Travel TV / Травъл ТВ България /img/frontend/nomap.png"

Travel TV / Травъл ТВ България

абсолютни измамници. за 2-та месеца ,които бях там се махнаха 8 човека! ...а да- и ме завлякоха половин заплата, а някои колеги и 2!

facebook.com/pages/Да-осъдим-Травел-Тв/

Тази фирма се състои от трима нагли измамници,които на всеки 3-4 месеца назначават с примамливи оферти нови служители,експлоатират труда им без заплащане и хората напускат ограбени.
Не се подлъгвайте да работите там!По-добре първо прочетете по форумите какво представляват тези бандити !

Минка Вътева, Павката Павлов и синът им Виктор Димчев, собственици на Травъл ТВ", ме прецакаха с две заплати. Заплашиха и, че ми "разкажат играта", ако си потърся правата.

Веднъж се подлъгах да преговарям с хората от тази т-нар.- телевизия и започнаха да ме лъжат по телефона още. Отидох на среща и ми поискаха такива баснословни суми за клип, който и Спилбърг няма да успее да заснеме като техника, че още докато им слушах съчиненията на въпросната Минка и партньорът И Павел /"Павката" му подвикваха по коридорите/, бЕгах през глава. Имам силни съмнения, че това е Телевизия, но искат като за Си Ен Ен. Симпатяги са иначе!
Слагам 4 средна оценка навсякъде, просто защото не им знам всичко от кухнята

Напуснах Травъл ТВ поради заминаване в чужбина. Колеги, ако сте такива, в което се съмнявам, пишете злобни и откровени глупости. Какви лични вещи и на кого са откраднали такива г-жа Иванова и Виктор Димчев? Правилникът забранява изобщо присъствие на лични неща в офисите на Трравъл ТВ. Имаше опит за изнасяне на материали от фирмата, на което и аз бях свидетел, реагира се остро, но човекът беше предупреден пред всички и с това се приключи. Имаше един Степан Поляков, всеизвестен със злобата си, завистта си и с това, че изнесе информация, както и фирмени вещи-това го знаят всички, които са работили с него, изгониха го не знам точно защо, но е добре. Много точно всички знаят защо не си получават частички от заплатата - не си вършат работата. Аз бих ги наказала още повече, ама

Вижте, ще ви разкажа нещо простичко. Когато си поискаха 2-те неплатени заплати /за два месеца/ майката Минка Иванова и сина й Виктор ми обясниха, че такива били правилата, плащали когато дойдат пари от проекти - Колко удобно нали?. Казах им, че имам да плащам наем и се махам от "тъпата им фирма". Казах го, защото ми се плачеше. На другия ден минах само да си взема личните вещи. Но те ги бяха заключили - ОТКРАДНАЛИ. Не ми ги дадоха, докато не им подписах декларация, че нямам претенции към фирмата.
А всъщност имам една претенция - никога, до края на живота си, да не видя тези противни хора повече. Майната им на тия пари.

Направих си труда да прегледам мненията, ами най много мнения има за тая телевизия, а разправят, че не съществувала, ами питам защо толкова се пише за нея, цъкнах и в интернет, има я бе казвам ви и още как....

Нещо не разбирам от всички писаници - от кого крадат собствениците нали тази Травъл ТВ е частна ТВ или греша? Сами себе си ли крадат? Чета че не си плащали заплатите не знам дали е така, аз не съм в тая ТВ в друга съм и там работих 3 месеца и не ми платиха. Сестра ми не и платиха и в магазина, където работи. Какво ни занимавате с глупости,тя цялата държава не плаща, майчински, болнични, фирми, няма пари. Пък и аз имам приятел, който не е недоволен от телевизията, питах го специално, нормално, нещо като пишете послъгвате, може да са ви изгонили, щото и това го има, като не ставаш...
Гледах едно филмче за един хотел по Травел тв, готино беше сякаш не е в България - някъде по Слънчев бряг, гледах и едни кратки неща, много бяха готини, пък всяка кухня си има своя специфика, сигурно и там има проблеми, без това не може.

Аз работя понастоящем в Травъл ТВ, изненадана съм от следните факти:
"не съществувала такава телевизия". ами безспорен факт е че съществува и е в топ 10 на българските телевизии, отворета сайта на GFK и ще видите, освен това 700 фамилии имат втори HD Травъл канал - същата телевизия но във висока резолюция, ако и това не е достатъчно просто он лайн погледенете и ще видите, че Травъл ТВ е факт - просто лъжете, не знам кои сте, но заблуждавате, и то доста нелепо
Прави ми впечатление, че доста добре познавате неща, които никого не интересуват - собствениците били престъпници, мамели и не знам още какво - кого го интересуват тези неща и какво значение има това, ами собствениците на БТВ, на Нова, на Про БГ и т.н. - мен ме интересува какво ми предлагата като продукт, а Травъл ТВ има продукт и то много добър, много интересни неща предлагат и както виждам правят много филми за България, изключително позитивни, от цялата гама продукти се излъчва интелигентонст и добронамереност.
Нямали регистрация, чета, в СЕМ - ами в СЕМ малоумни ли са та не са се сетили да си направят проверка, аз се поинтересувах и мениджъра с когото аз комуникирах представи изрядни документи - без изключение.
Случайно съм в този сайт и не мога да проумея как се пише така безотговорно - може би на някого пречат - я телевизията, я собствениците, я нещо друго.
Видях и екипа, заснеха и направиха отличен филм за нашия град, ще го видите на екран скоро, не говорете глупости.
И още нещо - ние не сме глупаци, които можете да манипулирате и моля да ни уважавате, ако не ви идва наум какво да пишете, просто не пишете, но толкова глупости накуп сте изръсили, че освен да ви кажа, че сте клюкари - толкова.
С поздрав и още веднъж - не ни подценявайте господа драскачи!