Чипита България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,с. Казичане ул.Серафим Стоев №6&markers=София,с. Казичане ул.Серафим Стоев №6

Чипита България

Здравейте виждам че скоро не е писано.Ето нещо от мен :) Работя от няколко години в тази фирма и мога да ви кажа следното:
Има служебен транспорт от доста места и е удобно.В производството най-много вземат операторите на опаковка,като изключим механици и началник смените.След това са операторите на инжектор,а след тях работниците на дзела(цела) и кашонджиите ( не знам колко е разликата точно,но не е много голяма).Понякога работата е много,понякога всичко е нормално,но това зависи и в каква смяна ще ви сложат.Има много точни колеги навсякъде има и такива,които няма да ви помогнат и напрежението ескалира и затова много идват и напускат след няколко дни.В кафето имате осигурена вода,кафе и кроасани.За всяка смяна има отделно и 1 безплатно хранене.

Гледам коментарите и виждам много недоволни хора аз сам кандидат за работа там и искам да ви попитам как стоят нещата в тази фирма как е заплащтането и месец за месец лие или е с месец на заф

Какво е заплащането за "специалист качествен контрол"?

Бягайте от тази долна гръцка фирма.Нито плащат добре,нито има сигурност ,само ти вземат здравето.
Препоръчвам ви да се разходите в района около фабриката и Гара Искар,има доста фирми за производство с далеч по-добри условия от 12-часовите им смени на ЧЕПита.

За колегите ,които се оплакват - пуснете сигнали в Инспекцията по труда,не ги жалете.

Относно последния пост!!!!Колега когато се осъзнаеш,че не си РОБ който е длъжен да работи само за да може да си купи хляба на масата,тогава давай мнение!Както по-голямата част от нашия колектив знае,за фирмата ние сме ниско платени РОБИ!!!!Които само си говорят и нищо неправят.Браво на колегите ,които напуснаха тази година.Свалям им шапка.Хора които ценят себе си.А такива мижитурки като колегата преди мен . . .по-добре замълчи отколкото да ставаш заа смях.Не си запознат с политиката на фирмата,незнаеш миналото и,така че по добре мълчи!Или ако случайно си от "белите престилки" наведи глава и се засрами!!!!

Прочетох доста коментари и не съм доволен. Значи на тия където не им се работи не са за там. В Чипита заплащането е най доброто от околните заводи за хранителни стоки .Винаги са насреща шефовете дори и гръка на мен лично ми помогнаха много няма да казвам с какво но ако не бяха те нямаше да мога. Работа е много и малко зависи от продукта колегите и колежките са добри поне в мойта смяна. От 3 години работя там и ще остана там защото тия пари няма да взема никъде и да почивам по великден и коледа + това с подаръци за около 150лева. Аман от недоволни. Това е от мен

С една дума: БЯГАЙТЕ!
Работих там 3 месеца и ме изкривиха от работа,а съм на 27 години. Колегите (старите им работници) са отвратителни и се чудят само как да те прееб*т и да си почиват през половин час, а ти да блъскаш по 8 часа без дори да си ял!!!
Не се лъжете!

Кретени, лумпени, олигофрени, корпоративни пиявици, тотални олигофрени... Мога да продължа до утре да продължа с изброяването. Никога не се захващайте с тези индивиди... Дори не предлагат транспорт до Казичене, оправяйте се...Искат познания в много области, но какво точно дават насреща... сетете се сами. Със здраве!!! Рибата се вмирисва откъм главата, пропуснете позицията административен секретар!!!!!!!!!!!

Може би най-лошото място за работа в района на София. Фирма със силно агресивна кадрова политика. Назначават ниско оценяващи се полуграмотни индивиди от малцинствата и райони в които трудно се намира работа. Също и трайно безработни от бюрата по труда- досещайте се защо. Спазването на графиците за работа и почивка на работниците е химера. Сменява се така че никога не можеш да планираш личния си живот. След нощна смяна едната почивка се взима за да не вземе някой да се отпусне и да загуби трудови навици. Не рядко се налага да се работи на 12ч. смени поради липса на сменник. Има позиции където работа за двама се върши от един- жална му майка. Максимум работа с минимум персонал- това тук е закон! Отпуск при нужда или по желание- забравете! Голямо късане на нерви и съсипване на здраве! Имаме си и колеги за които интригите са лична кауза. Дори някои от тях са на „ръководни“ длъжности и почти знаят какво работят във фирмата. Иначе на интервюто- страшни свалки. Страхотни актьори. Заплащането не е релевантно на положения труд, имайки предвид че нощните смени не са никак малко. Текучеството на персонал е огромно. Подход с разбиране на проблемите и човещина тук няма да откриете. Уважението към работника отдавна се изразява с надменни и изпълнени с неприязън погледи на „Висшестоящите“.

Работих в Чипита като роб взеха миздравето дадох много за тсзи фирма дойде момент когато секнах кръста бях вече безполезен за ъях и ме изгониха като куче от работа пълни идиоти