НИКОН - НК ЕООД /img/frontend/nomap.png"

НИКОН - НК ЕООД

Да постепенно целия порсонал ще бъде от цигани поне докато Тихомир Димитров е там.Тоя п.....с само се по чуди как да извади теле от под вола за да трупа точки
Прави се на много знаещ и велик , но ще дойде време да си намери майстора.Който лети високо от високо пада .Само се моля това да стане по скоро .що се отнася до Кънчев като мине на проверка крещи като Говедар на говеда ,е г-н Кънчев тези говеда за каквито ни имате ви изкарват парите , Дават всичко от себеси без да имат условия за нормална работа.
Седял ли сте някога прав по 12 часа
Занимавал ли сте се с всякъкви клиенти някой добри и разбиращи други намръщени и заядливи
Ако се замислите малко ще видите че не тези които са по обектите са виновни търсете вината в тези които по цял ден отчитат деиност драскайки някакви забележки .

Миналата година лятото работих за тях. Пристигаше скапан зеленчук, после ни уддържаха от заплатите. Глоби за скапан зеленчук при положение, че целия е такъв в склада. Беше много зле... повече от 680не взех за цял месец 3 работни по 12ч и един почивен. Голяма заплата не я дават.

Навсякъде из веригата работят кой от малцинствата, кой от селата, кой закъсал за пари,кой пред пенсия,
то нормален човек трудно ще се задържи ....
Най-комичното в обявите е това за ''приятната работна среда''- мърляви магазини и отвън, и отвътре- и като условия, и като организация, и като отношение...
Нещата са изпуснати откъм горните неща и трудно ще наваксат, да не казвам невъзможно,
всичко там е като застинало преди 20 години- и пряко, и преносно, тия хора не са осмислили факта, е всичко се развива....
Друго комично в обявата е това за 1260 бруто, което трябва да ви е ясно, че там няма как да се случи, както това и за професионалното развитие....

Здравейте искам да попитам,защо работят толкова хора които не са с български произход в тези магазини? Във магазина Ви в Гоце Делчев не знам дали така ми се случва,но то не са Гюлшен Мюлшен от всякакъв произход .. гнус ме е да си взимам има и една ц****** ама чистокръвна . Какви хора назначавате ? Моля Ви подбирайте поне малко :( жалко за магазина.

Работих във фирмата година и половина .За това време нити веднъж не получих обещаната заплата.Всеки месец одръжки ббез никой да ти каже какво.
Много натоварено и немаш време за почивки.Постояни проверки ,липса на персонал,оставане вечер до 11.30 а неделите и до малките часове.
Постояно сменят управителите и измислят всякъква бюрокращина да отчитат деиност.

Здравейте ,много ще се радвам ,ако това което напиша тук достигне по някакъв начин до шефовете на тази верига магазини.Аз съм Ваш бивш служител и много уважавам Г-жа Кънчева тя е човек на място и държи на думата си,но моля Ви госпожо Кънчева нека да си отворите очите за хората на които се доверявате. Първо регионалния Ви мениджър Тихомир не става за нищо,осен да ходи като заспала патка без извинение и да сваля готините момиченца. Според мен това не е добър начин за работа на някой ,хора който са дошли да работят ,а не той да им се натиска и да гледа на тях по друг начин. Второ в някой магазини отношението е отвратително спрямо работниците и определено така няма как да се работи ,ако има една по прията сфера на работа ,определено ще има повече персонал и ще се задържат и магазините Ви ще изглеждат по-добре. Винаги когато съм идвам на работа всеки е бил намръщен пуфкащ ,офкащ в магазина Ви в Гоце Делчев на топлата витрина няма нито едно усмихнато момиче ,та тези девойки са млади те изглежат всякаш насила ги държите там ! Според мен трябва да си смените голяма част от персонала и да се доверите на тези хора ,който не Ви се мазнят . Защотот така заради тези които се мазнят ще изпуснете тези на които може да се доверите. Хубав Ден !

Само неразбирам,защо в обявата си пишат и на интервюто казват ,че почваш на едни пари то после взимаш съвсем други.тъпо и грозно е да лъжете хората. Постоянно в магазина има проверки пишат едни констатации ,хора с празни мозъци и си мислят ,че имат голяма власт над всички,с по нисши позиции. Регионалния мениджър ходи като болен,рядко се появява ,появи ли се седи и гледа в една точка все едно е препил,или недоспал. Бъдете по коректни и ще получите същото ,едно нещо положително не намирам. УЖАС !

Оставане след 12часа та става 15, много глоби, плащане на удръжки и бракове, никакво уважение и ползване на почивки.

Искам просто да изкажа хиляди благодарности на девойката от един от вашите магазини която се държа отвратително с мен. Отидох със цел да не се заяждам и да не правя скандали ,но тя ми доказа ,че явно във вашата фирма става точно така. Живея в Лондон от 30 години ,такова просташко отношение не бях виждала. Помолих да извикат управител ,тя дойде и започна с едно нечовешко крещене "КВо ,какъв Ви в проблема" Опитах се да обесня спокойно ,че съм закупила стока с изтекъл срок тя ми отговори "аз кВо да наравя,случва се" И се врътна и си тръгна ,неискам да и навредя по някакъв начин ,да и казвам името но ,ако има хора от главните сектори на магазина ,който четат това моля да махат такива "диви селянки" за тази позиция която заемат ,според мен има хора по кадърни.Благодаря и за това,че повече няма да вляза в вашия магазин и ще се погрижа да се разбере от повече хора,това е недопустимо.

Много голяма фирма само на думи. Доста парични глоби от проверяващи, стрес, липса на условия - тесни складове, робски труд. Тежка 12 часова смяна без право на ядене и каквато и да било почивка, оставане след работно време поради огромна работа и липса на персонал. Положението е много, много зле. Опашки в офиса за хора, които се назначават и още толкова, които напускат. Онзи ден цели 17 души напускаха... правете си изводите.