Микро Кредит АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 137, ет. 3&markers=София,бул. Цариградско шосе 137, ет. 3

Микро Кредит АД

Пълно безумие.Докато в тази фирма разни кифли се мислят за голямата работа само щото спят с шефовете няма да я бъде.Накрая ще си работят сами по офисите.В тая фирма е пълен хаос.Заплащането е под всякаква критика,въпреки обещания много.Но ако ги питаш -не работиш достатъчно за да вземеш.

Бургас! 21 век! Офиса на Микро кредит! Ако искате да умрете от бавна и мъчителна смърт, ако сте мазохисти, интриганти, лицемери и алчни злобари това е вашето място на работа! Като започнете работа ще ви правят мили очички докато не ви изтискат като мокър парцал, след което ще започнат да ви викат, обиждат и унижават! Честото, вие работите и получавате всичко това за по малко от минималната работна заплата в страната !!!

В тази фирма унижават, нагрубяват и обиждат новопостъпилите служители! Не ходете там - ще си причините големи неприятности!!!

По зле от тези няма.Три дни ходя в офиса ,за да си платя,но техните служители никой не ги контролира и те са по два часа на работа в офисите особено в малките градове е МНОГО ЗЛЕ

Не започвайте работа в тази фирма, опасно е за здравето! Обучението е малко, натоварването голямо, заплащането малко. И ако според началниците не се справяте добре с работата, ви се правят намеци да напуснете ф-та по собствено желание, ще ви пратят при "кака" Дими, която буквално ще ви разкаже играта и след броени часове ще бъдете изхвърлени от ф-та!

На когото не му се работи заплатата винаги му е малка. Заплатите в фирмата за кредитни консултанти е според сключени договори и събираемост на вноски по договори. Мога да Ви кажа, че заплатите са много добри, но това зависи само от вас. Що се отнася до клюки и интриги, ако си гледаш работата и не се вплиташ сам в клюки и интриги какъв ти е проблема? Аз съм доволна, но всичко зависи единствено от самия тебе, Не пишете глупостите, за които самите Вие сте си виновни, че сте вземали малки заплати

Ще направите ужасна и непростима грешка ако решите да работите в тази фирма. Обучение почти липсва, надзорниците никога няма да са доволни от работата ви. Постоянно ще ви тормозят, че според тях не работите достатъчно бързо и точно. Ще ви изстискат като лимон и ако не сте достатъчно досетливи след тези намеци да си тръгнете веднага от фирмата по собствено желание, ви очаква "урагана Катрина".
Тя е в състояние да ПРЕЧУПИ всеки недосетлив и нежелан вече служител.
Не се заблуждавайте от нейния хубав и изискан външен вид!
Тя няма да ви остави НИКАКВИ шансове за оставане във ф-та. Ще ви притиска и мачка безмилостно, докато накрая не проумеете, че НЕ сте желан повече в тази фирма!

АКО МОЖЕТЕ ДА ТЪРПИТЕ УНИЖЕНИЯ И ПЛОСКИТЕ ШЕГИ НА ПСЕВДОЕКСПЕРТИ, ТО ТОВА Е ВАШЕТО МЯСТО!
НЕ ХОДЕТЕ В ТАЗИ ФИРМА, ОСВЕН АКО ВИ ГРОЗИ ГЛАДНА И МЪЧИТЕЛНА СМЪРТ! НАТОВАРВАНЕТО Е УЖАСНО, ЗАПЛАЩАНЕТО МИЗЕРНО. НЯКОЙ БЕШЕ ПИСАЛ, ЧЕ ОФИСА НА ФИРМАТА Е КАТО ЗАТВОР - ДОНЯКЪДЕ Е ПРАВ!
ТРЕТИРАТ ТЕ КАТО ОСЪДЕН ПРЕСТЪПНИК. ТЕКУЧЕСТВОТО Е ГОЛЯМО - НА МЕСЕЦ СИ ТРЪГВАТ ПО 5-6 ЧОВЕКА.
НЯМАТЕ НИКАКЪВ ШАНС ЗА РАЗВИТИЕ В ТАЗИ ФИРМА!!!

Заплащане много зле на интервю обещания,а после нищто,единствено на време.Много финансови институции смених по зле не е било никъде както в МИКРОКРЕДИТ за мое успокоение вече работя в банка.Учтиви,възпитани,интелигентни хора това което не видях в Микро за работа от 5год.пропиляно време.Та с една дума фирма зле,заплати не стават като чистач има повече,колеги интриганти злобни невъзпитани без образование,офиси не съм работила в по зле от тези кадето за да е чисто сам трябва да си купиш хигиенни материали.И не на последно докато не погледнат консултантите си и офисите си,а шефовете отбиват време по дадени офиси работа няма как да върви.Няма да препоръчам на мойте познати даже и клиенти да са.

Не ходете в тази фирма.Работила съм и в друга финансова,но като тази не съм виждала.На интервито всичко е ок ,а после започват с оправдания.Докато мениджмънта не се вземе да погледни какво става в офисите работата няма да върви.В тази фирма и да се скъсаш от работа няма пари,защото бонусите се дават по симпатия на едни и същи хоро,а те са защото шевката имат много лични отношения с г-н Венев ,а не бива работата да се смесва с да не се изразявам как.Затова си тръгват хората от офисите .За 5 м.в офиса се смениха 4 служителя.Хора не стават повярвайте.