Стар Пост ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 106 А&markers=София,ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 106 А

Стар Пост ЕООД

Не се ловете на тая въдица каквото и да ви обещават нито отношението към работниците им е на ниво нито заплатите са им заплати работиш няколко месеца и в един момент почват да се оправдават че имат проблеми и има закъснение с заплатите но всичко ще се оправи а ВЪЛКОВИ все са си с проблеми все повече затъват и накрая ще си останат само те да си работят и да си носят пощите сами ако изобщо още некой се съгласи да работи с тях.Ако Ви поканят на интервю попитайте некой работник от офиса мнение за фирмата.Нямат работници за нищо не само за куриери но и за разпределителни в офиса ако влезете в склада ще ви се завие свят колко тонове имат

Никога не почвайте в тази фирма!!! Няма да ви се плати, хаоса е голям в офиса защото няма хора!Ще загубите нерви, време и пари!Работех малко над 2 месеца в офис Плевен и като не си получих заплатите напуснах.Десислава Вълкова иска да се работи без да плаща и по много!Тя прави фалшиви ведомости все едно е платила и куп други нарушения които са за затвор но има дебели връзки и се оправя.Сега тактиката е да търси хора които са пенсионери или това да им е втора работа за да може да чакат повече за заплати и да свършат повече работа докъто се усетят.Обещанията са големи в началото но се оказват празни приказки!

Като настоящ служител ви гарантирам че всичко написано като негативни коментари е напълно вярно дори и непълно.
Заплати се дават рядко и по малко. Комуникацията с ръководството е ужасна крясъци, обиди. Автопарка е по всякаква критика.
ХОРА АКО ИМАТЕ КАКВАТО И ДА Е ДРУГА АЛТЕРНАТИВА БЯГАЙТЕ НАДАЛЕЧ ОТ ТАЗИ ФИРМА.
(в предаването господари на ефира може да се запознаете с Десислава Димитрова Вълкова)
ДВ ПОСТ е абсолютно същата фирма.

1. Никога не започвайте в тази фирма
2. Собственичката й Десислава Вълкова пише положителни коментари тук по еже знае че една част от кандидатите четат отзиви в бг работодател - тя не може вече да си намери работници но е готова на крайни действия
3. Никога не се хващайте на работа на граждански договор - ако след това работодателя не ви плати не можете да се оплачете никъде дори в инспекцията по труда и от никъде не могат да ви помогнат да си вземете заплата освен ако не започнете да водите тежки дела срещу фирмата.
4. Никога не започвайте работа с договор който гласи че ще си получавате заплащането на следващия отработен месец. Така работодателя си взема един коз в ръкава с вас понеже масово фирмите в бг сключват трудови договори с работниците си на минимална работна заплата и с уговорката да ви дават пари "под масат". така след като решите да напуснете последната ви заплата няма да бъде същата каквато сте се разнрали устно с работодателя а ще ви се изплати тоава, което е нетно по довор (-20%-25%) и няма да има пари дадени "под масата" и няма да можете на никоя институция да се оплачите.
5. Вълкови са водили и водят десерки дела срещу свой бивши работници само и само да не им платят изработеното.
6. Вълкови са осъдени за неизплатени кредити към финансови институции и имат запор на активите на Стар Пост ЕООД. За това и заплатите винаги са в брой пуснати в плик който идва с кашонните с писма и паратки по нощните куриери! За софия всеки си ги взима лично от Вълкова или счетоводителя.
7. Хотела им в гр. Хисаря х-л "Чинар" също беше към активите на фирмата но предполагам, че до днешна дата вече е ивзет от ищеца.
Фирмата им е затънала в задължения.
8. Вълкови висят с наказателно дело ,което още не приключило в Ст. Загора за подвеждане на служители на инспекцията по труда с фалшиви документи (ведомост за заплата с подправени подписи на работниците) и ако го изгубят, закона гласи:
- До 10 000 лв глоба и лишаване от свобода на 1г. до 3г.
9. Връзката на Вълкови за спечелване гражданска поръчка за разнос на уведомителни писма и вътрешна кореспондемция на МВР е Цветан Цветанов и именно той им е бил чадъра в продължение на години!

Има и още много неща в тази фирма, който са в разрес със законодателството на Българи мо няма да ми стигне текста да изброявам тук.

Има 6 серии на Стар пост излъчени по Господари на ефира. Изгледайте има ги в и тернет и преценете дали наистина искате да си вземете на главата такива дяволи.

Изборът е ваш!

Здравейте на всички който сте в сайта, аз съм кандидат за работа във фирма Стар Пост но не мога да взема решение защото има две мнения по въпроса и незнам как да постъпя. Не е малко да работиш два месеца и след това да установиш че няма да получиш никакво възнаграждение. Аз съм от района на гр.Плевен ( централна северна България) ако има някой пострадал от тази фирма или доволен от нея моля да пише бих се радвал да споделите мнението си. Благодаря

Аз съм настоящ служител към стар пост в софия и наистина редовно си дават заплатите и аз съм доволен и ми дават заплатите точно на датата и тези които пишат че са измамници това е лъжа и си дават заплатите редовно без забавяне тъй че тези които пишат че не са си получили заплатите това е че не са си свършили работата като хората и затова не са получили заплати и са ги глобили тъй че уважаеми кандидати за работа не обръщайте внимание на тези глупости които пишат за стар пост можете спокойно да си започнете работа към стар пост и редовно ще ви се заплати възнаграждението но като започнете работа към стар пост ви дават заплатите веднага следващият месец тоест ако започнете работа през февруари ще си получите парите през март месец и си ги дават между 20 и 30 число на следващия месец

Ujasna firma ujasni slujiteli nivo pod 0 ujas kak moje takova bezobrazie neznaqt kade sa im pratkite neznaqt nishto izobshto za kvo rabotqt ujas

Работих в таз фирма,3 месеца и половина на заплата 500лв. Никой не искаше да работи в таз фирма. Трябва да досажате и едва ли не да се молите на Вълкова да Ви изплати заплатата. Работихме двама служители. Аз и още един човек.
Много тежки курсове патувания около 250км на ден.
Колежката ми е изгониха да не казвам за кво. Останах сам. Работих трудих се ... но реших че като работиш сам и се оправяш реших да искам 150 или 200лв отгоре. Те се направиха на луди. И аз се направих на луд.. на другия ден не ходих на работа. Които иска нека да работи.
След като напуснах фирмата. Един месец сте назад с заплатата но тъй като имам изработени един месец и 20 дена. Не си пуснах предизвестие. Хвърлих и ключовете и да се оправя. Одържаха ми една заплата.. другата сума ми е преводаха по банкова сметка на стойносн 370лв от разбраните 500. След което ми обесняват че имало одръжки осигоровки. Ебах тяното одържане 130лв одръжки никой не прави. След което ми се обадиха да им пратя трудовата книжка да ми нанесат стаж. Пратих им е. Миналатя година август месец и до ден днешен не ми е връщат. Хора не се хващайте в таз фирма. Лъжат. Особенно сега както са хванали виваком.
Полицията, гранично полицейско управление. И всички институции.
Преди работиха с здравна каса .. прекратиха си договорите. Държавен фонд замеделие също се отказа от фирма стар пост. И още много други институци. За това Ви предупреждавам никога дори и да сте без работа не се хващайте.. хотела който държи в Хисар е затворен. Много неща знам за госпожа Вълкова и ако има господ ще си е накаже.

Към бившия колега, който питаше за неизплатени заплати:
След като около половин година ме мотаха с последната заплата с мотива "Сега няма пари; като има, ще ти се обадиме", подадох сигнал в Инспекция по труда. Около две седмици след това ми се обадиха от Стар пост: "Имаш да взимаш някакви пари; да дойдеш да си ги вземеш."

Офисът на Инспекция по труда, който се занимава със софийския офис на Старпост, се намира в уличката зад Национална следствена служба. За други райони проверете в сайта на ГИТ.

Ами така се печелят обществени поръчки бе балъци работещи за Вълкови. Те прибират парата на вас заплата ако остане некой лев.Ами ще си получавата сметките за софииска вода след 2 месеца ако ги откриете в кофата до вас докато гелосания си пие пиенето с шефовете на софииска кал и вода в ресторанта на братчето на тлъстото Деси.В тази фирма могат да работят само мазохисти.Е разбирам ги хората в провинцията нямат избор удавник за сламка се лови но в Софи да работиш за тези измекяри или си луд или мазохист.