Travel TV / Травъл ТВ България /img/frontend/nomap.png"

Travel TV / Травъл ТВ България

Много лошо управление, много лошо заплащане, много несигурност, много се радвам, че не работя там вече.И между другото взимат студенти да им работят без пари.Сега са пуснали една обява за монтажист-търсят студент с 3 години опит:))))ако може всичко да прави, ако не може те ще го научат БЕЗ ПАРИ и той все ще си чака обещаното възнаграждение или повишение и накрая ще му кажат "много грешки имаш в монтажа, затова ще ти платим сега 200 лв.а ти си мислиш, че се гърчиш за поне 1000лв.

Чуда се как да се разкарам посред празници и зима. А съм на ...
месеци тук. Както почти всички.

Много е зле положението в Травъл ТВ, колеги съветвам ви да не ходите там.Ако искате рискувайте , но преди това се допитайте до някой , който вече е работил и се е опарил.

Явно на някои от Травела хич не му харесват мненията тук.Добър повод да се замисли;)

Работим в Травъл ТВ към момента, получаваме прилични заплати, знаем как плащат и другите фирми в България, считаме че сме добре. Много приказки по форумите, много грубости, зад всяка една грубост стоят едни и същи хора и ние ги знаем кои са, престанете да говорите глупости, научете се да работите като Виктор Димчев, или поне да мислите наполовина на неговите възможности, да сте ерудирани поне на една трета от него. Лъжете и злословите, това го умеете добре. Ние тримата от чието име пиша сега сме готови да застанем зад него във всяка трудност и той ни отвръща със същото. Засрамете се защото всеки който познава Димчев първо ще каже че е изключително ерудиран и интелигентен. Не казваме същото за съдружника му Степан Поляков, който е гадно копеле и некадърник, та Виктор и него носеше на гърба си, добре че го изгони от ТВ. Сега тук е спокойно и се работи добре без него, даже и сценарен екип изгради има няма три седмици, че то бе голям зор с великия Степанл
Трите момчета

От цялостната ми оценка ще обясня само Потенциала за развитие:-Огромен потенциал, ако може освен оператор-да бъдеш монтажист, шофьор, преносвач,3D спец.,звукар,ако имаш хубав глас да озвучаваш.Ако си водещ-да носиш статив, да озвучаваш, да бъдеш секретар, рекламист, портиер, чистач , но ако си от женски пол трябва да се внимава да не се остава насаме с онзи шопар Виктор Димчев и т.н.Придобиват се знания по трудово и наказателно право.Последното е много важно за да оцелееш при тези изключително некоректни работодатели.

Здравейте!
Аз съм Виктор Димчев. С радост чета, че фирмата е интригуваща - какво по-интересно. Гласувам с 5 за ЗАПЛАЩАНЕ, защото заплащането е прилично, даже по БГ стандартите. Гласувам с 5 за УВАЖЕНИЕ, защото почти няма случай да сме отказали на някой служител отпуск. Гласувам с 4 за ПРИВИЛЕГИИ, защото има пропуски в това направление. Гласувам с 5 за СИГУРНОСТ, защото въпреки забавяния, заплатите винаги се плащат. СВОБОДНО ВРЕМЕ - вероятно няма по-либерална телевизия (почивки, по-ранни тръгвания, тържества - всичко е разрешено). РАЗВИТИЕ - 5, и това даже некадърника Степан Поляков не може да отрече. Местоположение - 5, винаги има място за паркиране. Колеги - 5, защото това е читав екип отвсякъде, СРЕДА - 5, защото хората си помагат един на друг. Какво повече?
Е, има. И това е стимул за ръководството, което не съм (само) аз.
Има и недоволни - то къде ги няма. Има и откровени серсеми (имам имена), има и неполучили пари некадърници (те не ги заслужават), има и глоби за несвършена работа (рядкост).
Но има и разбиране - като във всяка фирма. Между хората. А ако на някой нереализирана актриса (Надя Петрова), някой алкохолизиран писарушка (Степан Поляков) и още 2-ма 3-ма индивида това не им харесва - да си ходят откъдето са.
За другите това е форум за развитие - добър, лош, правилен, неправилен. Еднозначните определения са символ на елементарщина. Затова, уважаеми ЗЛОЖЕЛАТЕЛИ, уважаеми г-н Поляков, уважаеми други - гледайте си работата и правете любов, война или каквото там правите.
И оставете хората да правят същото. За измамници и крадци има полиция. За другите - Господ и прочее. Аз лично съм виждал и 3-те страни на монетата (тя има три, не ви е хрумвало, нали?).
И спрете да използвате, наистина, чужди имена. Чeст прави на г-н Белев да пише красиви неща. Познавам го - и въпреки лишенията, си позволява да бъде творец и личност. Познавам качествата му като творец, и въпреки някои малки забележки, той е повече професионалист от повечето, които си оставят имената по тия форуми. Снима по-добре от Поляков (който не може да държи камерата като хората), и разказва повече интересни неща с филмите си от мнозина от вас (с прякорите ви). Затова - оставете честните хора да си работят, да мамят, да живеят както искат.
И Травъл ТВ - на мира. Нито Степан Поляков, нито Надя Петрова, нито Ивайло Демидов, нито някой друг от описаните може изобщо да претендира, че е създал Травъл ТВ. Телевизията е една идея, която е създадена от 2-ма души, които не са сред изброените, развита е от други двама (и те не са), а е направена това, което е, от много хора, сред които бих откроил 4-ма, двама мъже и две жени, и НИТО един от тях не е сред изброените имена. Те си знаят кои са. Другите - баста. И спрете да говорите за делата на другите - а вижте себе си. Тъжна гледка, нали?
Навремето един добър български писател написа една красива фраза: Лъвът търпи хиените до време. Време е.

Виктор Димчев
[email protected]

Стига сте писали глупости!Ивайло, ако живееше в Америка,щяха да те застрелят, както заряза екипа си при 15 градуса студ на терен.Степане, леке такова, ако изтрезняваше от време на време, щеще да разбереш, че си се превърнал в отрепка, лъжеш, плагиатстваш, вживял си се в ролята на велик, ама не си, оглупял си съвсем от пиене и дребнавост,ако си на запад ще ходиш със същите скъсани дънки с които ходиш и тук, на колко си години и не си изкарал за едни гащи, Надя Петрова - актриса без калибър,май реализирала се само в ТВ Травъл, не знам другаде да си играла. Май повече няма оплакващи се тези са създателите на форумите, Кво се занимавате с Вики Мими и Павката, те са по 20 часа в ТВ, ако не са те, просто няма да я има тая Травъл. Ако Вики напусне или го изгонят/ако има кой/ ще е дотам.И Карабоиков се оказа един балон лъга ни на събрание, говори мазно и сладко и ни обеща светло бъдеще. Евала на Вики Мими и Павката че не го търпят и го отсвириха. Едва ли те ще допуснат бивши ченгета да перат пари в телевизията, както разбрахме на събранието и като го настъпиха Карабоиков пред всички не можа дума да каже.Май фактите са различни от посочените. Аз съм доволен от работната заплата и си я получавам, отнасят се към мен човешки. Претендирам да съм кадърен и затова никой не ме гони държат на мен.

Настоящ служител съм в Травъл ТВ и съм ошашавен от глупостите, които някои пишат и аз вече по мненията съм сигурен кои са те. Първо - заплатите в телевизията са много добри 1000 - 2000 лв., работи се на 5 дневна седмица, няма проблем на който да не се обърне внимание, понякога се забавя изплащането на заплатите, но винаги когато съм помолил за нещо, се е изпълнявало, затова и съм там отдавна.Има много кадърни хора там, ама има и такива дето не да ги изгониш ами да ги лишиш от право въобще да работят ама аз не съм и чувал някой такъв да е почнал работа на по-добро място. Това което ме впечатлява най много, че собствениците работят наравно и помече от другите, не ми се е случвало да не заваря някой от тях в телевизията колкото и рано да дойда. А и знам че винаги имам някой зад гърба си в яхно лице. Не знам да има сериозни нередности каквито пишат "изгонените". От 2 месеца непрекъснато ги проверяват по жалби на жената на креатурата на режисьора и бивш зам. министър на културата, Николай Поляков - Степан Поляков,и знам със сигурност, че няма нито едно констатирано нарушениие за неплатени заплати виждал съм лично протоколите.Така че глупости пишете и сплетни, ама какво ли да очаква човек от креатури, кретени и прочее. Клюки и сплетни, който не вярва може да провери.Мисля че няма да му откажат, просто хората са доста откровени и не цепят басма на никого.За което браво!

Ама че дискусия! Като гледам изказванията на т.н. бивши, се чудя как изобщо са ги приели на работа в тази единствено интелигентна ТВ в България.Аз лично ще направя опит да се свържа с хора от ТВ Травъл стана ми много интересно. Явно не се церемонят много и правилно при заплатите които виждам че получават 1200 - 1500 лв. наистина претенциите им трябва да са големи. И изискванията! Като гледам езика и културата на "писачите" не се изненадвам че са сред онеправданите. Направо съм възхитена, че някой ги е сложил на мястото. Аз лично познавам двама изгонени, не напуснали, и знам, че който и да ги е изгонил е постъпил правилно.