Чипита България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,с. Казичане ул.Серафим Стоев №6&markers=София,с. Казичане ул.Серафим Стоев №6

Чипита България

Като чуете името Чипита, бягайте далече. Абсолютен хаос и лудница. Пълни аматьори, особено ръководния персонал. Работа до скъсване. Непрекъснати смени-първи, втори, ношни и най вече 12-ски смени. От ношна, преспиваш и отиваш първа. В личен състав ви обещават чудеса. Но не си залагайте здравето за някакви си жалки пари, на тия гадни византиици. Още един път- бягайте далече.

В момента работя в чипита и искам да кажа че поемам отговорност и не се притеснявям да кажа че в чипита всичко е помия. Бачкаш по 12 ч занимаваш се с простотии с луди шефове и началници. Голяма простотия скоро ще се махна  от там и неискам да чувам повече за тази фирма. Много мангали луди началници и мега малумни шефове МАИНАТА ВИ.

в момента работя в чипита и плуя на тази фирма в наи скоро време ще се махна от там и неме е страх да го кажа писна ми по 12 ч да бачкам и отношението е кофти пълна помия са  шефе всичко е помия в това предприатие. Заставам зад думите си даже и да ми поискат обяснение от раководството Станимир Биков

Адвокат.Безплатни трудови дела.
Възстановяване на работа и обещетение от 6-брутни заплати.
Атанас Янков
[email protected]

1 точка

МОШЕНИЦИ И АРОГАНТНИ ДО КОСТИТЕ НА МОЗЪКА СИ!!!!!!!!!

това е наи лошата фирма с наи некадърните началници с наи лошите колежки на  които можеш да попаднеш

Искам да попитам как от централна гара да стигна до Чипита?

Относно мнението на АН (бивш служител) - няколко мнения преди моето. Мнението на АН е типичния пример за акция и активно мероприятие на ПР отдела на компанията.
А именно - единствено хвалби без да се посочи нито едно негативно нещо или условия или ситуация; оценки с максимално високата степен и то с избягване на новите възможности на сайта и администраторите за реакция на такива акции.
Поставени са всички оценки максимални и точно с една степен надолу за да не бъде разпознато мнението като типична ПР акция от администраторите на сайта.
Моля админите да си свършат работата и да изтрият въпросното мнение и точките от него.

Здравейте и от мен. Това, което ще напиша за фирмата е, че написаното от Борисова е абсолютно вярно с една разлика. Тя е написала за постъпилите на работа пролетта, затова работят около 6 месеца, а аз ще ви предупредя, че лятото също набират работници (юли, август) и те работят само 2-3 месеца, в края на октомври винаги има съкращения. Предупреждавам всички, които искат да кандидастват за работа в Чипита да знаят, че са за временно. Това в интервюто не се казва.

Работила съм повече от 8 години в Чипита. Като цяло съм доволна от фирмата! Започнах с огромен ентусиазъм и желание, защото имах нужда от тази работа. Не очаквах да е лесно и може би затова издържах толкова време. А през тези години имаше много трудности, наистина - работа на три смени, не винаги с определено работно място (местят те там, където имат нужда от човек), почивните дни не са ти сигурни (обаждали са ми се вкъщи в последния момент, но пък са ме питали дали мога да отида), самата работа беше тежка, динамична,  някои позиции бяха неподходящи за жени, често ставаха аварии по линиите, но... никой никого не задържа насила! От друга страна пък имаше и плюсове, които оценявах, защото липсваха в много други фирми!  Преди малко повече от две години напуснах по собствено желание - чувствах се вече амортизирана, много изморена и изнервена. Сега обаче пазя само приятни спомени - както за момичетата от администрацията, така и за повечето началник-смени, и най-вече за момичетата, с които сме се трудили рамо до рамо, и които винаги много съм уважавала!