НИКОН - НК ЕООД /img/frontend/nomap.png"

НИКОН - НК ЕООД

Работя за фирмата. Имат проблеми, има неща, които и мен ме дразнят, но не е това, което се пише. Идва 20то число и си взимам заплатата. Цялата. Обаче работя и си следя задълженията. Случва се да има пропуски, но когато се разговаря с хората, които проверяват магазините, те ти влизат в положение. Глоби НЯМА!!! Веднъж ми се случи да накажат управителя ми, защото бях изкарал изтекла стока в залата и двама клиенти се оплакаха, ми не съм видял срока... Много тъпо ми стана. Служителите работят спокойно. Има много клиенти и много работа, но всички си помагат и не е тази идиотщина, която се пише. Ако си вършиш работата няма проблеми, ако скатаваш и колегите те изнасят, ми ще бъдеш недоволен много ясно...

Почнах работа...велики обещания на интервюто, хал хабер без грам истина. Още в първите часове дойдоха хората от офиса рано рано и започнаха да мрънкат..глоби и наказания за глупости. Тази стока х защо е тук? Нареди я там..после минава друга проверяваща те глобява защо е там, а не тук... българска фирма, простотия якооооооо... И от толкова глоби чакай ти висока заплата...дрън дрън..ама така е като не вярвах на прочетеното тук... чакат да излезнеш на минус на касата, да платиш минуса и да си ходиш... То толкова много касиери се смениха и зареждачи на щандове и зареждачи като цяло.... Глупости на поразия..работите за 10 души дето ги няма...Условия за склад няма- теснотия, яко стока, всичко на ръце ти минава. Хамалогия яко...

Като гледам доста фирмени тролове,с една дума близък магазин,нее колкото се може по далече от зоната на живеене,от 2ра смяна директно на 1ва и като сложиш и това че се приключва не в 22.00ч.а 23.00ч и познайте дали има градски транспорт и сутринта да станете в 5.00ч.Нямало удръжки,има и повечето са от некомпетентноста на мениджмънта,пълни некадърници.Има още много да се пише но е достатъчно да видите и да се запитате защо обявите им за работа не се махат,хм май ще е от хубава работа и кадърно управление.С една дума Дар са пълни неудачници като управление.....

Клиент съм в единия магазин от веригата и виждам какво правят хората там и как се отнасят с тях. Редовно чета публикациите в този сайт и се изумявам какви откровени идиотщини пишат разни хора. Не им знам заплащането, но виждам как се раздават, с какво уважение гледат и слушат управителите си. Редовно си говоря с тях и това, което казват е, че са доволни от фирмата, най-малкото са коректни към тях. Тези писания тук с негативен привкус явно са от някой искал да работи при тях и неодобрен да започне или от такъв, който е скатавал по време на работа и е товарил колегите си да го изнасят на гърба си и позорно изгонен. Срамота!!!

Тези са към фантастико. Яко парични глоби за глупости и плащане на бракове. Да зареждам цял магазин и прием на стока..за 710 чисто..но пък сам..суз бачкай за 5дето ги няма а ние уж ще ти даваме повече..после с глоби нищо няма да получиш. Обещания само на думи. За един месец 7 глоби и 22 назначени и напуснали. Назначават хора за да се облагодетелстват. Заучени фрази от рода на амии ние как да ти даваме 1000лв ти бавно работиш..а те те шибнали по 16часа 5 дни подред...а ако издържите веднага ви местят в друг магазин, за да напуснете доброволно. А на интервюто ви лъжат в най близкия за вас магазин. Лъжци!

Ако искате да имате всеки ден голямо напрежение, да бъдете глобявани парично за глупости, да работите по 16 часа, никаква почивка - дори 10 минути за ядене, то това е вашата фирма. Типично българска, селска, селяндурска, просташка. Глоби парични за глупости, липси и бракове. Простотия до шия, скапан плод и зеленчук , но вие ще плащате липси и бракове на този сектор, алкохол и тн. дори и да не сте на този сектор. Адски зле, малки и тесни складове, липса на условия. Напрежение, за някакви си дали ги има и 500лв. Ще ви крещят, викат, ще ви правят на глупак. Свободни места винаги има. Печелят от назначени брои хора персонал - нашата държава им опрощава данъци, битови сметки на магазините. Назначават безработни от поне 2 месеца, за месеците, в които не са работили държавата изплаща мин. работна заплата на фирмата. Над 2000 назначени за миналата година персонал. Честито! Някои забогатяват на Ваш гръб, а Вие работете от сутрин до вечер за надница от 30 лв и глоба една или две по 50лв...по добре без работа, отколкото в този АД!

Работих с тази фирма миналата година. Напуснах и след два месеца пак се върнах - еми другите ми предлагаха, предлагаха и накрая едно голямо нищо.Поне тези хора си изпълняват обещанията, които поемат към служителите си. Знаеш, че ще си вземеш парите навреме и то не са 200-300лв, както се пише къде ли не.

Работя малко повече от месец, достатъчно, че да си взема първата заплата и ми изплатиха това, което пишеше в обявата и това, което са ми обещали - 800лв чисто в картата. Да вярно има много работа, ама като си вършиш това което се иска нещата се вървят. Напускат тия които не им се работи а искат да си клатят краката и да взимат пари. За пореден път се убеждавам да не вярвам на всичко, което се пише. Започнах на страх, а се оказа че всичко е толкова различно от хейтърските писаници тук

Абонирал съм се за тях, всеки ден от джобса ми пристигат писма как търсят служители. Не те пускат почивка, много глоби и психически стрес. Назначават те и те гонят бързо, гледат само да си бил безработен за да получат облаги от държавата за много назначен персонал. Глоби за щяло и нещяло. Адски тесни складове, мизерно положение. Намерете си по хубава работа,ще дадете пари за документи и на втората седмица ще ви освободят. Щом и хора от офиса и то много напуснаха значи положението е зле. Работите за 5души дето ги няма. Зареждаха целия им магазин сам, вечно втори зареждач гонеха. Накрая ми писна да си купувам изтекли неща. От два на два станах по седем осем дни на един. Подигравка. За същите пари съм охрана в офис, а не да им мъкна по три тона зеленчук лятото това е само динята на ръкаааа щото склада е малък и не може да влезне пакетна количка.

Работя за тази фирма близо година. Чета коментарите и ми става смешно колко глупости се пишат. Хораааа, даже на интервюто никой не обещава 5-600лв, а друга цифра. Хайде като решите да пишете глупости поне се информирайте. Има работа колкото искаш. Ако се подпираш никой няма да те държи. Поне си спазват обещанията за разлика от много други фирми, които обещават и после те пускат по пързалката. Ако искате да работите-ходете, ако ви се почива - не е ващо място