Хюндай Хеви Индъстрис Ко. България АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Рожен 41&markers=София,бул. Рожен 41

Хюндай Хеви Индъстрис Ко. България АД

Здравейте! Бихме искали да благодарим на всички за обратната връзка. Ценим високо Вашето мнение и за нас то дава възможност да разрешим възникналите казуси.
ELPROM HEAVY INDUSTRIES (Ex. Hyundai Heavy Industries) е част от BEZ International group. Компанията е сред водещите производители в света на трансформатори и стъпални регулатори с повече от 70 години опит. Фокусът ни е инвестиране в хората, чрез предоставяне на подходящи възможности за развитие на всички служители и осигуряване на адекватни програми за обучение.
Моля, пишете ни на: [email protected] с подробна информация за възникналата ситуация, за да можем да Ви съдействаме по възможно най-добрия начин

С козунаците на Велики Четвъртък ударихме поредното най-ниско дъно за момента. Времето обаче е пред Сергей и Игор, Марианската падина все пак не е недостижима.

Можеше българското ръководство и синдикатите да организират митинг против войната в Украйна, ама нали са мишки и си пазят удобните столове.

Какво изнасяне, санкции и т.н.

Вън агресорите от България!

Собственик на Елпром ( Хюндай ) е БЕЗ груп , Словакия. А на БЕЗ груп , собственик е СВЕЛ Екатеринбург. Така че ,истинския собственик е фирма от Екатеринбург , Русия.

Группа СВЭЛ – международная компания, один из ведущих производителей электротехнического оборудования в России и странах ближнего зарубежья.
Наша команда - это 3 000 профессионалов, 9 производственных площадок в России, Чехии, Словакии и Болгарии. Мы производим каждый третий силовой и распределительный трансформатор в России.

Съветвам всички желаещи да започнат работа в Елпром, да следят , какви санкции ще наложи ЕС , какъв е курса рубла-евро и т.н.
Желаю вам удачи !

Абе братушките няма ли да изнесат производството в Русия и да затворят тая клоака най-накрая.

Може би е време за редукция на персонала, откакто Пухчо е тук, работата доста намаля.

Странното е, че като някой иска да напусне му налагат 30 дни предизвестие.

Не знам как да ви опиша положението във фирмата, но днес решихме да се помайтапим и залепихме 20 стотинки на пода пред кафе машина в едно от халетата.След 1 час монетата от 20 стотинки беше изкъртена заедно с мазилката!!!Не знам ,но ако залепя монета от 1 лев може би ще съборите халето. :) Глад мори добитъка. :) :)

Не съм съгласен с мненията на колегите и колежките относно новите руски собственици.
Хората си разбират от работата решили са да изперат едни пари и го правят доста добре. Откакто са придобили компанията не са направили никакви инвестиции с изключение на това, че асфалтираха 150-200 м. от срам , че съседната фирма го направи преди тях.
Господин собственика твърди, че административния персонал е повече отколкото трябва , но същевременно назначава предимно само такъв( отдел човешки ресурси от 5 служителки набъбна на 7-8-9 нещо такова ) , докато малкото останали качествени работници напускат един по един, но поне назначените нови служителки предимно от женски пол , млади и стройни хващат окото на останалите изстрадали работници.
Но по -интересното е ,че въпросните нови собственици продължават твърденията на предишните, че фирмата е на загуба и едва ли не пред фалит, и работниците трябва да са благодарни че все още са на работа със заплати малко над средната за страната ( не за София) , а пък новоназначените бамбини идват с начална такава 3-4 пъти по - висока от тяхната.

Браво!
На всички вече им писна от некадърни шефчета, които са много знаещи и можещи, а няма изнесена стока без дефект и няма проект без глоби и лизане на гъзовете на клиентите, защото пак не сме си свършили работата и да се мисли само как да се краде и източва завода. Подобрение няма да има докато са тук Николайчо, Йорданчо, Даниелчо, фризьорката, колегата с белите хавлиени чорапки и т.н.