Софика Груп АД / ТелеТек Истър Юръп ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Младост 4, Бизнеспарк, сграда 3 / бул. Дунав 5&markers=София,Младост 4, Бизнеспарк, сграда 3 / бул. Дунав 5

Софика Груп АД / ТелеТек Истър Юръп ЕАД

610 лв бруто!Това нормална заплата ли е?Потресена съм!

Ако сте в който и да е от отделите обслужващи червения оператор, заплатата за Пловдивски офис за 8 часов работен ден е ~475лв(560лв бруто). Натоварването е жестоко, от разговор влизате в разговор интрвала между края и началото на следващия разговор е между 15 до 60 секунди. Ще ви се мрънка постоянно да приключвате по бързо с конкретния разговор(не че зависи от вас, но това тях не ги интересува), отношението от страна на по висшестоящите(богопомазаните) е страшно арогантно. Задължатават ви да стоите там 9 часа и да отивате на работа 30 минути преди началото на смяната, все пак трябва да си намерите необходимите пособия за да работите(мишка,клавиатура, слушалки, работещ компютър) тъй като служителите понякога на смяна са повече от предвиденото количество пособия трябва да си ги намерите ако откриете такива свободни, ако не намерите ще Ви мрънкат че смяната ви е започнала а вие нищо не правите, нищо че те са длъжни освен да изискват от вас да ви осигурят и необходимите средства за да можете да работите, но внимавайте с оголените кабели които се намират в краката ви за да не ви се изправи косата, някой колежки си носеха от вкъщи мишка и клавиатура. Разбира се може и по висока заплата да взимате но се гонят едни таргети които не се знае дали ще постигнете тъй като изискванията им са убийствени. Що се отнася до почивките, ами неприятна история... трябва да се молите на богопомазаните да ви пуснат в почивка, ако решат излизате, ако не... еми не. Това може да звучи крайно пресилено, но започнете работа там и ще видите че като закъснеете след почивка с 1 секунда, да с 1 секунда ще ви се държи конско как сте си позволили да закъснеете, ако останете след края на смяната няколко минути поради неприключен разговор обаче не е проблем. Месечния ви график се променя ежедневно, почивния ви ден за който сте планували куп неща може да се окаже работен ден, а ако не се окаже, все пак ще ви се обадят да ви попитат дали можете да отидете на работа в почивния ви ден. Всеки месец грубо по 20 служителя напускат, като тактично в jobs-а обявяват по една отворена позиция, веднага щом се заеме се пуска отново и така прикриват колко голям поток от хора реално идват и си отиват от тях. Без ваше подозрение изведнъж се оказвате в центъра на интрига, добре измислена от по старшите служители, като например най голямата служителка интригантка е Геца Атанасова която е там от близо 5 години, свикнала е да си прави каквото си иска, бъдете по нежни с нея, че е тънкообидна.

Здравейте искам да попитам нещо поканиха ме на интервю за работа в тази фирма;
TeleTech Eastern Europe EAD град пловдив искам да разбера малко повече за тази фирма отношение заплащане

Работна среда - НР екипи. Заплатата за административен асистент започват от 1000 лв бруто и след ходене по мъките нялолко години се качват до 1700. Което е малко в сравнение с други хора я сферата, които правят същата работа. Отношението е много апатично - правещи се на загрижени тийм лийдъри, на които всъщност не им дреме изобщо. Рядко има развитие. Като старт е добре, навлизаш в сектора, виждаш кое как защо, но не препоръчвам да се оставя поврче от 1-2 години.

Здравейте, виждам, че към момента имат доста обяви в jobs.bg и мисля да кандидатсвам за supply chain coordinator или logistics coordinator with English for HP Account. Може ли някой да сподели мнение, заплащане и т.н. всичко ще ми е от полза.

Забелязах, че тези 2 позиции от няколко месеца са постоянно отворени.

Новото име на фирмата е ТелеТек Истър Юръп, не зная защо тук не е сменено и много недоволни служители изливат негативните си коментари в страницата на друга фирма с подобно име, предполагам, че е направено умишлено за могат повече хора да се подлъжатни да започнат работа тук.
Моя съвет, като вече бивш служител е да не се подлъгвате по големите обещания и красивите реклами. Заплатат е минимална, бонусите са мизерни, отношението е лошо. Докато фирмата беше Българска - Софика, заплатите бяха много хубави и едни от високите в страната, но откакто беше купена от Американската компания ТелеТек, нещата се промениха, вече почти не остахана служители във фирмата, а ако някой се излъже да започне работа напуска веднага след като си види първия фиш за заплата.

Направо я вземай

Значи най качествения и умен служител в тази фирма е Петя Иванова.И ако не и вдигнете заплатата ще я взема при мен.

Ако искате всеки ден да ви повтарят колко сте тъпи и как нищо не става от вас,това е мястото.Това се прави ежедновно в фирмата и как никой не си заслужава заплатата която е 430лв за 8 часа!Хората буквално си отидоха в някои екипи останаха по 10 нови човека.Мениджър,лидери...дъното.

Офисите им в страната са замрели. Заплатите са около минималната, на процент не може да се разчита, защото едно е малък, второ като нямаш стабилни обороти и клиенти не става. Нещата там са доста демодирани и изостанали. Изобщо не могат да се справят с конкуренцията и не са в час с бизнеса в провинцията. Но имайки предвид и какво предлагат като условия на работа, няма как специалист по продажбите с опит, с портфейл от клиенти и позиции на местния пазар да го привлекат, за да им вдигне офиса. Те гледат да назначават младоци, дето са готови да бацат срещу най-ниското заплащане, ама и на тях бързо им писва, защото и да обикаляш да търсиш клиенти, като няма адекватна търговска политика нищо не става.