МИСТРАЛ ВАРНА /img/frontend/nomap.png"

МИСТРАЛ ВАРНА

Към момента работя във фирма Мистрал и не мога да кажа, че съм съгласен с прочетеното.
Заплащането е според постигнатите резултати - оборот, заредени обекти и пр. Има допълнителни игри и бонуси. Не всичко е цветя и рози, но къде е?
Имам служебен автомобил, с който си обикалям района, и таблет, с който показвам портфолиото на клиенти.
Преди да започна работа тук, аз също прочетох тези коментари, но честно казано не прочетох нищо хубаво и за всички останали фирми, за които имаше обявени вакантни позиции. Затова реших да опитам и не съжалявам.

Райков,в цяла София ли търговците, шофьорите или склада са некъдърни?
Защо нямаш хора за работа?
Защо се носи лошо име на фирмата?
Защо ти напускат хората?
Защото си долен комплексар.
То май рибата смърди от към главата.

Райков ти си за затвора.. Аматьор

Предвид това, че съм споменат в коментарите, си позволявам да застана с името си и да отговоря:
- Работя в Мистрал от почти седем години. За този период не съм си позволил да обидя, излъжа или накърня достойнството на никого, камо ли да измамя. Не обичам да обещавам, ако не съм сигурен, че ще изпълня обещаното. Имал съм контакти, в качеството си на мениджър, с над 100 човека. Мога да заявя, че всички, които са работили, са постигнали резултатите, които сме коментирали още на интервюто. Разделил съм се с много колеги, част от тях - отлични професионалисти. Причините за такива решения са персонални, но твърде рядко в основата е възнаграждението. Не обичам да губя хора от екипа - без значение от позицията, всеки е ценен, ако си изпълнява задълженията. Обичам диалогичните хора, не понасям интриги. В контекст на написаното до тук: да се скриеш зад "анонимен" означава, че те е страх да не би някой да напише мнение за теб, защото те познава. Бих коментирал всичко с всеки, който има доблестта да застане с името си. Смятам, че само така може да е справедливо. И за финал: не работя в съвършената фирма, не предлагам перфектни условия на труд, не съм и не работя с извънземни. Всеки може да сгреши. Знам, че не всеки умее да прощава. Интересува ме (и ще продължава да е така) само мнението на хора, с които имам отношения. Към днешна дата това са около 50 човека, мои колеги. Няма да се оправдавам, нито ще се срамувам, за неща или квалификации, в които не се разпознавам и не се отнасят за мен. Горд съм от постиженията на екипа, доволен съм от възможността да работя с тях. Пожелавам успех на всички бивши колеги, а на хейтърите - благодаря! Вие ми напомняте, че не само не мога, а и не трябва да се опитвам да угодя на всички.

Онзи измамник Райков още ли лъже хората,че ще взимат хубави пари? Марияна подлогата сигурно още е там? Абе, въобще не ходете. Лъжат с проценти, стоки с къс срок, просташко отношение на Райков.

Здравейте , тази фирмичка МИСТРАЛ !!! Ще напиша нещо за хората който
Незнаят за нея. Пускат обяви за търговски представители а назначават хората на длъжност демонстратор усигуряват те на 220лв. Водят те на 4 часа и те карат да работиш 8 . Нямат коли карат служителите да си обикалят пеша , в повечето от магазините в София като чуят за нея и им се ..... Нямат шофьори , нямат склададжий, ако почнете работа в някое магазинче ще сте 300 пъти по добре . Това е истината за фирма МИСТРАЛ ДИСТРИБУЦИЯ ЕООД .

Владко Павлов още ли се стиска за пари? Не препоръчвам на никой да започва в тази фирма, но всеки си знае

Здравейте надявам се някой да ми помогне относно информация. Кандидатствам за търговски предствател в София. Интересувам се колко търговски предтавителя са в София? Знам, че продуктите са им скъпи незнам да ли се продават, защото за един търговски представител е важно да може да продава. Има ли фирмата някакви финансови проблеми защото предишната ми имаше такива. изобщо като структура ако може да ми кажете нещо ще съм ви благодарен.

Мога да споделя, че тези са пълни АМАТЬОРИ!
Не знам какви им са очакванията! Търсят кандидат за позицията СУПЕРВАЙЗОР, провеждат "интервюта" аматьорски. Търсят го веднага да започне, а същото време всичко им е смешно. Критерий много и изисквания във същото време Не искат да дадат нищо!!!

Тези съвсем са изнаглели. Само като прочете човек това "
Възможност за ползване на личен автомобил за първите 2-4 месеца предимство" и му става ясно що за фирма са. Те по тази логика могат да поискат и по 500лева на месец за това, че ме взимат на работа като предимство.
Иначе заглавието е много гръмко "МИСТРАЛ БЪЛГАРИЯ ЕООД", а нямат пари за една раздрънкана "баничарка".