ВХВ - ООД /img/frontend/nomap.png"

ВЪН КОПЕЛЕТАТА ОТ ТАЯ ФИРМА-чистката почна, шефа се усети и взе да чисти изродите! Миризливеци- само тука може вече да тропате, нищо повече! Мрете гадини мръсни, сган долна!
заради вас едва не си загубих работата- хак да ви е сега! Мрете, а шефа си знае работата!

Имам един въпрос към боклука Христо ИВАНОВ КАК СПИШ НОЩЕМ копеленце нещастно като измамваш хората със това че не им даваш заплатите който им дължиш така ли забогатяваш .Много си се въэгордял но аз те съжелявам МАЗЕН БОКЛУК НЕЩАСТЕН не ги питаш хората как ще си изхранват семействата като ги крадеш със парите който са си изработели.За теб само затвор и да правиш на циганите свирки плужек долен

Голямо текучество на хора пълна несигурност пълно е с доностници и отвратителен шеф онази лоена топка иванов

Маргаритов ли си, Хризантемов ли, на майка си копелето ли си-ти си знаеш! На Иванов неможеш да му целуваш краката.
Иване, скрий се някъде мишок!

Лицето Христо Иванов е от многото некоректни бг работодатели който освен с просташкото си поведение е и нагъл измамник.Работете във неговата фирма има работа за много години напред ,но искам да знаете едно наема ви на минимална заплата разбира се ви дава друга която сте се уговорили дотук добре ще си кажете но идва най интересното КОГАТО НАПУСКАТЕ ТОЙ ВИ ДАВА САМО ОСИГУРИТЕЛНАТА ЗАПЛАТА а другата част ви я взема най нагло така че работете при него и го правете по богат.А и Христо посвири на кавала на Маргаритов

Аз лично много пъти съм чувал и виждал как се купуват чисто нови машини и инструменти( това винаги ме е впечатлявало във фирмата) и все се намира някой "дървар" дето след седмица е оплескал новата машина!
и като видиш, че те са единствената фирма дето освен, че има работа, дава редовни заплати, ами и строят нови цехове...!
Не ви вярвам на писаниците! Като тук не ви харесва-търсете по- добро! Гледам ги - обикаляли- пак за работа идват да реват!

Димитров,така е.Като започнем от машините в цеха които са морално остарели затова и допуските при производство са големи и защото често аварират а нашите техници правят магии за да работят тези сандъци,съответно и качеството е изключително ниско и стигнем до личните предпазни средства,работно дрехи и машини с които ходим да бачкаме на обектите се червим и берем срама вместо нашите началници,кото са ни пратили.Всичко се претупва максимално бързо и евтино,за да се започне друг обект

Димитров, това което си написал са пълни, ама ПЪЛНИ глупости!
КОНКУРЕНЦИЯТА НЕ СПИ-ТВОРИ! Явно това с оборудването и бригадите е новоизмислено, но ако поне малко познавате естеството и начина на работа-нямаше така смешно да звучите!