АРСЕНАЛ АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Казанлък,ул. Розова Долина 100&markers=Казанлък,ул. Розова Долина 100

АРСЕНАЛ АД

Има едно предаване, Шеф под прикритие. Защо някой от ръководството не се включи в него? Или да направи свое проучване, как се работи в завод Арсенал? И няма смисъл да се чудите къде да проверявате, започнете с елитния ви цех "Пенита" 5/600. Там взимат най-големите заплати и работят най-малко. Всеки ден, когато мине нашия автобус от завод 3 към 20:30ч. Отвън стоят групи неработещи. В работно време, те си седят до 22:00 и не барват нищо. Та да вземе да мине някой шеф под прикритие и да се увери в моите думи. Но няма да е зле, ако си вземе спешен екип на Бързата помощ с него, както и цистерна с Валериан за успокоително. Освен ако не им пука, какво става в завода.

В завод 3 голям смях за кадрова политика ... Зам.ръководител отдел ТРЗ художник - дизайнер, а в отдела пълно със служители с висше икономическо образование. Ама така е, жената е оправна по друга линия. Господин Костадинов, никога не е късно да станете за резил, ами уведомете се какво става в отделите Ви. То сега ще е интересно - началника и замесника му половината работно време по пейките да се гушкат ...

Скоро няма да има кой да работи. Уважавайте си специалистите, а не нагаждачите. Всичко читаво ще напусне.

Здравейте. Кандидатите за работа в Арсенал Казанлък. Искам да попитам подали молби до колко време са ви звъннали че сте одобрени? Аз кандидатствах на 10.04.2019г за завод 4 - Мъглиж.

Здравейте, кандидатствах за работа в Арсенал като настройчик ЦПУ, и ми предложиха в завод 6 /инструменталния/. Нещо повече като информация за тоя завод, какви смени, колко вземат, и прочие?

Здравейте ! Искам да попитам някой знае ли дали търсят хора. Искам да започна работа.

Искам да питам дали взимат сега работници?

Някой наясно ли е /има ли информация/ за предстоящите съкращения?

Привет на всички. Някой запознат ли е с условията в отделите доставки и логистика(ако има такива)?

Търся си работа в тази сфера и нямам информация как са нещата в Арсенал.

До кога, в Арсенал на заплата, ще бъдат толкова много мързели и скатавкаджии? Защо завода плаща заплати на хора, които ги мързи да работят и търсят все лекия начин. Или ще се мазнят на началниците и те няма да ги закачат. Или ще се правят, че работят, ама всеки час ги няма по 20, че и повече минути. Ходят да пушат под камерите и никой никога не им е казал и дума за това. Ако си пушач, може да не работиш плътно, то непушачите ще ти изкарат заплатата. И за времето когато си играеш на игрички в интернет или сърфираш в интернет. Какво качество и какво количество дават тези хора??? Или всичко през пръсти и ако не ти достигат бройки за нормата, няма проблем, ще си ги надпишеш. И това ден след ден, месец след месец, година след година. Мазниш се на шефа и не бачкаш, правиш мили очички и те слагат на лека машина. И тези мързели растат с главоломна скорост в Арсенал. Не стига, че не работят, а плюят и се подиграват над честните и работливите. До кога бе хора???