Moto-Pfohe / МОТО-ПФОЕ /img/frontend/nomap.png"

Moto-Pfohe / МОТО-ПФОЕ

В момента във фирмата определено не може да се работи нормално. Нас ни учат че София е друга България и Е така. Единствено там има възможност да се прилага системата на работа защото имат необходимия ресурс. При нас, а както знам и на други места в "провинцията" системата на работа изобщо не може да се спазва и повечето служители вършат работа за която изобщо не им се плаща и не им влиза в задълженията. При това естествено се извършва повърхностно с недоволство и естествено е некачествено. В момента във фирмата могат да оцелеят само офцете, които колкото и да ги тъпчат ще си кротуват и работат квото им кажат и за колкото им дадат. Аз съм работил в няколко сервиза и по напрегната и неприятна работна атмосфера не бях срещал. Не съветвам никой да почва работа във тази фирма ако не е в София.

Здравейте много лоши неща се пишат тук за Мото Пфое а аз имам намерение да кандидатствам та за работа някой може ли да ми даде повече информация как са с ъс заплащането става въпрос за автобояджиите и автотенекеджиите за гр Варна

Защото трябваше да намерят място на колега от Пловдив,

Кадърни ли са тези, които стоят на място, което не им харесва?
Позитивни ли са тези, които само плюят без дори да кажат нещо конкретно?
Смелчаци ли са тези, които не са говорили веднъж с шефовете, за да кажат какво ги тревожи в компанията?
Всичко е просто: не ти харесва някъде, мъчиш се да го промениш, ако не стане си тръгваш. Щом мислиш, че проблема не е в теб го казваш високо и ясно. Ако си мрънкач и негативен, тровиш собствения си живот.
Мото-Пфое е лидер в продажбите на нови автомобили много години вече. Точка. Явно благодарение на некадърните, които работят там.

"добре си е фирмата , но ако вдигнат заплатите и ще стане супер"
колега много си я закъсал щом ти се струва че е добре, и то не къде да е ами в Бургас точно където цари пълен хаос в сервизното обслужване на автомобилите.

само мрънкащи колеги ли има.както каза колегата който иска много трябва да дава много от себе си докато е на работа.работното време е нормално.събота и неделя има само по един дежурен.така,че не се работи и събота и неделя.заплащането не е малко може би над нормалното.надявам се пак да работиме заедно.целувки

много яки пичове са в пловдив.имат отношение към клиента,натоварени са явно доста,хвърчат като финикиици,системата им на работа е кофти,но пичовете правят всичко възможно да ни обслужат като "випове".имах проблем,който никъде другаде не можаха да ми помогнат,там веднага го откриха и отстраниха,а вниманието,което ми обърнаха си струваше високата цена,която платих.Ако имате по специфичен проблем с ав-ла идете направо там,вместо да ходите при"бай иван" и после още пари.

някой знае ли защо изритаха управителя на Пловдивското представителство беше си толкова "добричък човечеца"

E kakvo da stane s firmata......shte se opravi do dva meseca ........ha-ha-ha.....shtom mahnaha i edinstvenia, na koito mu pukashe...potuvame hora, qko potuvame...

То и поддръжниците на фирмата ги съкратиха :). Никиии какво стана бе човек айде сега пак напиши колко много те оцениха как се издигна...... ииии залезна.
Сега сериозно с тази вълна съкращения имаше много сполучливи попадения а други бяха съвсем несправедливи. В крайна сметка като погледнем раносметката колко дългогодишни кадри си заминаха не знам какво ще стане с тази фирма .... а и съм сигурен че ще има още промени това не е края.