Ейджи пакеджинг Ню бегс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,кв. Модерно Предградие, ул. 3019 1&markers=София,кв. Модерно Предградие, ул. 3019 1

Ейджи пакеджинг Ню бегс

Аз да добавя,че фирмата и системата на Анелия Гюзелева от Ейджи пакеджинг е изплетена от лъжи и алчност.
Гюзелева може да се определи с три думи:Алчност, неморалност, безчовечност.
Ужаси ме общият дух на безпардонна наглост, зададен от Управителя Анелия Гюзелева и Камелия Павлова.
Между ръководството на фирмата и голяма част от персонала е изкопана огромна пропаст.
Работниците и служителите всекидневно са свидетели на долни обиди, обвинения и клевети отправяни от Гюзелева. Нейната реч е отрова и е неприемлива в едно модерно, демократично общество.

Тази А.Гюзелева е обхваната от алчността,която постепенно започва психически да я изтощава.Тя нервничи,чувства, че не и достига това, което иска толкова много, и чувства, че без това не може да живее.

Освен това Гюзелевица губи интерес към всичко наоколо, загуби съвестта си и срама. Непрекъснато върши безразсъдни, аморални постъпки за да завладее своите работници и служители.При Гюзелева разумността остава на заден план, загубила е адекватност при възприемане на околния свят. Фактически, Анелия Гюзелева вече не съобразява какво прави. Тя престава да разбира какво става наоколо.

Лудата Гюзелева още ли тормози хората.Аз мислех,че вече всички са я зарязали,но явно има още наивни хора,които да и слушат крясаците.
Няма такъв умопобъркан работодател като Гюзелева.Казва едно, прави друго. Днес казва едно, утре казва обратното. Това говори лудост Често се изхвърля и се перчи. Високомерна е и има авторитарни склонности. За нея светът е черно-бял, доверие никому

Откачената управителка Гюзелева А. глобява незаконно и плаща под масата.Работи се по 10 часа на ден вкл. и събота,а тя ни казва,че ни била хранила.Как не я е срам-дава ни по 350лв за 260 часа.Безсрамница.
Заплащането е ниско,големи изисквания,без покритие от страна на шефовете.Лъжат за всичко.Не почвайте работа там.Само едни големи приказки и нищо повече.

Крайно лошо отношение на ръководителите към обикновения работник.Управителите са много некадърни.Като цяло управлението се състои от заплахи и обиди.Обидите,псувните и заплахите от управителя са метод на управление.Никой не те обучава или напътства.Текучеството на хора е огромно...Желаещите за напускане много.

Попаднах на любовни афери. Техноложката върти любов с един работник,който и казва кой как работи.
Технолажката Камелче ходи и клюкари на Шефката Анелия,която веднага уволнява.
Заради това Камелче от фирмата напуснаха 5 човека.
Иначе простащината е пълна в тази фирма.

Технолажката Камелче ходи и клюкари на Шефката Анелия,която веднага уволнява.
Заради това Камелче от фирмата напуснаха 5 човека.
Иначе простащината е пълна в тази фирма.

Изключително невежа управителка. Нагла и нахална.Бърка се непрекъснато в работата ни.Интригантка и простачка.
Разсипа ни нервната система

Бягайте с 200км от тази форма Ей джи пакеджинг=Ню  Бегс. Едвам изкарах 8 месеца.Какво видях:Анелия е надута, натруфена, набелена и минава самонадеяно и самодоволно, тъй че всички да я видят. Нейното естество не позволява да се крие. Тя иска да блести и смайва. Тя иска да бъде предмет на внимание и удивление.Тя сама сочи себе си и за да бъде видяна отвсякъде, търси да застане по на високо.Съвършена във всяка злоба, чародейка и душегубител, голяма усойница.

Работниците и служителите отказаха да веят палмови листа за прохлада на шефката Гюзелева и казаха сбогом на илюзиите. Добро решение. Препоръчвам го на всички, които милеят за душевното си здраве и за целостта на своя разум.
Няма такава откачена жена като Гюзелева.Вика до полуда и после ни наказва да ходим да връзваме връзки в цеха.Простотията не трябва да бъде поощрявана, а санкционирана, това е максима на цивилизования живот.