Moto-Pfohe / МОТО-ПФОЕ /img/frontend/nomap.png"

Moto-Pfohe / МОТО-ПФОЕ

Да ви кажа откровенно и сега след промените !!!!! в обслужването във ф-л Пловдив не е на нужното ниво може би не са извършени адекватни промени !!!!!!Или след!!!!!!!!!!!! са останали пак.......................................................................................НАЙ--------------

А вие двамата какви клиенти сте и ако сте такива как пък оценихте критериите като заплащане, потенциал и т.н.Май май само вдигате рейтинги ама айде моля ви се по интелигентно.

Българите имаме един" кют".Много обичаме да плюем фирмата от която сме се хранили. Това важи и тука. Повечето недоволлни съм сигурен че са неуспели бивши служители на фирмата , които не са успели да се реализират поради некъдърност или са ги уволнили. Естествено че шефа който си гледа работата не е удобен за служителите. За тях е готино да няма шеф който да изисква.

В Пловдив работеха много некадърни хора , но след финансовата криза като клиент наблюдавам ,че същите ги няма.Дръпнати, нямаха необходимото поведение към клиента но сега е супер. Добър екип има и ръководктвото на филиала си знае нещата и цени клиента.

Кофти фирма. Никаква сигурност за утрешния ден.Конкретно клон П-в управителя е мноооооого зле .

А бе, като сте толкова голяма фирма защо, само се плюете един друг явно за няколко мизерни левчете сте готови на невероятни мизерии да си направите.

Изобщо не искам и да чуя за тия brand manager там за каквито се мислят. Просто искам да кажа, че от тия и чеп за зеле не става, обслужването е адски гадно и имам чувството че в тая фирма работят пълни олигофрени.

Мнение на един клиент на тази фирма.

Какво стана в офис Бургас, че освободиха предният управител г-н Смилков?
Доколкото знам беше от доста години в Мото Пфое

всички недоволни са нереализирани търговци, според мен.ами да , не е лесно , а и не всеки става.трябва да притежаваш известна доза харизматичност , да умееш да печелиш доверие.а ако сам не вярваш в себе си и си перманентно недоволен няма как да накараш хората да общуват с теб , как моли да ти поверят парите си.работя във фирмата от две години.смятам , че е на ниво.дава възможност , ако успееш - ок.разбира се , че има какво да се желае - и от фирмата и от нас.факт е , че ако продаваш получаваш добро пропорционално на това заплащане.затова - продавайте , а не се оплаквайте.

Казват ,че рибата се вмирисва от главата. Така е. Няма да коментирам Управителите но изнесеното за тях е много скромен намек за действителното състояние на нещата. В тази фирма най-лошото е ,че не само Пфое не знае какви са проблемите и причините за лошия климат ,а от там и целия трудов процес, но и новите управители. За тях информацията е дифицит ,защото искат да чуват само добри новини ,да лапат и да управляват по специфичния български модел- наши и ваши. Хората с огромен принос напуснаха или бяха принудени да напуснат ,защото или знаят много,или са неудобни за новия фирмен ред.

Да наистина това е немска фирма,но Пфое гледа само числата ,който му покажат.Управителите го окупират , когато идва в София и някой да го е видял да говори с обиковенният служител.Не , нали , може да са започнали от нищото тези управители, но много бързо са забравили за това.В коя нормална фирма , и то немска или каквато и да е Баш шефа не е наясно с атмосферата на работа,,В НИКОЯ само в Мото Пфое.
Нясой хора работят там от много години и съм говорил с тях , а те казват , мина ни времето да напускаме , че сега на тези години никой няма да ги вземе.Затова стоят там до пенсия .Какво стана с кадърните търговци - напуснаха , какво стана с момичетата от рекламата - работеха здраво / вечер до късно - и събота и неделя/ - напуснаха
и с други , а тези в лизинга - там е ужас.Не смея да се обадя по телефона или да отида , защото не се знае как са спали и в какво настроение са ... някой .
Там е ужасно .Ако работиш здраво - те мачкат , а ако си дремеш и работиш малко - те толерират..