Moto-Pfohe / МОТО-ПФОЕ /img/frontend/nomap.png"

Moto-Pfohe / МОТО-ПФОЕ

Уважаеми служители на ФотоМое, по нещастно стечение на обстоятелствата съм принуден да ползвам магазините ви за части тъй като сте официален вносител на волво и почти монополист за нови части. С две думи по некомпетентно обдлужване и при арабите на симеон няма! Нямам впечатления за дилърите на автомобили, но ако са също толкова "компетенти и обаятелни" не знам въобще как продават коли. Ако работехте в мойта фирма трябва вие да ми плащате на края на месеца. Помислете си - клиентите ви ли изкарват заплатите или си ги носите от вкъщи.

ima edna pogovorka, kakvoto povikalo, takova otgovorilo! zashto trjabva da nedovolstvash i da se tormozish tam kudeto rabotish? samo si habish nervite i zdraveto.
Vsicho e mnog oprosto: ako ne ti haresva, prosto si tragni! A che ima hora, koito ne sa na mestata si i koito si misliat che moje da se upravlia na baza e-mail e taka v mp. no javno tova e nova vulna v manegmenta v suvremennite firmi. koito e rabotil v moto pfohe e iaml vuzmojnosta da nauchi mnogo neshta. no kato vsja goljama firma uchesgta se da se razviva i v momenta da otceliava, se pravjam mnogo greshki

400 лв ли е заплатата наистина? И с какво работно време?
Има обява от фирмата за Плевен, но не знам дали да кандидатствам.....

Уволнили са го нямам и идея защо но беше добър и интелигентен човек.Нещо не мога да разбера как от тая фирма изгониха качествени хора а хора като бранда В.К и някой други елементи -управители на филиали още стоят.Ще ме извиняш В. ама един търговец ако има доволен от теб ще си изям ушите.Ама всички знаем че си човек на Димо както и други некадърници.Г-н Николов стига сте ги подпирали вашите протежета Филип на вас ще си го изкара заради тяхната некомпетенстност.

kakvo stana s technicheskia direktor?

добре си е фирмата , но ако вдигнат заплатите и ще стане супер

Дори и утре да си тръгна от фирмата смятам,че работата ми даде много:много контакти с "хората на деня",които сам трябва да търсиш,а не да ги чакаш,шанс за развитие-персонално и професионално.
Това за което бих искал да видя в този сайт са повече мнения от клиенти.

всеки който е недоволен защо стои в фирмата и лапа всеки месец заплата , защо всички които плюят фирмата не я напуснат да си намерят друга за плюене .
Ще ви кажа защо- защото навсякъде са едни и същи за нищо не стават и търсят проблема другаде.Най некадърните и в Порше да ги назначиш те пак ще си мрънкат.А мрънкащи никой не обича и не държи на работа.Всеки харесва позитивно настроени с хъс и желание , е не да търсят причина как не може да стане дадена поръчка.

заплащането е под минимума дори за една чистачка от комуналното.400лв.

Никога не съм разбирал тези, които са работели няколко години някъде и после плюят по бившия си работодател. Ако не им харесва, защо са търпели толкова време? Мекотели, двулични, страхливи или какво е точното определение за такива анонимни отворковци?!
За фирмата - МП е това, което са и повечето автомобилни вносители и това, което пазара позволява. Инак нямаше да е една от най- големите и успешни в бранша!
Кусура има бол. Абсурди също се намират. Тъпи служители, които си мислят, че много работят, въздухари, натегачи, скромни и работливи, недооценени, късметлии.
В коя компания в БГ и по света не е така?!

Знам обаче, че ако бачкаш здраво и си резултатно ориентиран, напорист си и имаш малко късмет, МП е добра компания за кариера и развитие, за добри пари и лично усъвършенстване.