Г4С Секюрити Сълушънс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Младост, БИЗНЕС ПАРК СОФИЯ, 1, бл. 3, ап. офис 207-208&markers=София,Район р-н Младост, БИЗНЕС ПАРК СОФИЯ, 1, бл. 3, ап. офис 207-208

Г4С Секюрити Сълушънс ЕООД

http://svg.album.bg/porqzov/images/29399514/ XORA NESE LUJETE DA ZAPO4VATE V TAZI FIRMA VSI4KO V KAKVOTO VI ZARABQT (NESE LUJETE) AKO NE VQRVATE POTYURSETE MNENIE OT RABOTI6TITE V MOMENTA V FIRMATA I BIV6ITE SLUJITELI DOKATO NESE SMENI RAKOVODSTVOTO NA G4S 6TE RABOTITE DO 400 LV KATO ROBI ZA SMETKI NA NQKOI TLUSTI PEDERASI I SELSKI GOVNA ... (((_!_))) ... PULNA SKRUB...

От няколко месеца има нов Грък за шеф в България. Под неговото "вещо" ръководство и това на началниците, които не защитиха интересите на служителите, Костова и Михайлов заплатите ги намалиха, карат ни да работим повече, да се занимаваме с глупава документация и изобщо натиска е голям. От всичко се разбира идеално, че българите не си браним интересите, докато глупавите ръководители се нагаждат, продават на чужденците без бой и не се интересуват от обикновените служители като не могат да защитят интересите им.

Здравейте
Пише ви настоящ служител на фирмата , аз лично съм доволен от работата работя в бизнес парка от 6 месеца вече и не виждам причина защо недоволстват някои хора , ако ви е ниско заплащането обвинявайте държавата за високия стандарт на живот. Всъщност така като наблюдавам инкасаторите като цяло не само в нашата фирма.....нямам думи да опиша подобен парадокс ,някви дядковци или некакви млади момчета който не знаят реално как да си почистят оръжието ... Ми , че те и тия пари са им много ,не казвам че няма хора които найстина са за тази длъжност но са рядкост ... 2+2=4 ест. А за групатс кво да кажа като цяло заплащането е редовно, осигуровките са си осигуровки , средата на работа е прекрасна колегите също , особенно някои колежки :)))

G4S се управлява от абсолютни тъпаци и некадърници начело с едно мустакато безмозъчно мекотело което не цени труда на хората
Заплащането в отдел превоз и обработка на пари и ценни пратки е направо мизерно и подигравателно
Развивайки своята дейност по тъпота МЕКОТЕЛОТО разполага с толкова опит и ресурс да фалира G4S в България

Здравейте на всички работохолици от делянката от обект в град София , намиращ се в жилищен квартал младост 4 където се намира обекта , който фирмата , която го охранява  G4S  , бизнес парк софия .
Аз съм доволен от работата там .
Работя като работник по охраната . Сирич съм охранител .
Охранявам сега една офис шест етажна сграда , която е и част от бизнес парка . Самата сграда се намира вътре в този парк . Сграда 1 В .
Така искам да ви разкажа една случка , която ме изуми .
В добрия смисъл на думата .
Под сградата има нива , паркинги , който са за коли  и те трябва да се затварят , тоес самите ролетни щори .
Оперативния контролен пост ми каза да не пипам ролетните щори на ниво на минус едно и минус две , защото нямам работа там и аз ми казах , добре .
Една нощ ролетните щори се отвориха и аз не ги затворих защото щяха " да се сърдят " защо съм там на ниво минус едно и минус две . Е те ми казаха и да ги затварям . Обаче сега ще изляза " виновен" че не съм ги послушил , че не трябва да съм там , впрочем имах такъв случай . И това според мен няма нищо не естествено , с изключение че нали те са ми каза ли да не пипам , тоес да не ги затварям , а и вдигам , а сега като са отворени ако сляза долу и ги затворя пак ще бъда виновен , защото са ми каза ли да не ги пипам . Само че те ми казаха и да ги затварям , а сега те стоят отворени , за което съм пак виновен .Само че ако сляза долу и ги затворя съм пак виновен , а и да не ги затворя .
Втози случай какво се прави колеги , благодаря от Делянката от обек бизнес парк софия , предварително .
Доста хора ме познават и като Дидо , та за кафе да се видим някой път примерно .
Благодаря , пак предварително и лека служба за тези който са нощни птици , демек имат нощна служба , нощна смяна .

Сара, аз също съм на интервю там. Ходи ли вече ти?

Здравейте! На интервю съм за мониторинг центъра на фирмата, бихте ли казали мнение за там, отношение, заплащане, работно време? Благодаря предварително!

Иване,

много си прав. Яко ни надзирават и яко ни гърчат. Ама поне сега е ясно кво плащат щото при Торбата плащаха квото си решат. Ама кинти не дават. А само нещо искат!
Сега имаме нова Шефка ама още не е ясно каква ще е.

Боби го ритнаха щото беше най зле от всички до тук.

Оня Фитнес маняка го раздава голямата работа. Пази си хората а те по обектите почнаха да взимат колкото ние в инкасото. Той живее в моя квартал. Още от 90 те години си е тарикат. Движеше с лошите а сега се прави на добър през деня ама вечер го взимат Г класите да го возят по кръчмите. Жена му от скоро яхна един Кайен новичък. Той за това и преди при Торбата и сега при Гърка е силен във фирмата. Шубе ги е от него.

Абе нещата в последните 2-3 години са отврат!

Ако намеря друга работа ще бягам!!!

положението сие все същото трагедия има хора които се смятат за много можещи а всъщност са забравили как са биле в самото начало

Правят някаква измама със събирането на лична информация чрез измислен детектор на лъжата които се провежда в хотел реал не си даваите егенето нито друга лична информация