МОРАТО МЕБЕЛ ООД /img/frontend/nomap.png"

МОРАТО МЕБЕЛ ООД

Уважаема Маргарита,
Много ми е любопитно как сама си даваш такива високи оценки - "защото съм умна ,красива и с добро образование " ... И какво правиш там като финансовото ти състояние е "повече от добро" или може би шефката ти дава бонуси по хилядарки за всеки положителен коментар ? Хаха!
Казваш да не те коментират, а ти самата как имаш правото да коментираш други хора, които дори не си и виждала. Да не говорим за красота и образование - голяма част от вече БИВШИТЕ им служители ги имаха! И точно поради този факт, вече не са в тази фирма!
Айде сега би ли изброила всичките работещи кой с какво образование или квалификация е! Сигурно ще ти е малко трудничко, понеже им липсват такива неща!
Аз също съм бивш служител, на който не му удържаха нервите на всички простотии, крясъци и скандали.
Наистина би било чудесно ако нещата са се променили в положителна посока, и то най-вече заради охрата,които си изкарват хляба с тази работа!

До Анонимният Гоги
Скъпи колега аз съм Маргарита Петрова и както казваш наистина съществувам,но не ме наричай Маргаритче, защото ти изобщо не ме познаваш . Иначе не би написал толкова лъжи за мен. Аз не съм крайно нуждаеща се,защото съм умна ,красива и с добро образование ,финансовото ми състояние е повече от добро и ако не си харесвах работата не бих я работила а да не говорим да ли бих седяла и минута ако някой се гаври с мен.Така ,че " скъпи ми" Гоги не говори
за хора който не познаваш,и накрая да ти кажа че тук работим много стойностни хора и никой не заслужава да го наричаш по този начин. Жалко за теб че не си опознал бившите си колеги.

До Маргарита Петрова...
Маргаритче, Маргаритче, стига с това лизане на задници, само защото все още работиш там и си се смирила да се държат така с теб.
Хората, които пишат тук "неверни" според теб неща, са работили много преди ти да се сетиш и избереш, че като краен вариант би започнала работа точно в МОРАТО!
Защото тази фирма, както някой по-назад каза е фирма за крайно нуждаещи се, които нямат друг шанс или си търсят нещо спешно, но временно.
Колко от старите работници все още работят там? Мога да ти ги изброя в момента и ще ми стигнат пръстите само на едната ръка, че може и един два да са в повече!
Знаем се много добре, надявам се с това което си написала, г-жа Деркозлиева(Ярева) да е била мила от благодарност поне един ден и без да и се чува истеричния глас из цялата база.
Много такива "доволни" като теб се махнаха в последствие от там, чудно ми е когато ти го направиш, дали ще се появиш отново с името си и ще  напишеш за отношенията там или и ти ще си поредната от АНОНИМНИТЕ човеци с малко "ч" или малко "м" преминали от там!?!

Искам да кажа на Златоустия, че наистина там работи такава личност на име  Маргарита Петрова, една от малкото, които са изказали толкова суперлативи!
П.С. Не искам да подронвам имиджа на самата фирма, напротив, поне аз пиша всичко това с цел и Марин и Красимира да се осъзнаят и променят държанието към работниците си, защото каквито и да са (работниците)все пак са хора със семейства или без, с лични емоции и проблеми и т.н.
Ако са го направили вече дори и минимално такова, ще се радвам за вас, за да работите в една спокойна и наистина динамична среда, в истинския смисъл на думата, защото наистина имат идеи, правят се хубави мебели(но от работника, не някой друг) и само малко повече човечност и разбиране би бутало бизнеса напред и в правилната посока!
... но все пак да не забравяме, че "Вълкът козината си мени, но нрава - Не" ... хайде лека и спорна. ;)

Лично мен ме уволниха, но въпреки това оставам само с добри чувства към фирмата и най вече към Красимира. Винаги когато съм имал нужда е била насреща. Успех занапред!

Клиент на фирмата съм от 5 години , това е доказателство за качеството им, а относно кадрите им- до сега нитоедин не се е оплакал пред мен, а в офиса и цеха виждам хора от самото начало.

Това че правите хубави мебели не е заслуга само на ръководството и няма нищо общо с това че отношението на Красимира Деркозлиева или там както се кръщава като "Маргарита Петрова, Иван Георгиев......" е такова каквото на овчар който събира стадото. Всеки който започни там ще види иновации не само в производството, а и в отношение към служител. Ако трябва да обобщим с една дума веднага ми идва на ум "АЛКАТРАЗ". Но неможем да спрем гората да се разлиства така както не може човек да навакса първите години на възпитание и да си мисли че щом давам лева ще ви правя на маймуни. На мераклиите за работа в тази фирма успех.

Ппочетох коментарите за Морато и не мога да си обясня що за хора пишат такива гадости . Тук работят хора който са високо квалифицирани , интелегентни и готови да помогнат на всеки свой колега. Не мога и да си обясня
как в толкова гадна и отвратителна фирма се правят хубави мебели и заплащането е добро /това са ваши думи скъпи анонимни плювковци/.Аз лично заставам зад името си и твърдя ,че откакто работя за Морато съм доволна от заплащане и от отношение.По въпроса за отпуските ,през юли и август всеки еди служител излезе в полагаема отпуска за една седмица. И накрая искам да споделя ,че моят пряк ръководител е омразната ВИ Красимира Деркозлиева. Работя с нея в прекрасен синхрон и немога да приема Вашите коментари за нея. Темперамента понякога и е на макс,но пък
сърцето и душата и са на човек с главно 'Ч',а за сега за вас АНОНИМНИТЕ не мога да кажа това.

Не си губете времето. Започнете където и да е другаде но не и там. Мото на фирмата " АЗ, КРЕЩЯ ВИЕ СЛУШАТЕ, НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА, ИЗПЪЛНЯВАЙТЕ"

Интересно ми е защо преди да започнете работа някаде не проверявате сайтове като този за мнение на вече изпатили си. Имаше обява за Морато, поразрових се малко, прочетох мненията и няма да кандидатствам там.

Уважаема госпожо, каквото и име да се напише е все едно - едва ли помните всичките си служители, които са минали ... дори и за по 1-2 дни.
От други ваши коментари прочетох, че пишете за 28 висококвалифицирани служители. Доколкото си спомням - нямате нито един служител, с някаква квалификация или пък с висше образование ... Те такива хора едва ли биха се задържали при вас, понеже си ценят труда и здравето!
Относно хубавите ви мебели - те се получават заради работещите там, НО ТОВА НЯМА НИЩО ОБЩО С ВАС! КАКТО И С УЖАСНОТО ВИ ОТНОШЕНИЕ !
И още нещо, когато видите, че някой е започнал да се развива - гледате да му подрежете крилцата! Човека трябва да се смачка и да не може да надигне глава! А направи ли го, то значи няма вече място сред вас!