Д и Д експрес /img/frontend/nomap.png"

Д и Д експрес

Хора пазете личните си данни, че в тази фирма крадат.Не давайте да ви копират лична карта или шофьорска книжка.Може да изгорите с някое голямо задължение.Аз съм потърпевш.Иначе като фирма е нула,Димим и Таня са алчни и глупави.

Хахаха. Най смешната компания.
Шефовете: Брат и сестра с комунистическо възпитание.той-тъп и мързелив. Тя-найвно жалка. Работил съм за тях преди 10 години.от първата седмица разбрах че не стават и започна едно надлъгване .таня пуска емеили аз искам пари те искат да опиша пратките, аз искам пари за гориво.имах малко пратки разнасяха ги през ден а изписвах километри всеки ден.накрая ми дължаха 1000 лв и събрах 1000 лв наложни платежи и не им ги изпратих . Пито платено. Ако напускате обираите им пратките,наложните платежи, хич не ги жалете те са толкова закъсали,дори мислих че са фалирали. И последно искаите вие от тях не разрешаваите на таня да ви се кара вие и се карайте за всяка нейна некадърност.те са зависими от вас . Успех на всички

Като Ви е било толкова добре там, бивш анонимни служителю, защо сте напуснал/а тази прекрасна фирма?!Не са Ви рязали от заплатата, държали са се добре с Вас, колегите са били "супер готини"...Пояснете моля! Значи Вие сте БИЛ/А единственият служител, който си е вършил работата добре....?????

Да кажа и аз няколко думи за ДиД Експрес...
Това не е фирма,това е фантом!!!
В нея работят ниско интелектуални хора,или такива,които смятат че ще си карат с мизерните заплати и ще бъдат мачкани,защото не им стиска да напуснат.
Както казват хората рибата се вмирисва от към главата...
Най-големия проблем на тази "фирма" се казва Димитър Георгиев,а за мен лично той (Георгиев) е Г-н Фекалий.Абсолютен изедник,използвач и манипулатор на човешкия труд!!!Явно е мазохист,щом като изпуска кадърните хора и си назначава само некадърници....
Лилия Левенсон...Какво да кажем за джуджето,което от нищо не разбира,не различава Варна от Враца,а ще води някакво счетоводство,и ще търси сметка на колеги за наети транспорти и т.н.Отдел транспорт под всякаква критика,ама те не са виновни.С такъв гробищен автопарк,няма как да е.Иван Кръстанов шеф на софийските куриери?!Ми той горкия не пие алкохол,само когато спи.Ивайло Генчев-най-голямата путка,без извинение във фирмата!!!Постоянно е насран,а все някой друг му е виновен и трябва да го отнася заради него.Това е човека,който ще е в тази фирма докато съществува,защото иначе трябва да излиза на магистралата,или да бърка по кофите за боклук.Таня Георгиева-Господ я е наказал достатъчно,така че не и се сърдете.Няма да си промени отношението към хората,нито ще си купи сутиен,или пък ще похвали някой.Май стига толкова,а...?Искам само да завърша с най-смешния човек в тази фирма:
Добромир Добрев-супервайзор във фирмата.Ми той горкия името си пише с няколко правописни грешки,а очаквате да ви научи на каквото и да е.Ако кажа,че е човека във фирмата,който най-не може да работи с "ТРАКС" и "МОБИТРАКС" , няма да сбъркам.Иска му се да се навдигне на пръсти и да си вирне носа,ама не може горкия,защото е 120кг.
Стига съм се смяла повече,че мускулна треска ме хвана на стомаха...Замислете се,дали там ви е мястото колеги!!!

Да фирмата има много проблеми, но въпреки това с мен винаги са се държали добре. Да вярно е че режат заплати, но това зависи и от персонала.Ако си вършиш работата качествено няма да те режат.Поне мен никога не са ме рязали. Имаше проблеми когато започвах работа и трябваше да оставаме до по-късно отколкото беше по договор, но след това нещата се оправиха.В която и фирма да отидете ще има проблеми, така е в България, но ако си вършите добре работата, шансът да ви режат е много по-малък.Иначе колегите са супер готини и когато напуснах даже ме и изпратиха подобаващо. Рядко се срещат такива хора и наистина ми липсва да работя с тях.

Винаги съм си мислила че човек не трябва да чете неща в интернет и да им вярва безрезервно, но вече се убедих че не е така. Хората има защо да пишат лоши неща особено за тази фирма. Тази фирма е жалко подобие на бизнес, работната среда е ужасна, пълна дупка, заплатите да не говорим. Куриерите се режат най-много от заплатите с по 200-300 лв, но не са само те.Всички са жертви. Наистина при напускане гледат да те прецакат с парите, но този път не са познали. Ще им изпратя много скоро инспекция по труда да ги хване натясно.Сега имат нова главна счетоводителка едно русо пр..., което изобщо не разбира от счетоводство и реже пари, които ти се полагат. Започнах работа там поради липса на предложения, но много скоро разбрах, че там работят масово некадърници, включително и шефовете. Те не могат да си намерят персонал, който да се задържи и остават само най-големите идиоти, свестните хора напускат.Някои казват, че по-добре да работиш за по-малко пари отколкото за никакви, обаче не е така, защото когато започнеш работа в Д и Д разбираш, че когато яко те режат откъм пари излиза същата работа като да си стоиш вкъщи и да взимаш помощи, отколкото да се трепеш по цял ден за нищо. Много се радвам затова че напуснах и силно се надявам да не си намерят персонал и да им фалира фирмичката, защото толкова некоректни хора като тях не съм виждала. Знам че и в други фирми лъжат, но тук е мината границата.Само хора, които са утрепани от живота и не се борят за правата си остават в тази фирма. Аз отказах да бъда от тях, заслужавам нещо много по-добро, както и вие, търсете най-доброто за вас и не се примирявайте с посредствено положение в някаква мизерна фирма като Д И Д ЕКСПРЕС!

Относно мнението на Цветомир Атанасов:
Искам само да добавя,че вероятно всички служители на фирмата са заблудени,и не са разбрали,каква длъжност изпълнява Явор Ненков.
Явор Ненков е бил поставеното лице,което е трябвало да лъже и обещава вместо Димитър Георгиев.Или по-просто казано,Явор не е излъгал нищо на собствена глава,а всичко е продиктувано от Георгиев.
А иначе и моето мнение на кратко:
Ми това е фирма - фантом.Няма фирма,в която да работиш средно по 12-13 часа и да даваш дежурства в събота,и всичко това да не се заплаща.Това е против закона.Също така с тези измислени фишове и баланси на офиси...Ами как 99% от офисите са с отрицателен баланс и фирмата съществува?Законно ли е да има служители с 300лв. заплата?Защо всеки,който напусне,изгаря с отпуската,която му се полага и не му се плаща?Каквото и да се каже против тази фирма,все ще е малко и по-добре да си спестя всичко останало.

Здравейте,уважаеми бивши колеги и приятели!
Здравейте и Вие, заблудени клиенти, на тази СКАПАНА фирма!
Казвам се Цветомир Атанасов и близо 4 години работих (с огромно съжаление за загубеното време) в тази пародия на фирма!
Това,което са писали всички настоящи и бивши колеги е...ВЯРНО!
Не знам от къде да започна...супер мизерни условия на труд,без работно облекло,работи се по 10-12 и повече часа,в резултат,на което получаваш някоя глоба или санкция( вземат ти пари от заплатата). Всяка Събота се полага извънреден труд,без заплащане...те му казват "дежурство с доставяне на пратки". Техниката-под всякаква критика,коли,бусове и камиони трошляци!
Ръководството: чичо Митко,верно вятър го вее на бял кон.Назначил си е хора,оглавявани от най-големия лъжец и мошеник Явор Ненков,т.н. "организатор куриерска дейност",който обикаля из страната уж да решава проблемите на фирмата,а реално отсяда в най-скъпите хотели и пихтуни цяла нощ, а Вие му изкарвате парите за скъпия туризъм! Сестрата на Дими, Танчето Георгиева, е една злобна,заядлива лелка. Нейната социална мрежа се нарича TRAKS. А! Това последното е недодяланата им система за разпределение на пратките! То затова всеки ден си ги издирват по складове,хъбове,градове,села и паланки!
За грешниците,работещи все още там...наистина не си мислете,че като напускате,ще си получите последното трудово възнаграждение!!! Ама в никакъв случай!Така стана и с мен! Но аз не им се сърдя! НЕ! Нека с моите пари,Дими да си купи нова риза и дънки,а не да ходи с тия изтъркани.Да даде малко от тях и на сестричето,че да си купи сутиен и самобръсначка! :)!
Пиша тук с истинското си име и говоря само истини! Знам,че много колеги ме познават и съм убеден,че анонимно ще харесат мнението ми,защото и те знаят,че казаното е истина! Моля ако някой потърпевш,колега,клиент...те са много,желае да ми пише да използва: [email protected]
И накрая! Скъпи,бивши колеги,човек като се огледа има много по-добри работни места от настоящите Ви. Не си тровете нервите в D&D!
На Вас настоящи клиенти,ще кажа,че всички други куриерски фирми са по-добри,от където и да ги погледнеш! Какъв е смисълът да платиш малко по-малка сума,но пратката ти да изчезне,да отиде на друго място или да си я получите счупена!
На Вас,колебаещи се бъдещи клиенти;ами гледайте без колебание да не ставате настоящи,защото скоро ще станете и бивши!
А, на Вас кандидати за работа...НЕ бъдете мазохисти!!!
Това беше! Без уважение: Цв.Атанасов

Много разочарована от отношение на колеги и шефове,щом си нов трябва всеки да те мачка,само интриги и то предимно от 2 кифли (Катя и Теодора-диспечер),които се плюят една друга после са големи приятелки,същите КИФЛИ обиждат куриерите,че са некадърници,профани,безмозъчни и т.н.,лично съм ги слушала как обиждат всички,като се наакат някъде,веднага казват,че новите са виновни и не си вършат работата.Таня и Дими са гола вода,абе какво да ви кажа,фирма под всякаква критика,много,много зле.НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ,освен да си съсипете здравето друго няма да получите.
УСПЕХ.

Здравейте!Ще започна с това че фирмените автомобили са на по 15 години и отгоре,техниката остаряла техника всичко се чупи(няма ден в който да не се е случвало)и трябва да се молиш за да ти разрешат да го ремонтираш и ако имаш разрешение трябва да е възможно най евтиното.Заплатата е ниска спрямо 8-те часа които в действителност са поне 10.Работни дни от понеделник до петък като събота също е работна до обяд но не се заплаща.Униформа не осигуряват както и транспорт.Ако искаш да ползваш някой от служебните автомобили да се прибереш с него те таксуват по 0.36ст./км.(амортизация и разход на гориво).Глоби за всичко(изгубена, грешно разпределена или повредена пратка, не си вършиш правилно работата също глоба и глобите варират от 50лв. нагоре).Работи се при минусови температури без отопление е склада няма топла вода и хигиената е нулева.Моля който е реши да кандидатства да не го прави освен ако не е платен стаж.