Стар Пост ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 106 А&markers=София,ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 106 А

Стар Пост ЕООД

Знам,че са брутални измамници.
Пуснах cv,към което имаше прикачено съобщение,че са боклуци и некоректни и да не пускат обяви в Джобс,че дразнят.
Въпреки това ми се обадиха още.на другия ден с покана за интервю.Отнесоха пожелания от общ характер и точка!
Задавам си въпроса,защо тези хора не са пребити и осакатен все още!
Говоря и в пряк и преносен смисъл.
Защо търсещите работа бързат да започнат преди да са провероли фирмата и защо не си търсят правата,НАСТОЯТЕЛНО!
Терор за боклуците,чрез всички институци,ако това не помага,кози крак в капачките и метална тръба в тила и взривяване на офиса!

Това е най мизерната фирма в цяла България . Заплащането е мизерни пари от порядъка на 20-30 лева на година ако плати и толкова долнопробната шефка Десислава Вълкова тъй като заплати не плаща за да може да събере пари за хотелите си

Днес бях на интервю. Заплатата за шофьор-600лв.Шофьор и Меринджей на офиса-750лв.Куриер пешак можел да си докара към 300лв.Пратките са писма.

Хора, пострадали от тази некоректна и грабителска фирма, не се плашете. Бъдете смели и открити, а не анонимни. Само така ще защитим правата си, ще получим неизплатените си изработени парични средства и ще ограничим неправомерните и незаконосъобразни действия на тези мошеници. Свържете се с мен за съвместни действия на
0889 320 516.

Всичко негативно написано от предходните ощетени хора е самата истина. Даже написаното от тях е меко казано. Нещата са драстично по-зле от изнесеното. В тази псевдо фирма шефовете буквално крадът от изработеното възнаграждение на служителите си. Пладнешки крадци и невероятно нагли мошеници.

НЕ, НЕ и НЕ! Тези хора НЕ ПЛАЩАТ!!!
Аз лично работих 5 месеца без да ми се плати!

Напишете в Google "Стар Пост Господари на ефира", да видите за какво става въпрос.

Това е най-жалката и некоректна фирма, която съществува на българския пазар. В никакъв случай не се хващайте на лъжите и обещанията им, и не започвайте работа при тях!

Натоварването е голямо, заплатата - смехотворно, под минималното заплащане за страната.
Първите няколко месеца, след като постъпите при тях, плащат сравнително редовно, докато ви зарибят. Плащането би трябвало да е в края на всеки втори месец - примерно в края на месец февруари получавате заплатата си за месец януари.

В един момент този график се променя - започват да плащат с 2 месеца закъснение - тоест в края на март да ви плащат за януари!
След това изцяло спират да плащат.
На телефонните ви обаждания не отговарят, а когато отговорят - обещават, че ще платят. Ако от отчаяние и наивност се хванете на тази лъжа, ще работите безплатно!

В един момент спират дори да обещават и започват да се държат крайно нагло - изкарват го, че не заслужавате заплата за труда си и едва ли не вие на тях им дължите пари!

Не допускайте моята грешка, изобщо не си пропилявайте нервите и живота при тях!

Не започвайте за нищо в тази Фирма . Особено във офис в град Пловдив. Отношението от собственичката Десислава Вълкова и мениджъра на офиса в град Пловдив са под всякаква критика . Мениджърката гледа да икономиса заплатата , която сте си заработели за нейния джоб или евентуално участие на мениджърката в новия хотел който строй Десислава Вълкова , тъй като само тя си нямала хотел . Жалби до инспекцията по труда са безсмислени , тъй като я предупреждават предварително , кога ще има проверка , тъй като се гласи отново да вземе търга за писмата на МВР , който не се разнасят за да може да си дострои хотела.

За огромно съжаление и аз се прецаках с тази фирма. Заплатата не успях да си я взема. Идваше ми да хвърля бусчето от един мост. Не се шегувам. Хитри, гадни и долни хора. Живеят си като царе и то на наш гръб. НЕ СЕ ПРЕЦАКВАЙТЕ! ЗАПЛАТИ НЕ СЕ ДАВАТ! ПУСКАТ ОБЯВИ В ДЖОБСА И ОТ ИМЕТО НА "ДВ ПОСТ".

Миналата година си прекратих отношенията с тези измамници. Измамници е много меко казано. Почти невъзможно е да си вземеш заплатата. На няколко пъти мислех да запаля бусчето по време на дежурство.

Най-скапаното място, на което съм работил. Бавят заплати на служители с по месец-два, плащат обидно малко, а изискват много работа от работниците. Напусналите не получават
или изключително трудно успяват да получат, това което са заработили. Условията на труд са меко казано скандални.
Не се хващайте в никакъв случай на работа там!!!