Д и Д експрес /img/frontend/nomap.png"

Д и Д експрес

Всички което са писали бившите колеги е вярно.Аз също си загубих времето от 3.5 год  в тази пародия на куриерска фирма.Разработих офиса създадох му хубаво име и нови клиенти. Благодарност и повишение на мизерната от 350.00 лв не получих, а само глоби от вечно гладните Таня и Дими.Ако търсите само ядове и нерви това е фирма д и д експрес.

така като гледам какво сте писали....трябваше да погледна мненията ви преди да започна работа в ДнД
условията за работа са просто отвратителни единствения плюс е че мизерните заплати винаги се дават на определената дата
няма никаква перспектива за развитие
съвет от мен към всички които мислят да започнат работа там - по-добре не си правете труда да ходите дори на интервю
УСПЕХ!

Изкарах почти 8 месеца в тази фирма, започнах като стажант и впоследстие на трудов договор. Материята, специално в нашия отдел е интересна и с удоволстие си вършех поставените задачи, НО всичко това до едно време, докато не разбрах, че собствениците - брат и сестра, не уважават и ценят служителите си. Наемат млади хора за стажанти да им вършат черната работа, докато се осъзнаят и не разберат, че не си заслужава труда за 500-600лв , а още повече, че няма никакви възможности за развитие !!! Организацията, процеса на работа, материалната база, иновации, отношението към служителите са под всякаква критика !!! Офисът е порутена едноетажна барака, без топла вода! КАто цяло Не си заслужава човек да започва  работа там, особено като стажант, освен ако не иска да натрупа малко опит за няколко месеца и да се ориентира към по сериозна фирма !!!
Поздрави,

Работих за тях повече от 3 год. Развих им офиса и от 1 станахме 2 човека. Пращаха ме къде ли не да замествам и по този начин изгониха всички свестни колежки които започваха при мен, защото ги наемат да работят в офис, а ги караха като ме няма да носят кашони по 50кг. и да си трошат колите. Докато бях сам работех по 11-12 часа и след дълги противоречия с шефовете ми дадоха 2-3 бонуса по 30-50лв. След 2 год. работа като ненормален и дълги скандали ми вдигнаха заплатата с цели 50лв. и ми назначиха втори човек, но не защото искат да ме облекчат, а защото клиентите които АЗ намерих взеха да се отказват да работят с нас :)
На края ми назначиха много "кадърна, дисциплинирана и т.н." колежка на която беше заръчано да ме следи и да пуска фалшиви сигнали за да ме глобяват. Целта им беше да ме изгонят дисциплинарно, но аз се осъзнах на време и поисках да напусна сам след което и тя си тръгна защото не се намери глупак да си троши колата за 50лв., да работи и заради нея (защото тя даже не отваряше офиса, но нали не беше назначена да работи а да прави интриги) по 10-12 часа, да му казват че по карта в и-нет разстоянието което си изминал за месеца според тях е 3500км. а на теб по километраж ти е 4500, но тях не ги интересува и останалото гориво ще ти го удържат от заплатата която пък е цели 350 в най-добрия случай 400лв. за почти всички градове.
За 3 год. се смениха почти всички колеги в цяла България по няколко пъти, защото като намерят кадърен човек го използват да развие офиса и като вземе да иска повече пари (защото при започване са му обещани) и търсят начин за да го изгонят.
Да им е честито. Сега в нашия град от година на сам нямат нито клиенти, нито РОБ ами за по-евтино работи човек от София :)
ЧЕСТИТО И УСПЕХ на всички които ще работят за Д и Д Експрес !!!

Отвратителни условия за работа. Некомпетентно, безхаберно или направо казано, некадърно ръководство. Поставаените изисквания са така нагласени, че практически не могат да бъдат изпълнени. Защо е така, може да се досетите сами. Разминаване между предварително уговореното и действителното заплащане. Глоби за всичко, което се сетите и дори за неща, за които изобщо не подозирате. Какъвто и проблем или повреда да възникне, винаги се обвиняват работниците. Липса на работно облекло, транспорт, санитарно-хигиенни условия. Последните месеци хората са принуждавани да работят без почивка. Текучеството е огромно. Не ви се дава информация за това, какво получавате, какво ви се удържа и за какво сте глобени. Заплащането зависи не от това, което си изработил, а от това, с коя точно част от тялото нагоре е станала сутринта г-ца Таня Георгиева. Ако на някои от овчедушните послушници в офиса им харесват условията, то нека продължат живуркането си там. И да н е правят оценки кое е мъжка работа и кое не. Защото с малки изключения, всички читави хора в тази фирма работят в склада, а не в офиса. Дори и да умирате от глад, работа в ДиД не ви трябва. Така или иначе ще гладувате и ще поемате разходи, които са задължение на Димитър Георгиев.

работих 2 години при отвратителни условия 10-12 часа заплатата се дава под масата също ни караха да пренасяме тютюн в разрез с закона само и само Дими и сестраму да се налапат повече.Ако някой мисли да работи там в който и да е офис трябва дае мазохист и да не се смята за личност.Глобите са ежедневни и без обосновка.За мен това не е фирма а пародия.

малиййй, 8 години, по - късно! няма промяна!

Ако си търсите сериозна работа с възможност за развитие и добро заплащане, не се подвеждайте да започвате работа в Д и Д Експрес. Наемат се млади хора на административни позиции като стажанти с обещание за развитие, а всъщност се експлоатират да вършат черната работа и да им се плаща малко. Работи се много повече от 8 часа на ден, без да се заплаща допълнителен труд. Условията са отвратителни, повечето служители - некомпетентни и високомерни, някои дори неграмотни. Организацията е под всякаква критика. Матерлианата база(складове, коли, компютри) е в окаяно състояние. Развитие във фирмата няма, защото няма и служители, всички са роби.

Мен ме извика на интрвю е за бога не ги открих тези хора къде се намират.Чудя се дали е възможно ако нямаш кола  да ходиш там на работа.Ей това винаги ме е карало да се замисля уж големите фирми а са се забутали в покрайнините където изобщо с 300 зора може да се стигне.

Чета и не мога да повярвам, че здрави, прави, млади мъже хленчат като баби. Да сте чули морак да се оплаква, че койките не са с матрак "Дормео", че на кораба е много влажно или че се клати много ... Като си избрал да работиш мъжка работа, значи приемаш правилата на играта. Офисът е съвсем приличен, е да, намира се в индустриална зона, но такова е естеството на работа. До преди няколко години същия офис и същите складове се ползваха от мултинационална компания, световен лидер в бранша!!! А шо се отнася до неизпълнението на поставените задачи и санкциите за това - ще ви открия една тайна - навсякъде е така! Ако те мързи и се потриваш, транпорта тръгва със закъснение, пратките закъсняват и клиентите са недоволни, а парите, драги приятели в частния бизнес идват от доволни и добре обслужени клиенти. За това, ако не сте си свършили добре работата, не се сърдете, че и парите са ви по-малко!