МИСТРАЛ ВАРНА /img/frontend/nomap.png"

МИСТРАЛ ВАРНА

Сега се казва Мистрал България. Само некадърници и интриги в тази фирма. Продават стока с изтекъл срок на годност и лъжат клиентите си. Не знам как изобщо са на пазара. Вземаш някаква заплата, но как е сметната никой не ти казва. Няма фишове за заплатата. Не започвайте работа там. Чиста загуба на време... и договор на 4 часа на минимална заплата, а работиш по 12-13 часа. Абе мръсни гадове са тея

да, така е ! отидох само за един ден , но останах много разочарован! цял ден обикалях София за да разкарвам заявките, но всъщност се оказах шофьор на тяхната супервайзорка.... Самата тя , така и не ми показа обектите защото и тя не ги знаеше, но пък за сметка на това си вършеше нейна лична работа ..Работния ми "учебен " ден бе 12 часа ... ако всеки ден е така , не благодаря .... Успех на другите кандидати

ЭЛЕ МНОГО ЭЛЕ.ОРГАНИЭАЦИЯ И ЭАПЛАЩАНЕ.