Хюндай Хеви Индъстрис Ко. България АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Рожен 41&markers=София,бул. Рожен 41

Хюндай Хеви Индъстрис Ко. България АД

Като бивш служител искам да Ви споделя разочарованието си от новите руски собственици и нивото, което толерират в компанията.
За 1.5 години чакане нещо да се случи се нагледахме само на нови неработещи системи, липса на каквито и да е инвестиции, липса на ясен план за развитие, толериране на дребните шмекерии и далавери и т.н. Няма да получите никаква перспектива за развитие, KPI или каквото друго са Ви обещали. Даже може и да Ви порежат с месечното възнаграждение, както стана с мен ако намалите цената на някой дългогодишен добър партньор с 40000 евро за транспорт или пък може дори и тихомълком да Ви съкратят позицията. Нищо че в момента ясно се вижда колко слабо решение е било
и какво е нивото на управление след като с всички транспортни дейности е пълен крах и всеки трябва се спасява както може. Наемат се хора основно на административни позиции, а в цеховете се изнемогва от липса на кадри, но пък искат да наемат нови 5-10 търговеца, нищо че само двама трима от сегашните имат проекти и нещо вършат, а останали имитират работа в CRM системата. После няма да има кой даже болт да завие на трафовете даже. Ще се наслушате на големи обещания на интервюто, но после ще получите и голямо нищо от обещанията. Има и обучения, но ако не издържите изпита накрая, ще си платите обучението. Хубавото в компанията бяха част от колегите и работното време.

До колегата Илиян Йосифов- ти що си стоиш още там бе, тъпак!!! Ако си кадърен вземи и се омитай от компанията за 11 години само такива като теб водят до дъното.

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Във фирмата съм от 11 години,за това време нищо не се е променило!Сега ни купиха руснаци,които нямат понятие от такъв тип производство.Нивото на мениджмънт е много ниско и от там идват повечето проблеми във фирмата!
Мениджър производство,в цех трансформатори,до сега беше един некомпетентен идиот,на име Иван Щерев!Сега назначиха друг,който е още по-некомпетентен от предния!Ходи из цеха,все едно компанията е негова,без да поздравява,без усмивка,без да се поинтересува има ли някакви проблеми за които може да съсдейства...
НИвото на заплащане е обидно ниско,за работата която се върши(продавачка в Лидъл,взима повече)!
Никой не уважава труда на работника,гледат само да експлоатират хората!
Съвет от мен,ако имате някакво себеуважение,подминавайте обяте на Хюндай Хеви Индъстри!

Сега са нови собственици и има много промени в компанията. надявам се всички да са за добро. Има бонуси ама те за са коледи и великден. други не съм взимал. чувам, че се говори за нови заплати и нови бануси ама до моята камбанария още неса стигнали.

Здравейте!
Може ли някой да ми каже каква е бонусната система в компанията?
За миналата година какъв размер са били бонусите, става въпрос за административна позиция.
Питам, тъй като ми казват на интервюто,че има бонуси, но не казват размера им.
Искам да взема мотивирано решение дали да приема.
Знаете ли защо миналата година са търсили отново директор снабдяване и сега пак? Напуснал ли е предишният?
Благодаря!

Тази фирма руска ли е?

Защото се опитвам да кандидатствам за работа и ме прехвърля в някакъв руски сайт.

Фирма, която купува нови столове за служителите си има бъдеще. Както обработваха корейците, така обработват и руснака, талантливо ръководство .

Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

....колко далновидно, да търсиш пясъкоструйчици, монтьори и други подобни с нескончаеми обявички в интернет. Всчки потенциални кандидати чакат с нетърпение на техните компютри да изскочи обява.... И разбирасе да се захласнат по офертата, която ще получат от цели 700 лв..... ОООООООО благодат. Ай сиктир а?!