от 8 мнения.
рейтинг -168 от 8 мнения.
рейтинг 20 от 7 мнения.
рейтинг 12 от 7 мнения.
рейтинг 41 от 6 мнения.
рейтинг -22 от 6 мнения.
рейтинг 8 от 5 мнения.
Горните данни са за последните 30 дни.
Дайте Вашето мнение!

Последно коментирани фирми

рейтинг -116 от 7 мнения.
Последно Една от Перфектните написа:
Здравейте! Като настоящ служител във фирмата, бих искала да внеса малко яснота, относно условията на работа.Пък и ми стана малко обидно,като
рейтинг -95 от 44 мнения.
Последно настоящ служител написа:
...
рейтинг 53 от 130 мнения.
Последно Райна написа:
Здравейте! Искам да попитам относно езиците , които се искат . Говоря свободно английски и норвежки език . Дали се търсят такива хора ?
рейтинг 118 от 59 мнения.
Последно Аз написа:
Обявата за търсене на работници стои постоянно в JOBS.BG. Бягайте далече от такива фирми.
рейтинг -10 от 4 мнения.
Последно ПЕТКО АТАНАСОВ написа:
Започнах работа в тази фирма по обява "Оператор на кантослепваща машина". Работих 5 месеца по въпросната кандидатура (съгласих се на 550лв. с у
рейтинг 0 от 3 мнения.
Последно неудобна2 написа:
Подкрепям мнението на "неудобников".Това е много НЕКОРЕКТНА формички. Тя се управлява от доста безмозъчна личност,която си няма и понятие о
рейтинг -92 от 8 мнения.
Последно бивш служител написа:
Това е най-лошият избор за работа в Слънчев Бряг.Управлението е алчно за манги и правят всичко възможно да ги откраднат.Не ви пожелавам да с
рейтинг 0 от 1 мнения.
Последно Лиса написа:
...
рейтинг 0 от 3 мнения.
Последно тони написа:
Не започвайте работа в този ресторант, няма никаква работа. парите са малко, часовете много.
рейтинг -59 от 4 мнения.
Последно Дългогодишн служител написа:
Много нкоректно отношение- обещават много, но не спазват нищо от обещаното. Увеличение на заплатат, която е нищожна при започването, няма да