Г4С Секюрити Сълушънс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Младост, БИЗНЕС ПАРК СОФИЯ, 1, бл. 3, ап. офис 207-208&markers=София,Район р-н Младост, БИЗНЕС ПАРК СОФИЯ, 1, бл. 3, ап. офис 207-208

Г4С Секюрити Сълушънс ЕООД

Някой да даде информация за заплашането при инкасото в пловдив и работните условия

Някой да каже за работата по  инкасовата дейност в G4S???

Не отивайте да работите там защото са мошеници обещават ви една заплата а пак ви дават савсем различна условията на труд в този сод са много зле аз работих без трудов договор на един обект в Бургас още си чакам заплатата незнам дали ще ми платят моя савет е не почваите работа там ще сажалявате хора не се хващаите да работите без трудов договор не правете моята грешка

Умиращата фирма !!! Ако някой желае да работи във фирма която бавно но славно си отива да зповяда. Взимаш зплата редовно добре но когато парите са смешни какво от това, работиш в безумни условия и постоянно си виновен, унижаван и псуван. Но има и плюсове нов директор  толкова кадърен че съвсем скоро ще сложи края на мъките , и всички ще си отдъхнем на борсата . За да направя картинката пълна ще ви обясня картинката новия директор на инкасото - Борис толкова некадърен че от както пое поста единственото което успя е да направи грозните интриги и за да спаси себе си успя да уреди освобождаването на половината администрация което си е уникално постижение , но отново всички ние сме виновни защото се убиваме от работа а нямало пари. Но не само той е най-големия Новия директор един Грък е още по-велик от него той пак даже и интриги неможе да завърти по цял ден само се надпреварват да ни надзирават. Но поне с българина може да си говорите за прически то като си прос ... , с гърка няма как той некомуникира с нас втора ръка сме . А и още един има фитнес маниак за него ще се въздаржа . Та положението няма нови бусове , има интриги и много некадърници  . Успех .

Голяма мизерия е в Груп-4, сменяват периодично името на фирмата, работиха и без лиценз известно време...
Заплатите са символични (ниски), защото всичките служители са... видни представители на утайката на обществото и с тези пари не правят нищо, освен да си купуват цигари, алкохол и да играят комар... Вие бихте ли дали прилична заплата, ако знаете че тя ще бъде пропиляна на вятъра?

Продавам дипломи за средно и висше образование. За повече подробности ми пишете на и-мейл KAMEN.STOYANOV @ MAIL.RU ( без интервалите между знаците )

радвам се за съпруга си че фирмата се отърва от един  човек не зная дали е коромпиран но един некадърник които съсипа съпруга ми с това отношение към него благодаря на всиччки че наи после разбраха какво представлява този човек РУМЕН ТРИФОНОВ БЛАГОДАРЯ НА ГОСПОД ЧЕ МЪЖЪТ МИ ИЗДЪРЖЯ НА НЕГОВИЯТ НАПЪН И НЕ СЕ ПОДАДЕ НА НЕГОВИТЕ ОБВИНЕНИЯ БЛАГОДАРЯТОИ ВИНАГИ СЕ Е ГОРДЯЛ ЧЕ РАБОТИ ЗА ТАЗИ ФИРМА

Здравейте! Бих искал да получа малко повече информация за Техническия отдел на фирмата. Колко техника има, как са разделени, ако са на групи или отдели имат ли собствени ръководства? Разбрах от интервюто за каква заплата става дума, но режат ли от нея за "НЕЩО" и спазват ли срока за изплащането и? Подчертаха, че се работи без работно време и понякога и в събота и неделя, но това означава ли че е системно? Изобщо какво е отношението към техническия отдел?

здравете колеги във момента работия като патрул във вип секюрти и за 15 дежурства взима 400лв пи вас веждам че има обява за работа итресувам се дали се плащат заплатите редовно при вас

Ники ако тия пари те устройват по-добре върви в Телепол.Заплатите не закъсняват и отношението е добре.Макар че тия пари са си подигравка.И в Бодусод ще си добре.Поне в която от двете фирми да си няма нощни смени,ще си в магазин -лятото на климатик и зимата на парно.