Чипита България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,с. Казичане ул.Серафим Стоев №6&markers=София,с. Казичане ул.Серафим Стоев №6

Чипита България

КЪМ РОСЕН
Какъв ли "приятел" е този дето да ти каже това???!!!Започни работа там щом толкова го желаеш, то е казано че човек най- добре сам да опита нещо за да се убеди! Успех!

Имам приятел който работи там и ми е разказвал че фирмата е коректна както със заплащането така и с работното време.Отношението към служителите също е добро.Това са основателни причини за да желая да стана част от този екип.

Моля ви- много внимавайте с тази фирма! Даже ви саветвам изобщо да не се захващате с нея! Авсолютно НЕКОРЕКТНИ вав всяко едно отношение- работното време- винаги неясно и дори да си почивка може да ти се случи да се обадят и най- безцеремонно да те уведомят че си на работа без изобщо да се поинтересуват дали случайно очаквайки че денят ти по график е свободен не си планувал нещо. Отношение на началници-арогантно и нечовешко, никога не ти дават право на защита и на ползване на правата, заложени ти в договора, дори колкото и невероятно да ви се стори- забрана за почивки, включително и при нощна смяна, крещят, викат, обиждат, заплашват с уволнение...За работата- тежка, в повечето случай непосилна, колежки- пред шефовете- безлични, мазни, лицемерни, треперещи от страх да не пострадат, забили глави в земята, когато шефовете са далече- коренно различни- готови да те разкъсат. Заплащане- как най-точно да се изразя- МНОГО ПОД ОБЕЩАНОТО при назначението, скоро дори минималната работна заплата в България може да го надвиши, е мисля че и сами може да се сетите за какви цифри става дума и дали е редно в едно производство с нощни смени да се възнаграждава така труда на човек. И накрая нещо също много важно- постоянното им назначаване на персонал за срок от 6 месеца и с изтичането му- ВЪН! Така бях назначена и аз и цял куп други колежки, естествено бяха много любезни, толкова усилия положиха да ни убедят че там се цени труда, че шефовете наблюдават старанието и труда на всеки и след изтичане на 6- те месеца ако изпълняваш задачите си договора ти ще бъде подновен- НИЩО ПОДОБНО! Изгониха ни ВСИЧКИ НОВОНАЗНАЧЕНИ! Защо- защото Чипита се нуждае от нови работници всяко лято, направиха във всеки цех, или линия както го наричат по една нова смяна която заместваше другите 3 смени стари работници да си ползват отпуските, лашкаха ни навсякяде докато "ВЕЧНИТЕ РАБОТНИЦИ" се изредят с отпуските и после естествено вече сме ненужни и вън, защото сме им удобни- без никакви ангажименти кам нас, без да ни пращат на борса, просто ВЪН!До другото лято, когато зарибят поредната партида наивни и добри хора! Е това е което исках да споделя, доколкото обаче се порових из предишните мнения- не казвам нищо ново май, гледам доста хора преди мен са изпитали това, но все пак исках да го кажа с най- добри намерения кам всички вас, които може в даден момент да се замислите за работа там- просто не си струва!

Ако ви се работи като мърчандайзер по 14-16 часа на ден, със служебна кола, но вие да си плащате бензина, да бъдете в стрес, да плащате бракове на магазини и да ядете кроасани на поразия...непрекъснато да ви заплащат и глобяват...да ви обещават 1000лв, а да взимате само 520 то тази работа е точно за вас...АЗ ЛЪЖЦИ НЕ ОБИЧАМ, И СЕ РАДВАМ, ЧЕ НАПУСНАХ ЧИПИТА!!!!!

Моля за адрес и телефон на офиса на Чипита.

Бягайте далече от тази фирма. Пълни аматьори. Работа до скъсване- сега. Октомври месец- съкращения.

започнах работа в Чипита с големи негативи, но нямах избор защото без работа не се стои и трябва да ви кажа че очакванията ми се оправдаха.
Хората в офиса са много културни, толерантни и си рекох бре отзивите за тази фирма са били неверни!? Но попаднах на началника на смяна Коце, бедна ми е била фантазията направо!!! Колегите разказват че господина бил ступван сериозно на няколко пъти от работници, но аз си мисля че му е малко, трябва някой така да го подреди че да забрави къде се намира Чипита.Работих и при други началници на смяна но те са китки пред Коце.
Иначе работата си е работа, както навсякъде където има производство, има и плюсове и минуси. Е работих в Нестле като сезонен работник 3 м. трябва да ви кажа че Нестле е светлинни години пред Чипита!
Казват че Европа свършва там където си казват "честита баня"-коментара е излишен.

Зравейте,съветвам всички,който смятат да кандидатстват в Чипита да обмислят добре дали са съгласни да продадът здравето си за пари.
АЗ съм нов служител във фирмата и в момента искрено съжалявам,че съм се хванала на това хоро,ако очаквате човешко отношение и добър колектив ще останете дълбоко разочаровани точно по бългърски се ширят лицемерието и подлостта.
При все,че си нов служител с теб се държат като с говедо.

някой може ли да ми каже какви са условията и какви са заплащанията в тази фирма, поканен съм на интервю, от ясно по-ясно ми е че ще се изкарат светци

здражеи Росене засрами се не сме васпитани така и не да хварля6 за6тото това не е 4и4о а се стегни и докажи на вси4ки на какво ни е васпитала баба .и как сме васптани вси4ки неработи6 с животни а с хора постави се на тяхно миясто погледни отстрани споми си 4е и ти бе6е беден студент и се издаржа6е сам .запомни една прикаска ако си я забравил баба винаги ни е казва6е 4е така както си на варка така може6 и да падне6 , не се знае дали ти нияма ниякои ден да си на тяхното место неопетнияваи фамилията която носи6 и си спомни за 4ожека които ви я даде какв бе6е израснал си с него стегни се в негова памет .