АРСЕНАЛ АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Казанлък,ул. Розова Долина 100&markers=Казанлък,ул. Розова Долина 100

АРСЕНАЛ АД

nemoga da razbera zasto uvolnqvat nas ot kazanlak a starozagorci i ciganite ostavat kakva e tazi politika na firmata doidoha ot stara zagora i nas ni gonqt

Думи нямам!!!
"За неизпълнение и несправяне с горе посоченият график следват санкции:отстраняване от работа т.е. уволнение!"
Декова няма и най-малка представа от работата, която ни поставя!Това е невъзможно!Опомни се, мухло!!! Като нищо не разбираш, поне питай!
Освен тъпа, си и неграмотна,Декова!!!Докога ще те търпим...

Здравейте Предлагат ми работа в АРСЕНАЛ като обясниха че ще се работи към някакви оловно-цинкови вани... Всеки втори ми казва че там е много отровно и не си заслужава да си рискувам здравето НО заплатата която предлагат е 1000 лв. чисто и отделно пари за отдалеченост Трябва ми работа и смятам да пробвам но ще ми бъде полезно да чуя реални и обективни мнения? Благодаря предварително :)

Боже Мили,кой е тръгнал да говори за пачаври?Една от най-големите пачаври, и като отношение,манталитет и държание на пачавра.Надута и с вирнат нос,без капка покритие.Сега да си видим заработките, само да минат няколко месеца.Да не изпищите всички които си сложихте подписа.Жалко е да ви командва по -прост от вас.Но няма да е за вечни времена......

Бивша,в смисъл,уж началнк,на каквато се правеше неуважаема.....
А бивша пачавра няма...

За бившата на цеха не знам дали пише, ама явно настоящата пачавра - Кристина Декова пише яко. Като е оплескала всичко, и е затънала във фекалии до шия, злобата й се излива върху бившата.
Виж, "скъпа Декова", гледай Кюмюра как още ще омайваш, 'щото шубето те е хванало здраво.
Истината за мръсните ти игри, рано или късно, ще излезе на яве!!!

Бившата на цеха си пише мнения и си ги и харесва....Не може да се примири,че беше изхвърлена като боклук от Арсенал и сега с протекции отиде да вмирисва и Хидравлика....колко си жалка...ха..ха...ха

Необходими много знания, срещу ниско заплащане

Виж сега, драги анонимен, обсебен от "кампании", мнителност и т. н. - тук не става въпрос за предишната началничка/тя сигурно вече ни е забравила, а и не ме интересува/. Тук иде реч за К. Декова, която в момента " "ни е на главата" и от, чиято некадърност, реалността е такава. Все ми е тая, кой или коя ще ни е началник/чка, вълнува ме колко пари вземам. Нали всички работим за пари, все пак...Така че, дано се случи чудо в 280/1, че да сме добре, както преди!
Весела/доколкото е възможно/ 2018 година!

Много ми е интересно и дори смешно колко жалка картинка е бившата началничка на въпросния цех и още по-жалката кампания, която води.
Ще опресня паметта на колегата, писал по-надолу:
- забравихте ли приказките и словесните унижения, на които бяхте подложени години всички вие от нея
- забравихте ли привилигированите сестри, дървета, зетьове и прочие, които наистина взимаха премии, а вие не
- а прословутия Ейвън и разни тиандета
- а броя на напусналите поради точно това отношение работници
- и още нещо - дайте малко време на новата служителка - ако е стока, нещата вероятно ще се получат
Ползотворна и успешна 2018 год.
П.С. ..... и по-малко тролове в сайта!