НИКОН - НК ЕООД /img/frontend/nomap.png"

НИКОН - НК ЕООД

Пак са закъсали и всеки ден си пускат обявата за продавачи. Който иска да бъде глобяван и унижаван може да поработи за тях. За 1 месец само глоби и плащане на бракове. Никакво развитие, никаква почивка на тежка 12 часова смяна. Никаква организация. Беше много зле...

Защо не дойде и да кажеш какъв е проблема мирно и кротко а дойде да се звериш?естествено че няма да ти върнем нищо.поради недостатъчно персонал не сме могли да сменим етикета за което СЪЖАЛЯВАМЕ.Обаче да дойдеш и да вдигаш гири не върви.ти се радвай че и с полиция не те изхвърлихме.!!Ако не си разбрал драги ми магазина преставлява място където човек задоволява своята хранителна потребност като си напазарува,а не отива да си избива комплексите!!

пазарувах тази седмица и ме излъгаха не ми и върнаха парите направиха ми и скандал разминаване в цените на брошура и стари цени пълни мошеници на даме груев магазина

Тези са към фантастико. Яко парични глоби за глупости и плащане на бракове. Да зареждам цял магазин и прием на стока..за 710 чисто..но пък сам..суз бачкай за 5дето ги няма а ние уж ще ти даваме повече..после с глоби нищо няма да получиш. Обещания само на думи. За един месец 7 глоби и 22 назначени и напуснали. Назначават хора за да се облагодетелстват. Заучени фрази от рода на амии ние как да ти даваме 1000лв ти бавно работиш..а те те шибнали по 16часа 5 дни подред...а ако издържите веднага ви местят в друг магазин, за да напуснете доброволно. А на интервюто ви лъжат в най близкия за вас магазин. Лъжци!

Здравейте, бих искал само да коментирам поста от 20.09.2017г. и сами ще си направите сметка какви хора коментират тук.
Напуснах тази фирма на 26.08.2017г. един месец преди този коментар, следователно сами може да си направите сметка какви лъжи се пишат тук.

ВСИЧКИ СА ПЪЛНИ ОЛИГОФРЕНИ!НЕ ОЦЕНЯВАТ ТОВА,КОЕТО ПРАВИШ,ТОВА КОЕТО ДАВАШ.ЦВЕТАН НЕШЕВ Е ЛАЙНО И ИБРИКЧИЯ.ПРАВИ КАКВИ ЛИ НЕ ДРАМИ,ШУБЕ ГО Е ТОЛКОВА МНОГО ОТ ШЕФКАТА .ЧЕ САМО ТОЙ СИ ЗНАЕ!!ИНТРИГИ,ЛЪЖИ!ХВАНАТ ЛИ ТЕ ЧЕ РАБОТИШ СЛЕД ТОВА ТИ ПУКАТ ЗАДНИКА ,СВИДЕТЕЛ СЪМ НА КАКВИ ЛИ НЕ ЗАПЛАХИ КЪМ ДОБРИ РАБОТНИЦИ,ПОСЛЕ ДВЕ ЛОШИ ДУМИ ПРЕД ШЕФКАТА И СИ ВЪН.ДО НЕЯ НЕ ДОСТИГАТ ГАДНИТЕ ИНТРИГИ НА ПРОВЕРЯВАЩИТЕ Й.ИМАЛО Е СЛУЧАЙ Б КОЙТО ТЕ ЗАМЕСТВАТ ОБИКН РАБОТНИК И ПРАВЯТ ПО-ГОЛЕМИ МИЗЕРИИ ОТ НЕГО,А КАТО СИ ОТВОРИШ УСТАТА ЧЕ НЕ СА СТОКА ТЕ ГОНЯТ.АЗ АКО СЪМ НА ГЕРГАНА БИХ НАЗНАЧИЛ УШЕНЦЕ,КОЕТО ДА МИ ПЕЕ ВСИЧКО..ЗА ДА РАЗВЕРЕ И НЕЯ КОЛКО ЯКО Я ПЛЮЯТ И НА КАКВИ ХОРА ПЛАЩА.ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА ОНАЯ ДЪЛГАТА ИДИОТКА ДЕТО И ТЯ НЕ ЗНАЕ КЪДЕ СЕ НАМИРА КАТО ХОДИ ПО ПРОВЕРКИ И Е ПЪЛНА СКРЪБ..ХРИСЕ,ХРИСЕ....ХОДИ СИ НА СЕЛО!ВЗИМАМ СИ ЗАПЛАТКАТА И СЕ МАХАМ.

Щяли да ми дават 800лв, предполагам бруто за 4 на 1 по 12 часа...Не знам за глобите, но заплащането не е високо съдейки по многото часове. 4 ден на топла точка. Взех си документите обратно и се отказах.

Плащате липси и бракове, голямо напрежение за никакви пари. Оставане много след работно време.

Отидох 20мин по рано за интервю. Видях цели 13 души, които им дадоха книжките всичко живо напуска. Плащали бракове, липси. Направо се отказах, говорих с някой от тях. Всички са били дълго време без работа, назначили са ги и после ги махат защото са източили държавата ни и тя е дала пари за назначаването на тези безработни..после месец два и чао защото търсят следващите балъци и държавата да превежда доста пари. Да бе говорим за скапания им плод и зеленчук и грубото отношение. Ако сте семейни не ви искат.. кошмарен работодател!

Ей хора, не е толкова зле положението колкото се пише. Вярно има си някакви неща, които не ми харесват, но няма идеално място за работа. Доволна съм от колегите, заплатата ми идва на време, управителя ми е свестен, има двама-трима колеги, които не стават за нищо, ама толкова им е сипано отгоре... Заплатата ми е 870лв с ваучърите за храна. Има много работа, наистина, но се върши.