Ейджи пакеджинг Ню бегс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,кв. Модерно Предградие, ул. 3019 1&markers=София,кв. Модерно Предградие, ул. 3019 1

Ейджи пакеджинг Ню бегс

Чета ви коментарите още преди да почна работа при Гюзелева и се чудя да рева или да се смея. Казвам едно, никой рабододател не би изтървал читав работник няма скрито и покрито ,хора правилата са ясни не ви карат да работите по насила. Лично за мен вс е ок ,ако не се скатаваш и си работиш няма проблеми. Не иде реч за роботи а да си вършим работата и да не се скатава ме.

Хора, какви глупости пишете вие. Единия пише, че Анелия е лузер. Друг пише, че е неадекватна и т.н. А вие какво сте постигнали?! Жената си прави бизнес и дава работа на хората, а вие какво давате - глупави коментари! Ако се работи, никой няма проблем и си получава заплата и никой не го мъмри. Само мързеливците си кометират с негативни коментари тук. Намерете си работа и не се занимавайте с глупости, ама като ви гледам, май всички работодатели ще са ви "криви". Успех на всички !!!

Работя повече от година във фирмата и имах намерение да напускам преди няколко месеца заради многото работа при износите, но не го направих, защото чувам че други фирми пък не плащат защото имат малко работа. Може да има по-тежки периоди но поне смея да твърдя, че винаги съм си получавала заплатата на време и винаги ми се е плащал извънредния труд.

Ще ви дойде акъкла, че там могат да работят само роботи. Като четете за какво става въпрос и гледате обявите изпращани през ден, защо почвате работа там. Всичко е истина!!!

Това е една мизерна фирма на кофти място,ненормална шефка, ниски заплати,полу грамотни противни колеги,безкраен работен ден и работна седмица,мизерни условия, стари машини мръсно прашно,пълно е с хлебарки и мишки мирише на химикали няколко жени пометнаха!!!!! лятото е 40 градуса зимата 2, 3 градуса като вали дъжд вали и вътре в цеха абе трагедия

СОБСТВЕНИЧКАТА НА ФИРМАТА Е ПСИХИЧНО БОЛНА ЖЕНА ЧИЙТО МЕТОДИ НА УПРАВЛЕНИЕ НАПОДОБЯВАТ УПРАВЛЕНИЕТО В СЕВЕРНА КОРЕЯ.НЕПРЕКЪСНАТО КРЕЩИ И Е ВЕЧНО НЕДОВОЛНА И СЕ ЗАЯЖДА С ПЕРСОНАЛА БЪРКА ИМ СЕ В РАБОТАТА И В ЛИЧНИЯ ЖИВОТ.АБЕ ГОСПОЖА МОЖЕ БИ СИ ВЕЧНО НЕДОВОЛНА 1ВО;ЗАЩОТО НЯМА КОЙ ДА ТИ МАХНЕ ПАЙЖИНАТА!!! 2РО;СЛАБИТЕ ТИ ОРГАНИЗАЦИОННИ УМЕНИЯ КОЛЕБЛИВОТО МЕНАЖИРАНЕ НА ФИРМАТА, КОЯТО СТРЕМГЛАВО ЗАТЪВА!!! 3ТО; МОЖЕ БИ ВЪПРЕКИ ВРОДЕНАТА ТИ ТЪПОТА ВЕЧЕ СИ ОСЪЗНАЛА ЧЕ,СИ ОБЕКТ НА ПОДИГРАВКИ И НИКОЙ ИСКРЕННО НЕ ТЕ УВАЖАВА!!! КОФТИ А??? 4ТО;ИЗТОЩИТЕЛНАТА ХИМИОТЕРАПИЯ НА КОЯТО СИ ПОДЛОЖЕНА 5ТО;ЛИПСАТА НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛИ ОКОЛО ТЕБЕ И ЛИПСАТА НА ЛИЧЕН ЖИВОТ....ПРИЕМИ ЕДИН БЕЗПЛАТЕН СЪВЕТ СКРИИЙ СЕ И НЕ СЕ ПОКАЗВАЙ ПОВЕЧЕ НА ПАЗАРА НЕ ГИ РАЗБИРАШ НЕЩАТА АУТСАЙДЕР

Хора аз до скоро работех в тая яка фирма;-)))Шефката гюзелева често играе ва-банк.Но ако и се опънеш е страхлива и подвива опашка.Иначе наистина не е съвсем наред жената,и мисля че май я е отписала фирмата и май ще ходи в Албания при старата си дружка италянеца Дадамо .Та това нейно решение е добро ,защото авторитарните и методи на управление не са за страни от европейския съюз където хората си знаят правата така, че тя стратегически бяга към третия свят.По принцип идваш за една работа, после почваш друга, третия ден трета работа въртите където иска без да те пита искаш ли,често жени и работят на машините защото няма персонал,има и двама любимци камелчето и мирко те са послушковци които тя дава за пример само че не сравнява заплатите които им дава и заплатите на другите работници.хитра е и се нагажда според хората често нарочва някой и почва нон стоп да се заяжда с него докато човека не напусне.Ние си го обеснявахме с болеста и, и с това ,че от години никой не и е подавал саламчето.А жените във фирмата са най- зле горките ама и те са малко тъпички поставила им е непосилни норми които не могат да ги направят от понеделник до петък и идват събота и неделя без пари да си ги направят за да си вземат заплатите иначе шефката не им ги дава.В дните когато са износите се седи до 20:00 ,22:00 ,00:00 часа докато не се натовари тира.Те жените искат да си тръгнат обаче шефката влиза в цеха към 19:00 сяда и почва да връзва връзки и жените ги хваща страх и откарват до полунощ

Ха,ха другото което повтаря като тръгнеш да напускаш тая кумунистка е колко много е инвестирала в теб информация и пари и ако може предизвестието да е 2 месеца като през това време се заяжда с тебе дебне те, глобява те,, настройва по-простите и продажни колеги срещу теб, след това и не ти изплаща всичко тъй като има двойно счетоводство и тези пари под масата не ги дава със сигурност.Затова най -сигурния начин да напуснеш е да си вземеш заплатата да и теглиш една майна и да си тръгнеш.Другото което прави тая отровна змия е да ти прехвърля купища задачи нови и нови и ако се подадеш си пътник,много е хитра и умее да манипулира абсолютна демагожка,ако нямаш топки и достойнство се потдаваш много работници и теглха по една майна и си тръгнаха на часът ,след това тя ни събираше и ни убеждаваше колко са лоши тези работници как сме им вършили ние работата.......между другото си вярваше и вярваше че и ние ще повярваме.НЕ СИ СТРУВА ТАЗИ ФИРМА ЗАГУБА НА ВРЕМЕ И НА МНОГО НЕРВИ

Отвратителна фирма условията са супер зле,мръсно шумно,задушно,супер ниско заплащане,има непрекъснато някъкви караници и скандали,заплахи и обвинения ,проблеми, драми всеки божи ден+ събота и той е работен ден работи се до 6:30.Във фирмата работят доста неадекватни хора да не кажа луди и олигофрени....Шефката обича интригте и често ги създава обича хората които и се натягат, лицемерите,често се кара на останалите работници заради натегачите.Абе за една година се смениха сигурно 50, 70 човека мисля скоро да стягам багажа и аз.Непрекъснато глобява за всичко за каквото се сетиш за 1 мин закъснение,за това че не си загасл лампата,за това че си говориш с колегите по време на работа,за хвърлен лист хартия на земятбуквално за всичко.Само чакам да ме глоби за нещо да и разбия мутрата и си заминавам:-))))

ПРОБЛЕМЪТ В ТАЗИ ФИРМА Е анелия гюзелева!!!Тази жалка жена която непрекъснато повтаря на работниците си как ги хранила и им била дала хляба в ръцете!?!?Дребнава жена която ако можеше ще седи по 24 часа на работа и очаква същото и от работниците.Семейните ангажименти не са аргумент да отсъстваш тя няма семейство.Последно разбрах че работниците нямали право да си говорят помежду си по време на работа ,и непрекъснато били неплатена отпуск защото нямали работа.Иначе е забавно да я слушаш ,разсъжденията и граничат с паранормалното или със пълен абсурд тя вярва в световната конспирация и е гледала поредицата строго секретно.Обича да се перчи и изтъква и да дава акъл навсякъде.Абе забавно е сега като съм бивш е забавно,иначе жална им майка на настоящите!!! Успех от мен