Мегатекс АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Стамболийски 205&markers=София,бул. Стамболийски 205

Мегатекс АД

хора не се заблуждавайте да кандидатствате в тази фирма .Пари няма има огромно текучество на персонал ,идват хора които работят 2 месеца и осъзнават за какво става на въпрос ,нещата са много зле

Причината , да пускат обяви за недвижими имоти , е че Зарков и Петровска са затънали в дългове , не само към банки и кредитни институции , а и към физически лица!!!
Направете справка в ПРОДАВАЛНИК и подобни сайтове и ще видите , че дори етажът с офисът им в НИПРОРУДА е за продан!!!!
Търсят човек да им свърши мръсната работа и да продава , бившите краварници и халета( така наречени производствени помещения) в Драгоман и др. собственост на НЕРЕАЛНИ цени срещу МИНИМАЛНО или НИКАКВО възнаграждение!
Обикновенно търсят неопитни хора , които могат да излъжат , а хората с опит и претенции въобще не биват викани на интервю!
Заплатата , която ще ви бъде предложена се получава в най-добрия случай наполовина , еднократно и то след първите 2м.
Среден престой на кадрите - 3м.
Ако звънете на тел. за контакти в търг. отдел ще ви вдигне Зарков-собственикът на 'голямата фирма" така че сами си правете изводите!!!
Не се подлъгвайте изобщо да ходите на интервю или ако все пак решите споделете на Зарков какво е мнението на хората за поредната му фима под името Мегатекс!

Здравейте на всички, в момента въврви следната оферта за работа "ТЪРГОВЕЦ НА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ" и ми се обадиха за интервю, но след като прочетох мненията в този сайт за фирма "МЕГАТЕКС КОМЕРС", съм на път да се откажа. Някой има ли представа с какви имоти се занимава фирма, която е в сферата на електрониката ....????? Сайта им е www.megatex.bg

ще ви бъде най голямата грешка ако въобще кандидатствате в тази фирма-ни заплати,ни уважение,ни просперитет,преценявайте сами на интервютата и не вярвяйте на обещанията!!!

Чудя се, има ли институции в България, които могат да се самосезират - обявата на "Мегатекс" АД за "Експерт подбор и мотивация на персонала" стои от месеци в най-големия електронен портал за работа в България. Просто да се направи праверка дали изобщо има такава свободна длъжност, провежда ли се наистина подбор, каква е причината (ако отговорът на предишните въпроси е "да") тази обява да се публикува отново и отново и да се заблуждават кандидатите за работа. Аз лично кандидатствах преди доста месеци - имам повече от 10 год опит във всички HR функции, но особено в търсените от тях. Разбира се, че е нормално да не съм попаднала в т. нар. шорт листа, но буди недоумение фактът как така при тази безработица фирмата не успя да си намери човек толкова дълго време?! МОЛЯ, ако някой от ръководството прочете това, да спре подигравката с кандидатите за работа - в противен случай НЕКА контролните органи да си свършат работата! Напомням, че Инспекцията по труда (например, но не само тази институция) е длъжна да реагира на всеки един сигнал!!!

Не си губете времето в тази "компания"!!!
Заплатите са мираж , среден период на престой на кадрите 3месеца!!!

Здравейте! Знаете ли как стоят нещата в тази фирма в момента? Дали има шанс те да са по-добре, отколкото са били преди?

Прави ми впечатление, че през месец тази фирма, под името Мегатекс Комерс, Мегатекс АД, и всичките й други производни, пуска обяви за работа за всички възможни длъжности, като се започне от офис асистент .... и се стигне до финансов мениджър. И тук следва риторичния ми въпрос доколко тази фирма може да бъде надеждна и сигурна?

Обещаваната на интервюто заплата от над 1000 лева е само за заблуда на кандидатите. В договора фигугира заплатата от 550 лева, и втора точка за останалите, които се изплащат по усмотрение на работодателя. Заплатата по договор трябва да се изплати на края на втория месец, а реално - "когато фирмата има приходи". Въвеждащо продуктово обучение и приемственост липсва. На оперативките, който г-н Зарков провежда лично, можеш да се наслушаш на хиляди общи приказки, включително как няма приходи за да си плати тока, горивото за автомобилите,..., и някъде по междудругото се споменават и заплатите. Търговците се нахъсват с думите "може да ни гонят всеки път, но трябва да сме там и да ни запомнят",  "ние да вмемем парите в аванс и после ще го мислим". На срещи с потенциални клиенти, господина се държи арогатно и невъзпитано, а бизнес етикет е непонятна дума за него. Ако след всички прочетени мнения до тук имате доброто желание да пробвате да се "реализирате" в тази фирма - успех! Все пак личния избор е право на всеки.

Хора, много се радвам, че попаднах на този сайт и на тази информация, споделена от вас относно въпросната фирма. От jobs.bg са ми изпратили известие, че Мегатекс търсят човек за ЧР, обявят заплата 1000-1300 лв. Работя за малко повече във фирма, която отдавна искам да напусна, дори срещу по-ниска заплата, но каквото и да е там, е по-добро от прочетеното от вас тук. Просто исках да ви благодаря за това, че сте отделили от времето си, за да предупредите такива като мен да си спестят неприятните ситуации и загубата на време. Поздрави и успех с работата на всички!