АРСЕНАЛ АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Казанлък,ул. Розова Долина 100&markers=Казанлък,ул. Розова Долина 100

АРСЕНАЛ АД

И каква стана тя...Подписахме се, както искаха от нас нач. участък Кристина Декова и директора на завод 1 Д. Кюмюрев, да махнем началничката Г. Георгиева.Обещания - много, а какво се оказа - не рейтингът на семейството, а заработките ни паднаха. К. Декова, освен фонд работна заплата, не може да разпредели и премиите /налага се ползване на помощ от специализираните звена/.Милата тя...Какви гръмки обещания, какво чудо, а реалността - коренно различна.Остава ни само /на подписалите се/ да треперим, да не сме сред първите съкратени от цеха, предвид задаващите се съкращения. Бог да ни е на помощ!

Кристина Декова началник участък 280/1 май много се взе на сериозно и си вирна много носа. Ама това че имаш Пръта зад гърба си не те прави велика. Мисли как се държиш с нас защото Арсенал не ти е бащиния.

До колкото разбрах във Горна Оряховица ще откриват цех, във бившите халета на летището.Около 2100 човека щели да наемат.

За СЗ се чува, че ще откриват някакъв цех, но за габрово не знам. :)

Вярно ли е , че Арсенал ще открива производство в Габрово, в помещенията на бившия КдН ?

Говори се по слухове, че ще има около 800-1000
работни места.

Работя много години в Арсенал Ад, имали сме и много лоши години. Липса на пари. Но сега, няма какво да се иска от работниците. Заплатите са добри, даже много добри за региона, че и за България. Плащат ги като по часовник на 10 аванс и на 25 заплата. Дават купони по 60лв.А по празниците, дават до 120лв. купони. Има и наградни купони, дават и премия. А ако живееш далече от града, получаваш и пари за отдалеченост. Какво да се иска повече??? Газифицират се цехове и зимата има добро отопление. А сега, за втора, поредна година, за една част от работниците и служителите на Арсенал има безплатно море. На станцията на Арсенал в Несебър.Само едно остава на работниците на фирмата, да отговорят на всичко това с количествена и качествена работа и естествено, да обичат предприятието си.

Кои цехове на завод 1 или професии са водят втора категория или са само в завод 3 и 4. Някой който е запознат нека пише.

kak moje na tozi golqm praznik za velik den da se raboti cql svqt pochiva samo arsenal shte raboti za zavod 1 cex 282 galina petrova e organizirala da se raboti za praznika nqmate li srama kak ne se naqdaxte i vsqka subota na rabota inuche pochvat zaplaxi za gonene ot rabotnoto mqsto na sila te karat da rabotish subota

Предлагат ми работа в завод 1 цех 120 за шлосер (пилени на детайли). Добре ли е това? Моля за мнение някой който е работил там или работи!

Здравейте, аз се пробвах в Арсенал но трябваше първо да подпиша договора и след това да разбера за какво става въпрос. Не знам но мисля, че не е редно така поне според мен. Трябва първо да видиш какво ще работиш и тогава да се подписва каквото и да е. Първо няма кой да те опъти до мястото където ще работиш, аз добре, че моята комшиика работи там, че чрез друга жена и т.н. Второ вътрешния автобус за завод 3 беше кошмар всеки се натиска да отиде с първия автобус на работното си място и пълен не може вратите на автобуса да се затворят, втория автобус същата история и за третия пак така. А по нататък никой не ти обръща внимание, попитах къде е цеха за шивачките и ми показаха но с едно неуважение както и да е. Хората вървяха напред назад, нито някакъв шеф дойде да се запознае с мен нищо. Попитах къде да се съблека за да си облека работното облекло казаха ми ами първо трябва да мина през шефа който отговаря за шивачките. Къде е този шеф отговора беше ей там. Къде е това ей там и аз незнам. Както и да е оправих се, но има много други неща, аз такива машини не съм виждала, разбира се като нова ме сложиха точно на такава а нищо че съм многогодишна шивачка няма кой да ти обясни и изобщо стресираща среда. Та трябва да си променят правилата за работа, трябва да се даде възможност на хората които отиват да работят за наистина добри пари първо да отидат до работните места за да видят за какво става въпрос след това да подписват всякакъв вид документ. След това ме убеждава шефът на завод 3 мисля че беше да остана защото много са ме харесали как работя доволни са от това което са ми дали да работя, но казах че се отказвам това е един голям ужас отнпсно пътуването и там където ме сложиха да работя. Трябва да запознаят хората с работата кпято ще вършат и след това подпис. Според мен така е редно. Защото после става едно неудобно ппложение и хишяди неприятности относно прркратяване на договор и т.н. заплащането е изключително добро но ужаса с тези автобуси трябвс да се промени. Ако някой главен началник чете тези неща нека да се замисли за това.