Ейджи пакеджинг Ню бегс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,кв. Модерно Предградие, ул. 3019 1&markers=София,кв. Модерно Предградие, ул. 3019 1

Ейджи пакеджинг Ню бегс

Отидох на интервю в тази фирма и изпаднах в Културен шок.Локацията на самата фирма се намира в Мизерно предградие,където няма транспорт като хората.По време на интервюто се чуваха каранаци все едно сме в джунглата.От кандидатите се иска да вършат цялата работа с неизвестна програма.Предложиха ми трудов договор за една година и после пак така.Къде го има това безумие.Шефката ми се видя много подла и хитра.В заплатата се включвали и ваучери,които трябва да се дават върху заплатата.Много лошо впечатление ми направи тази фирма и нейното ръководство.

Аз мога да кажа,че тая шефка е много злобна и отмъстителна. Толкова злоба не сте виждали на едно място.Сложила е камери навсякъде. Дебне и интригантства. Обижда и манипулира своите работници.Точно в 18,00часа започва да прави нарочно оперативки и да бави хората за да не си отидат навреме и да си почиват.
Няма ден,в който персонала да не работи по 12часа за 400лв.Отвратително гадна жена.Много обича да третира хората като робини и изчадия. Работното време е всеки ден по 13 часа, особено от октомври до декември.Много работа ниски заплати.

Напълно съм съгласна. Хайде, стига само плюване! Който си гледа работата, работи спокойно, получава си заплатата и е ок. Тези, които го дават през просото са недоволни. Навсякъде има трудности. И в тази фирма има, но ако има желание за работа нещата се получават.

Винаги е по-лесно да критикуваш. Хората обичат лесното. По-лесно е и да търсиш причините извън себе си. Преди да критикувате помислете:
Лесно ли е в днешно време да стоиш зад наше, българско производство. Тази жена, управителят на фирма ЕйДжи Пакеджинг, прави нещо, което много мъже не успяват, днес в България.
Мога да кажа, че е коректна и отговорна към хората, които показват професионализъм, съпричастност и дисциплина. Има служители, които работят във фирмата от 8-9 години. Тези, които гледат лесното, нямат друг избор освен да критикуват и да търсят причините за собствените си недостатъци в другите. Такъв тип хора никога не са екипни играчи, нито добри колеги, нито добри работници.
Винаги е добре всеки сам да прецени.

синът ми започва нова работа и ми показа това място на което се пишат такива коментари.Как не ви е срам да пишете лъжи за госпожата. Винаги сме взимали заплатите навреме. Вие дето искате да си пушите а ние само да работим триябва да си отивате! И другите стари колежки много я уважават

Управителя на Ейджи пакеджинг/Ню Бегс/ Анелия Гюзелева е много некоректен платец. Забавя ни плащанията с по три месеца,когато пък плаща не плаща всички фактурив падеж.Много трудно се работи с тази жена.Мрънка и недоволства. Доколкото знам непрекъснато сменя хората си като носни кърпички, вижте за какво става дума в Джобса.
Всеки месец търси хора-търговци,работници,счетоводители,технолози.Това означава,че никой не може да работи с тази лудетина и всеки бяга на 5-тия ден.
Не рискувайте.

И аз потвърждавам-шефката на Ей джи пакеджинг е една много долна жена.Много работим,малко пари,лъже с заработките,реже, закъснява ги. В цеха е студ и мраз,не дава да изпушим по една цигара.
Освен това фирмата се намира на едно загубено място,където няма превоз и магазини.Пълна цигания-кал,дупки и мърсотия.
Внимавайте,че много тормози хората.Разведена е и се чуди какво да прави по цял ден.Надут пуяк

Бягйте от тази фирма.Има една откачена шефка,която подлага на психически тормоз своите работници и служители.Дава ниски заплати и осигурява на прага.Работи се от понеделник до събота по 12 часа.
Във фирмата се уважават доносниците и интригантите.За три години са сменени 4 главни и 7 оперативни счетоводители, и над 40 работника. Никой не може да я понася тази болна жена.

както казват хората по долу  не само че нетрябва да си губите времето ми не си и помисляйте за тази фирма освем ако не сте изпаднал до безкрайност циганин или  пропаднал българин.работи се  без никакви условия на труд  лятото вратите на халето се затварят  за да изпукате от жега  а зимата  се отварят за това и в момента жените  са постояно болни.работиш от понеделник  до събота без това да ти се заплаща.шефката е ракава зган която от злоба и бог не я иска.другите незнаят от коя планета са  и всичко това за 300 лева ако оцелеете до другия месец..честито вече сте назначени..

Най-итересното в тази фирма, е че администрацията е на път да стане по голяма от работната ръка.В офисът си управителката е опънала една огромна маса на която провежда така популярните си оперативки.Тези оперативки са ежедневие .На тях се обсъждат неща от сорта на :защо е поредната рекламация,кои да се глоби,от какво да се спести,как да се удължи работното време на работниците без да се плати,е разбира се на тези оперативки се засягат и по глобални,световни проблеми като Иранската ядрена програма,миграцията на антилопа гну в централна Африка,защо никой не каца вече на луната,кой уби Кенеди и има ли задгробен живот.Разбира се тези оперативки много често се превръщат в монолог на управителката пред мигащата и хълцаща администрация.Дълго след това участниците в тази лекция ходят като облъчени.За съжаление проблемите не се решават ,а се задълбочават,поръчкте намаляват добрите специалисти напускат,фирмата затъва,заплатите са на критичния минимум и разбира се за тези заплати няма как да дойде някои който си разбира от работата,а постъпват хора ,които си знаят ,че са некъдърни и каквото и възнаграждение да им се предложи са съгласни,абе никой не са върнали,така че ако Ви хареса заповядайте.