Мегатекс АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Стамболийски 205&markers=София,бул. Стамболийски 205

Мегатекс АД

Ама, защо не работите бре хора?!?
Бас ловя, че половината от вас и след три месеца ще са писари и не само за тази фирма а и за други, защото признайте си, че никъде или няма да ви вземат или на десетия ден ще ви изгонят.
Я се залавяйте за работа, ПИСАТЕЛЧЕТА

В момента в jobs.bg има няколко техни обяви. Кандидатствах без да съм проучила фирмата и сега като видях написаното тук вече съжаляжам, че дори ще прочет автобиографията ми!!! В търговския регистър излизат 26 фирми с име Мегатекс......
Може ли линк към предаванията, разобличаващи фирмата, за които се споменава в мненията по-назад?

Не си прав за преструктурирането!Тези са толкова зле, че намат какво да преструктурират.Бяха един  гооолем балон и ...гръмнаха отдавна!  Сега са на ниво - гаражна търговия!В този живот е добре човек да гледа истината в очите и да живее в реално време .

Здравейте, работех в търговския отдел. ФИРМАТА Е ФАЛИРАЛА не си губете времето там. В момента агонизират на базата на служители на които не им изплащат заплатите. Като коментар бих добавил, че това е най-посредствената фирма в която съм работел. Практически, фирмата е невъзможно да се изправи на крака, поради факта, че не е преструкторизирана през годините и продуктите и са непродаваеми.

Това, че трият мненията, не означава, че хората няма да разберат порочната им практика на не заплащане!Едни по -рано други по-късно, обаче негативното чувство и отвращението у хората остава.Това е главното!

Здравейте! Първо ще отговоря на "LELE MALE", че адреса всеки един от над 100 човека идвали на интервюта до сега го намери, включително и аз от раз, само един "пръдльо" и се досещам кой е не го намери. Другото, което ще кажа е че всички мнение са 100 процента истина. Още на интерюто се отнасят пренебрежително и зле с тебе, освен ако не си някоя по-засукана и специално не хванеш око на Зарков. А пари фирмата НЯМА НЯМА. Няма да получите повече от една заплата, максимум 2 и то не се знае дали пълни.Защото договорът е от 2 точки- първа с постоянен характер.Това е тази, на която те осигуряват и втора - според това дали си вършиш работата, ама понеше фирмата НЯМА пари точка втора е  имагинерно понятие, т.е въображаемо. Договорът ти още в началото пише,че ще ти изплащат заплатата не на края на месеца, а накрая на следващия, т.е ако напуснеш заради огромнотоооо бавене на заплатите или заради "хубавото" отношение все си с една заплата навътре. Значи става 30-ти ноември и ти вече питаш за заплатата си от август, отговаря ти се ще видим до 3 дни дали ще имаш, повече не ти се дават обяснения. А иначе трябва да работиш като вол. Особено секретарки, чистачки, търговци. "Те са виновни и за Втората световна война." На тях Зарков им вика пред всички, прави ги на 2 стотинки, трябва да си някакво черупчесто, за да го издържиш всичкото това. Та това е от мен. По-добре у вас отколкото там. Имаше един търговец във фирмата. Ами той получи инфаркт човека и никой не може да ме убеди, че отношението във фирмата към него не е една от причините за случилото се. Но тава разбира се си е мое мнение. С една дума според мен това е най-лошата фирма, в която може да работите, а аз съм сменила не една.

Здравейте! Първо да отговоря на "LELE MALE" адресът е "Позитано"145 и се досещам кой го е писал това. Само ще кажа отваряй си очите и гледай.Защото не може фирмата да е регистрирана там и всички останали да намират адреса, както и аз от раз, а само някакъв си там "пръдльо" да не го намира.
Това по този повод. За всичко останало хората са прави и то на 100 процента. Във фирмата до настоящия момент хората не са си получавали заплатите от август включително насам и се получават избирателно, ако изобщо се получат разбира се.
По повод интервюто също сте прави-отивате на интервю и той буквално ви обижда с отношението си, с думите си. Въпросният г-н Зарков си е изпъчил огромния търбух, седи срещу вас и между готовите да изхвръкнат копчета на ризата му се подава туловището, но нормално той е близо 70 годишен д....., при това не само вънния вид подсказва за недотам човешкия облик на този индивид.
Да ви кажа от нищо няма да сте доволни в тази фирма- не плащат, не се отнасят добре, работи и съботите без да се плаща, нагърбват ви дори с работа, която не ви влиза в задълженията, т.е каквото могат вземат, после не си нужен никому.
Още когато постъпвах попитах жената на Зарков как ще коментира всички негативни мнения в интернет и тя ми отговори, че поне не са от фирмите, които трият мненията на служителите. След като постъпих още същата седмица ми бяха даде две писма, които са адресирани до dir.bg и до bgrabotodatel.com с молба да бъдат изтрити мнения от същите сайтове.

Разкажи подробно за чичката, какво ти обясни, като му разказа колко е по пулярен в нета, а и в цяла София и как се изказват хоратта за него ? Поне малко не се ли засрами?

Заплатата беше обявена в обявата - 2000 лв. :))) вероятно, за да привлекат по-качествени кандидати. Но качествените кандидати имат изисквания :)) ха-ха :))). А за другите условия - не съм се интересувала, просто защото прецених , че като цяло фирмата не ми харесва. Ама добре го подредих чичката с цигарата (която той загаси по мое искане в началото на интервюто) Ха-ха :))) казах му какво пише за него в интернет и че вероятно е сменил повече служители на споменатата позиция, отколкото аз - работодатели. И че в комплект с това е станал известен в интернет - при това безплатно :)))

Защо спестяваш най-интересното - обещанията за светло бъдеще.Каза ли каква е заплатата, ти не попита ли, на колко от обявеното ше те осигурява и по какъв начин ше ти доплаща разликата ? И след колко време ше ти я изплати ?  Ти вероятно не си попитал за отпуска , просто защото със сигурност няма да я дочакаш ? Тотлна загуба на време!