Микро Кредит АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 137, ет. 3&markers=София,бул. Цариградско шосе 137, ет. 3

Микро Кредит АД

Привет,
Честно да Ви кажа ме учудва мнението ви за съществото Симеон Симеонов, който е облечен като кондуктор с дерхи  втора употреба и на всичкото отгоре като се опитва да говори - в повечето случаи - уникални глупости, плюва всички в радиус един метър. Нашата шефка Ани често споменава че Симеон е пример за некадърност и че такива кадри могат само да спират развитието на компанията и демотивират персонала. Според мен той е  най-подходяш за позиция Консултант, а не директор и то след като премине курс по български език(все пак някой трябва му разбира боботенето).
Не мислех да пиша но това, че си прави ПР тук ме вбеси.

Работих в Пловдив и отношението беше на много високо ниво от страна на шефката ми и директора Симеонов.С колегите се събирахме всеки ден и работехме в екип като Ани организираше рекламата и се раздаваше за нас кредитните консултанти .Дори ме е вдигала много често и в личен план.Много голям професионалист е и знае какво да направи във всяка ситуация когато не съм успявала да си събера вноските.Като се върна отново ще й се обадя за да ме вземе на работа.Който му се изкарват пари, там може да бъде научен да го прави.

Искам само да кажа на всички,че фирмата си е ОК и ако на човек му се работи и му се занимава с тази дейност всичко ще бьде наред.Аз работя от 4 години там и мисля тук да си остана ако зависи от мен.А на всички които са зле настроени кьм фирмата искам само да кажа,че са в голяма грешка относно рьководството на фирмата и всичко останало.............

Не си правете труда да ходите на интервюта в MicroCredit (бившите CrediHome) офис Велико Търново - главатаря Аделина Алексиева и офис мениджъра Мариан Тодоров (които се държат като владетели) ще ви потърпят малко, за да ви използват, после ще ви бият шут (като няма да вземете и лев, а ще си загубите само времето в ходене) и ще пуснат нова обява за кандидат - шаран!
Сами си правете изводите!

Отново неадекватно отношение. Пускаш обява за едно, отиваш, а те ти предлагат друга длъжност.  За какво ни губят времето?!

За хората, които не знаят и ще търсят работа (или услуги на фирмата) това е Кредибул - фирмата беше продадена и създадоха нова, в която са същото ръководство и служители (не всички служители - голяма част бяха съкратени).
Ако търсите мнение и инфо - вижте темата за Кредибул.