Travel TV / Травъл ТВ България /img/frontend/nomap.png"

Travel TV / Травъл ТВ България

Искам само да попитам, защото смятах да кандидаттвам за работа. Абе какви са тия хора с по 1200-1500 лева заплати, дето са толкова доволни от работата си и пишат тук, пък никой не ги е чувал, не ги знае??? Вие виждали ли сте, че по вестниците пише, че собствениците са престъпници? Ами кажете поне едно известно име, защото известните пишат, че са измамени от тези работодатели. Вероятно и вие от сайта трябва да проверите. А аз няма и да припаря там.

Е, не знам дали има или няма, но аз работя в нея в момента ...

Няма такава телевизия! Спрете да заблуждавате хората. Това не е реплика към бранещия кражбите си Виктор, а към вас - като сайт трябва да да е полезен на хората, които търсят работа. Пак казвам - няма такава телевизия, проверете в СЕМ!!!

Ей, няма мира тоя човек :)
Всички глупости, които се пишат в този форум до една са дело на един и същи бивш служител на телевизията - изгонен оттам преди доста време.
Брей, че упоритост и постоянство!
Администраторите от време на време трият, хората, но то не можеш да насмогнеш на такъв човек. Впрочем, гледам, прави същото и на други места и в други форуми.
Бедни, бедни човеко!

когато казах, че напускам не ми платиха 1 заплата, оказах се в несъществуваща фирма, измислиха ми глоби и накрая останах без пукнат лев след два месеца плътно бачкане. Травъл ТВ е една огромна измама. А и няма такава ТВ в СЕМ. Проверете сами.

Ето вижте на какво попаднах. Това го разпростарняват по институции. Врътката е да не разбереш за кого работиш
КРАТКО ПРЕДСТАВЯНЕ НА КЪМЮНИТИ ТВ - CTV
CTV е създадена през м. Октомври, а през м. Декември 2008 год Съветът за електронни медии издаде разрешително за излъчване и утвърди програмната схема на телевизията.
Като ползва марката "Травъл ТВ", CTV e създадена като телевизията на общините, общностите и регионите в Република България, формат дискавъри и документалистика

Това, че пускат обяви почти всеки месец ме смущава най-много.

Травъл ТВ, Виктор и Минка си имат много кусури, но фактите са, че:
1. Там научих за работата в телевизия повече, отколкото в други телевизии и продуцентски къщи.
2. Всички проблеми, които съм имал - в т. ч. финансови - ги дължа на Степан Поляков, който от мързел (не съм убеден, че е чак толкова некадърен - справка - книгите му) започна да плагиатства и да прави мръсотии на хората. Финансови проблеми съм имал и за мои гафове (не е в реда на нещата продуцентът да премонтира филм, който съм обявил за завършен).
3. Няма проблем, по който с Виктор, Минка или който и да е (с изключение на Владо Танев) да сме си повишили тон. Винаги е имало начин да се разберем.
4. Никога не съм бил на твърда заплата и заплащането ми е уреждано с предварителна уговорка или договор. Само веднъж съм имал причини за недоволство. Впрочем, когато стартирах, Поляков ми предложи едно заплащане, което Минка Иванова, в качеството си на директор увеличи преди да започна.
5. На всички, които смятат, че могат да се пробват там, но са притеснени от негативизма във форумите - искайте ясно разписан договор, дори да е за пробен период, където ясно да е указано колко и за каква точно работа ще ви платят.
6. Не се занимавам с глупости извън конкретната работа. Всичко, свързано с хората от TTVI, което не се отнася до телевизията, не коментирам и не ме интересува.
7. Ако ме поканят отново да работя по проект, най-вероятно ще се съглася (макар да не вярвам, че ще ме поканят).

az imah golemi razpravii no nakraia mi platiha

явно съм поредният излъган от тях и поредният на когото дължат пари - макар и малко

препоръчвам никога да не се занимавате с тях

чудно ми само как взимат държавни поръчки за изпълнение?! явно играта е дебела

Абе, хора, не разбрахте ли вече, че това е една малка семейна фирмичка, която вечно няма пари за заплати, а майката Минка и послушното й момче Виктор, ще пукнат от плюскане. Каква телевизия е това. Навсякъде пишат, че са крадци. А, аз го видях с очите си. Не се връзвайте. А и наистина нямат пари, освен за джобни.