Г4С Секюрити Сълушънс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Младост, БИЗНЕС ПАРК СОФИЯ, 1, бл. 3, ап. офис 207-208&markers=София,Район р-н Младост, БИЗНЕС ПАРК СОФИЯ, 1, бл. 3, ап. офис 207-208

Г4С Секюрити Сълушънс ЕООД

Имам въпрос. Видях, че търсят хора за Инкасо, имали смисъл да се кандидатства интересуваме конкретно работните дни в месеца часовете и чистото заплащане. Благодаря предвавително. :)

ОБЯВА: Търсят се инкасатори за работа във фирмата.....Търсят се и тези ,които откраднаха 2-та млн. лева край Севлиево.
Кое от търсенията ви се струва занемарено и защо?

Уважаеми Колеги, бивши и настоящи. Уважавайте Г4С и не сквернете името и! На всички ни е дала хляб и приятелства. На кого повече, на кого по малко, но на всички. Имало е и грешки, имало е и прошки. Важното е че винаги коректно е заплащано месечното ни възнаграждение, никой никога не е останал нечут от прекия му ръководител и винаги е работено по международни стандарти. Нека не плюем там, където сме яли хляб. Желая на всички ви крепко здраве, сила и смелост и късмет!

”Няма нищо лошо в популизма! 27 години служим на богатите. Нека има популисти в България”, категорично заяви той и добави, че според средната производителност в страната, минималната заплата трябва да е 1170 лева, ако вземем точните сметки като средната производителност на труда спрямо средната в Европейския съюз. ”Промяната ще дойде и в България. Ветровете задухаха. Народът няма да се примири с козметични промени”, каза още проф. Боян Дуранкев.

”Много от чуждите инвеститори в България са кърлежи в тялото на страната и смучат кръв. Идват да печелят и да изнасят парите.Как през 1944 страната стана водеща икономика ? С труда на целия народ! Сега работим за шепа олигарси”.

И... следва незабавен отговор от г4с....
"Това сме ние",пише го и на сайта ни!

Пак ли вас изклатиха,бе нещастници!Омитайте се от страната ми,боклуци нещастни!

Кога ще сменяте емблемите по колите с тези на VIP?

Обикновена мизерна охранителна фирмичка.
Символично заплащане, мизерни условия, никакво уважение... идеална е за лекета, нечистоплътни хора и мамини синчета...

Като цяло работата не е лоша, поне там където работех - административна сграда. Доста има да се научава, но с времето става. Хората от фирмите на обекта също като цяло не са лоши, но самата фирма си е зле. Дават и извънредни, без да те питат и то в последния момент, та да не можеш вече да не приемеш... освен ако не се разболееш, но хайде сега... Често и на други обекти те местят пак все в последния момент и то когато си решил да си починеш. Говорим за твърда заплата, която хем е минималната, хем все нещо липсва (20-30-40 лева). Викат, че за данъци отиват, но аз за данъци ли им работя?! Само дето парите за редовни и без закъснения. И по националните празници дето плащат двойно, ама те колко са - 10ина в годината. Колкото до колегите и работната среда, те са си окей - говоря за моя обект и не само за колегите от фирмата, а и тези от другите фирми, дето работим заедно. Накратко: Не бих се върнал във фирмата. Сега работя за друга и си ми е по-добре!

Агонията приключи....

Много зле е фирмата, ръководството е без морал и собствено достойнство.Зле се отнесоха с мене.
Бъдещи колеги бягайте далече от тази фирма ако неиската да станете като тях.