МОРАТО МЕБЕЛ ООД /img/frontend/nomap.png"

МОРАТО МЕБЕЛ ООД

Клиент съм на Морато мебел, няколко пъти сме си поръчвали мебели от тях и всеки път качеството е отлично! Добре свършена работа в срок.

Здравейте, искам да изкажа доброто си мнение за Морато Мебел ! Преди известно време си поръчахме кухня от тях и останахме много доволни! Имали сме взимане даване с други фирми от които не останахме очаровани, но Морато оправдаха очакванията ни. Всичко е така както го бяхме замислили, до най-малкия детайл. Красива, функционална и уютна кухня!

Много сме доволни! Изключително компетентни!Точни и коректни! Дизайн и удобство! Невероятна кухня,направена с вкус и стил!

Толкова си личи, че анонимните им коментари от клиенти ги пише един и същи човек! Не знам защо продължавате да се хвалите тук! Искате с много коментари да скриете останалите ли?? Всичко си е за вас! Той човека ясно го е написал - постоянно търсите персонал! Всеки, който се интересува може да отвори някой сайт за работа и да вижда редовните ви обяви! И ако твърдят, че не си сменят хората - то това ще са 2-3 души ( подмазвачи, за които си мисля, че става въпрос ), така, че драги ми работодатели, СПРЕТЕ ДА СЕ ХВАЛИТЕ, АМИ СИ ГЛЕДАЙТЕ РАБОТАТА! А И ИЗКАРАЙТЕ ПО НЯКОЙ ВЪЗПИТАТЕЛЕН КУРС! ЩЕ ВИ Е ОТ ПОЛЗА!

Благодарим от сърце на целият екип на Морато Мебели Бургас за чудесно свършената работа. Мебелите, които произведохте за нас са със страхотен дизайн и качество. Изключително се радвам аз и моето семейство, че избрахме вас.

Много ми е интересно, защо доволните клиенти са АНОНИМНИ? А още повече ми е интересно, защо постоянно се набират проктанти за град София. От месеци обявите за работа са постоянно присъстващи в някои сайтове. Аз като постъпвах ми казаха че не се сменя персонала от години, а сега съм свидетел на обратното.

Морато мебел са страхотни професионалисти, с усет към детайла и качествена изработка.Дизайнерите им вършат страхотна работа.Всички кухни които разгледах преди да се спра на една конкретна, бяха с уникален дизайн и изработка. Успех!

Препоръчвам Морато! Моят апартамент е обзаведен от тях, страхотен дизайн и качество на добра цена.Всеки ден с удоволствие готвя в кухнята ни.

И ние с мъжа ми също им бяхме клиенти! Искам аз пък да кажа, че не сме доволни! От начало всичко вървеше много добре - съвети, проекти, супер, НО когато трябваше да монтират се забавиха доста! 30 дни минаха и заминаха, а трябваше до Коледа да се нанесем в апартамента, но не стана! Отделно самия монтаж - вместо да е за 2-3 дни ( все пак кухнята не е никак голяма и сложна), имаше още няколко идвания, поради, които трябваше пак да отсъствам от работа. И всичко не приключва дотук! Имахме куп забележки по иначе скромната ни кухничка, монтажниците вдигаха рамене - "еми така са ни казали", звъним на проектанта - "Да, да, може - ще дойда да погледна, ще го коригираме" и така ни размотаваха 2 месеца! И то при положение, че всичко си бяхме платили! Объркани размери на врати, на цокъл, на гърбове, виждащи се кантове, няколко дръжки паднаха.... Мъжа ми толкова пъти звъня на проектанта, на управителя, накрая просто му дойде до гуша да се занимава. Ако имах възможността щях да си поръчам кухнята другаде! Все пак това не е вещ, която лесно се сменя!

Доволна съм от Морато - преди 1 година правихме ремонт на апартамента.Кухнята си е все така страхотна както в деня в които я направиха.Прецизна изработка и супер качество.