МОРАТО МЕБЕЛ ООД /img/frontend/nomap.png"

МОРАТО МЕБЕЛ ООД

Клиентите на фирмата може да са доволни, но това е благодарение на служителите,които си вършат работата. Но това няма нищо общо със грозният и непрофесионален подход от страна на ръководството към работника. Бях назначена за много кратко време и напуснах по собствено желание, защото държа на достойнството си и та труда, който положих ( и който беше абсолютно пренебрегнат). Сега работя на друго място в конкурентно на тази фирма. Наричам новата си работа второ семейство. Пътувам непрекъснато в чужбина и се срещам с ужасно много хора, интелигентни и образовани. Заплатата ми напълно оправдава всичките ми очаквания и се чувствам пълноценен член от едно голямо семейство. Когато се сещам за загубеното си време в Морато ми става тъжно за хората който работят там и си мълчат, защото ги е страх да не си загубят работата. Но и ние сме си виновни. Човек трябва да отстоява правата си и най- вече да е запознат с тях. Не позволявайте да ви тъпчат и да ви подхвърлят жълти стотинки.

Искам да изкажа задоволството от работата на Морато мебел, от професионалното им монтиране и качеството което предлагат.Всичко което направиха в моя апартамент е страхотно.Поздрави.

Към г-н Радев:

Да Ви кажа честно от толкова лошо отношение, наистина мислех да заведа дело срещу тях, но след като се махнах толкова не исках да се занимавам повече с тях,не исках да ги виждам дори, че просто се отказах! Дори няма да споменавам какъв гаден номер ми извъртяха за да ме махнат! Да, смених си работата, психическото ми здраве се подобри - вече не изпадам в паника като ми звъни телефона! Не съм подписвал такива документи да не "плюя" по тях, малко по-надолу съм изразил мнението си! Не виждам тук да се споделят някакви строго пазени фирмени тайни, та човек да не може да изкаже мнение. И по принцип, в повечето фирми, за които говорите, се подписва декларация за конфиденциалност, която далече не е свързана с отношението на работодателите ;) ( само да вметна, че и аз съм работил с много други чуждестранни фирми - в България и в чужбина)

Доколкото разбирам някои от коментарите са на недоволни бивши служители на въпросната фирма. Бих искал да се обърна към тях и да им кажа нещо, което можеби никой не им е обяснявал. Когато се напуска фирма независимо по каква причина, а още повече от недоволство- общо прието неписано правило по целия свят е да не се плюе и говори срещу вече бившия работодател или работник. Работил съм в САЩ, Швеция и Швейцария. В една от фирмите подписах договор, че при евентуални проблеми с работодателя- няма да споделя с никой. И въпреки че ми бе много трудно- удържах на думата си. За някои неща в живота трябва да имаш топки и да ги приемаш, а не да се хленчи като някоя ученичка. Като се държат лошо и унизително- взимаш си адвокат, като не си доволен от отношението или заплатата- сменяш работата. Ако не успееш- отваряш си собствена фирма и тогава започваш да научаваш много неща и да гледаш по друг начин на нещата.

Открих Морато мебел случайно в интернет,попълних формата за запитване и сега имам нова модерна кухня обзаведена със стил.Прекрасно изпълнение и дизайн.

Хора, стига сте си хвалили фирмата какви мебели правите, в какъв срок, къде и ала бала! Тук се коментира самата работна обстановка, колеги, заплащане, отношение! Мен какво ще ме интересува, че клиента ви е бил доволен, ако се държите с мене като с роб?! Ми нищо! Ами затова има разни други сайтчета, където си правете рекламките, колкото си щете, ама стига спамихте тук! Щото вече почвате да дразните! И както се вижда от всички коментари на бившите ви служители - работата си е есктра, но екипа ви е кьопав! За управлението - само ще кажа: жалко за желанието ви за развитие и хората, които тормозите!

Морато мебел ми бяха препоръчани от мой приятел,който беше останал доволен от тях.Аз също останах доволен.Ремонта на апартамента ми завърши успешно и сега имам страхотна нова кухня и спалня.

Като клиент ще кажа че съм доволна от услугите на фирмата. Не мога да изкажа мнение за работната им среда, общувала съм с няколко човека от фирмата и са се държали коректно и възпитано.

Излишен спам не е нужен. Сайтът е за условията на труд във фирмите. Кой къде е поръчал и доволен или недоволен е без значение. Рекламирайте си мебелите някъде другаде и се замислете за отношението си към служителите си, върху което наистина трябва да поработите. Никой няма право да уронва достойнството на когото и да било, още повече и на колегите, с които прекарва повечето време. Уважението е двустранно, ако работодателят се държи неуважително, няма причина да очаква уважение. Наистина е срамно за вас, че толкова бивши служители напускат с отрицателно мнение. Надявам се, че през новата година ще приемете критиката и поне ще се постараете да осигурите по-спокойна работна атмосфера.

Работих с Морато мебел преди около половин година и мога да кажа, че съм изключително доволна от професионализмът им. Всичко беше изпълнено в срок, така както го исках. Нямам никаква забележка.Доволна съм и винаги когато мога , ги препоръчавам. Успех.