ВХВ - ООД /img/frontend/nomap.png"

За сведение:
Управителят е само един и се казва Христо Иванов-да си бяхте погледнали документите с които сте работили във фирмата!
НЯМА ДА ИЗТЪКВАМ ПОЛОЖИТЕЛНИ НЕЩА ВЪВ ФИРМАТА-ТЕ СЕ ЗНАЯТ!
Но незная защо в България, това да не работиш и да симулираш работа се смята за демократично?! Явно отношението на хората към ангажиментите им свързани с работата няма да се промени поне в близките 50 години.
Винаги има недоволни, това е ясно, но пък е факт, че почти няма служители или работници от фирмата, които след лутане по други предприятия, в крайна сметка са се върнали отново на работа във ВХВ ООД- от ТОВА ПО ПОКАЗАТЕЛЕН ФАКТ?!
Негативизма на българина винаги е свързан с неговата собствена ограничена представа за това, как трябва да му е лено, удобно , нищо да не прави и винаги да получава заплата, която неможе да изхарчи!
Е, НЯМА КЪДЕ ДА СТАНЕ ТОВА!

Бих препоръчал на кандидати които смятат да започват работа във ВХВ изобщо да не си губят времето с тази фирма. Отношението към работниците е отвратително, цари пълен хаос от страна на управителите. В повечето случай единия не знае какво е казал другия в случая зетят Христо Иванов и тъста Васил Михайлов, и се получава пълно объркване и разбира се винаги виновен е служителя. Някой ако се интересува по - подробна от тази фирма може да пише имейл

В тази фирма също има хора, които биват мачкани ежедневно, глобявани, вика им се , крещи им се, държат се стях все едно са животни.Когато си тръгнат не им се плаща - това, че ти си доволен незначи ,че всички са доволни.Нали затова живеем в демокрация- всеки да има право на мнение.

Като навсякъде в Бг и тук нещата не са розови, но мрънкачите винаги ще намерят за какво да се оплачат!
Истината е, че имат много работа-това дава сигурност, заплатите са редовни/колкото си се уговорил/.
Глоби има за смотаняците и некадърниците аз поне не съм базелязал някой да е глобен неоснователно!
Харесвам си работата, колегите!
НА ТЕЗИ КОИТО ТЕПЪРВА ЩЕ СЕ ЗАПОЗНАЯТ С ФИРМАТА, ЩЕ КАЖА: САМО ХОРА, КОИТО СА БИЛИ МАЧКАНИ, ТЪПКАНИ, НЕСПРАВЕДЛИВО НАГРУБЯВАНИ И НАКРАЯ ЗВЕРСКИ ИЗГОНЕНИ БЕЗ ДА ИМ СЕ ПЛАТИ-ТЕ МОГАТ СЪС СИГУРНОСТ ДА ОЦЕНЯТ ТОВА, КОЕТО ПОЛУЧАВАТ ТУК!
ОСТАНАЛИТЕ СА ПРОСТО МРЪНКАЧИ НА КОИТО НЕ ИМ СЕ РАБОТИ!

Заплатите се дават на деня, но дотук са хубавите неща. Материалната база е слаба, липсва всякакъв вид организация.отношението работодател работник е под всякаква критика.никакъв стимул освен глоби.много рядко това което си изработил е равно на това което ти дават. Извънредният труд е доста и за сметка на това е безплатен.Евтината храна отдавна е отживелица защото цените са като на заведение и вече не се доставя такава. вие си правете добре сметката защото СЛАДКИТЕ ПРИКАЗКИ СА ДО ПОДПИСВАНЕ НА ДОГОВОРА

Фанката,истинскто ти име да не е Христо Иванов :)

Работата в тази фирма си има и плюсове и минуси.За мен минусите накрая бяха повече, но лошото беше че не шеф ми се правеше на интересен - напротив - безкрайно уважавам г-н Христо Иванов и съпругата му, а човек, който беше с големи претенции, без никакво покритие.Ако започнете работа във ВХВ ООД ще се сблъскате с този човек - по - лош от него не бях срещала.За другият шеф неискам да говоря - доста ме е обидил.Заплатите наистина са редовни - вземат се точно на датата.

Фирмата си е читава, заплатите са повече от редовни/ на днешно време тва е супер плюс/
направиха си нов завод, евтина храна, добри условия, кво му търсиш повече,..е, можеше и да дават заплатите в евро!?
Само тия дето са ги изгонили от фирмата са недоволни и плюят!
Смятам, че това е най-читавата фирма за метални конструкции!

Заплащането е под средното за бранша. Доста слаб мениджмънт по отношение на мотивация на персонала. Общо взето това е типично български тип компания, развила се благодарение на стари партийни връзки в комбинация с бума в строителството, но не и въз основа на добра организация и мениджмънт. Предимство все пак е човешкото и земно отношение на шефа към персонала /на единия, да не споменавам имена/.. Но това не оправдава всичко останало.