ВХВ - ООД /img/frontend/nomap.png"

Христо иванов е един мазен измамник и шибан гей

Където и да ходите,каквото и да правите чуете ли името Плакси ООД бягайте далече.Това е най мошенническата фирма на черноморието.Лъжат с парите,сменят пераоняла когаъо дойде време за плащане,грубо отношение и са далеч от Туризма.Двамата сътрудници Пламен Ковачев и Алекс Дамянов са едни обикновенни мошенници.Бягайте далеч от тази фирма

ПЪЛНИ ИЗМАМНИЦИ !!!!!!!!!!!
НЕ ХОДЕТЕ ТАМ

До ВАЖНИЯ!!!Добър етюд сте си разиграли!Пишете,че сте "клиент",а "едва не сте си загубили работата"....Е успяхте да натопите Валентин!Всеки човек който го познава ,знае ,че такава агресия не съществува при него!Опитали сте се да си направите диалог,но всеки нормален ,здраво мислещ човек ,който чете ще разбере ,че го е написал един и същи идиот ,който няма смелост да застане да изкаже позицията си(защо ли не съм изненадана...та вие копирате някакви цитати,които дари не разбирате)!Не познавате Валентин(писали сте,че е от Пловдив,а той.... и по лична карта е от Добрич)Не знаете колко много е помогнала фирмата на цялото семейство в най-трудните за него моменти!!!!Сега вече съм спокойна ,че са ви оставили на работа и си харчите с удоволствие заплатата,но знайте ,че такива плужаци като вас все някога си намират мястото..Успех! П.С....И не се смятайте за толкова ВАЖЕН,а се научете да пишете грамотно!

Всичко написано до тук е напълно вярно във всички детайли.

Христо не се крий под кукавелков а кажи истината за фирмата си колко работници трябва да измамиш със парите им за да се наситиш и защо когато напускат или ги освобождаваш ги измамваш със парите им не може ли да бъдеш коректен и да им платиш всичко което им дължиш и всеки по пътя си НЕ Е ПРОБЛЕМА ЧЕ ОСВОБОЖДАВАШ ХОРАТА А ЧЕ НЕ ИМ ДАВАШ ТОВА КОЕТО СА ИЗРАБОТЕЛИ ТОВА Е МНОГО НЕПОЧТЕННО И ОБИДНО          КОЙТО ОТНЕМА ПРЕХРАНАТА НА БЛИЖЕН УБИВА ГО И КОЙТО ЛИШАВА НАЕМНИК ОТ ЗАПЛАТА КРЪВ ПРОЛИВА и последно във живота всичко се връща помисли си преди да хулиш защото каквото посееш това ще пожънеш   желая ти здраве и успех

Браво шефе всички който започвате работа ще ме слушате иначе мамицата ви ще разгоня като сте гладни и безработни и отчаяни  ще ми работите при условията който аз реша и няма да мрънкате а гъзът ще ми целувате аз ви давам работа и храна

Това е фирмата, в която плащат редовно-знаеш че като дойде датата и си взимаш парите.
аз съм взимал и аванси-никога когато се тръгва за обект не ми е отзакано аванс, върша си работата и съм спокоен.
като не си научен да работиш-все някой ще ти е крив!
ТОВА БЪЛГАРИТЕ СМЕ СТРАННО ПЛЕМЕ-ВИНАГИ НЯКОЙ НИ Е ВИНОВЕН, ЧЕ СМЕ БОКЛУЦИ!
КАТО ЧЕТА ТОВА КОЕТО СТЕ НАПИСАЛИ-МАЙ ВАС НИКЪДЕ НЯМА ДА ВИ ХАРЕСА-АКО ВЪОБЩЕ ВИ ВЗИМАТИ  ДЪРЖАТ НЯКЪДЕ НА РАБОТА!

Хора не си губете времето във тази фирма ,уволняват и напускат постоянно работници идват за по един два часа и като видят за какво става въпрос и се махат такава е политиката на фирмата .Когато имат поръчка пускат обяви за работници за да я изпълнят но по средата на поръчката започва да прави ЧИСТКА по неговите думи на собственика ИВАНОВ.Като ви освобождават ви дават само парите по договор .Ако искате опитайте за да се уверите в думите ми.Съвет към всички който искат да започват работа във ВХВ -ИСКАЙТЕ ТРУДОВИЯТ ВИ ДОГОВОР ДА Е НА ВСИЧКО КОЕТО СЕ УГОВОРИТЕ С ИВАНОВ А НЕ НА МИНИМАЛНА РАБОТНА ЗАПЛАТА както ви назначават за да не ви измамят

Eй боклук виж какво си направил и се покай нещастник.
[5:1] Дойдете сега вие, богатите; плачете и ридайте за бедите, които идат върху вас.
[5:2] Богатството ви изгни, и дрехите ви молци изядоха.
[5:3] Златото ви и среброто ръждяса, и ръждата им ще бъде свидетелство против вас и ще изяде плътта ви като огън: събрали сте си съкровища за последни дни.
[5:4] Ето, заплатата, що сте задържали от работниците, които пожънаха нивите ви, вика, и виковете на жетварите стигнаха до ушите на Господа Саваота.