написано 15.01.2015г. петък в 18:51

Здравейте, ходих на интервю за работа в клона на Витошка, но управителката Емилия Стоянова се държа много арогантно и високомерно и само дето не ме изгони от клона, не знам какъв и е проблема на женицата, но не може да се държи така с човек, който не познава и вижда за пръв път.

За капак на всичко аз отивам на интервю за позиция Кредитен инспектор (така ми казаха от Централата им след вече проведено интервю там), а тя ми предлага позиция Касиер със заплата 500 лв.(чисто) при положение, че имам стаж 10 год. в друга банка и съм магистър Счетоводство и контрол със специализация по Международни икономически отношения.

Комуникацията между клоновете и Централата е пълна скръб - имам чувството, че са на различни планети.

За финал се обръщам към кандидатите за работа в Уникредит - много ама много сериозно да си помислят дали въобще да си подават документите там - с тия ниски заплати и това отношение....трябва много да сте закъсали за да се спрете на тази "банка".

написано 20.09.2014г. неделя в 22:59
към обект/отдел

Кандидатствам за място в УниКредит Булбанк като мениджър корпоративни клиенти - УниКредит факторинг. Може ли да споделите мнение, впечатление... от заплащането, отношението и т.н. Разбрах, че се провеждат заседания в безумно време от 7, 8 вечерта до след полунощ, вярно ли е това?

написано 10.05.2014г. неделя в 10:29

На 8ми май в 12 часа бях в Мол Сердика в Технополис за да си закупя апаратче цифрово на изплащане - стоях до 14 часа и минути - кажи речи 2 часа и отгоре. Служителката ви ми каза, че до 10 минути ще получа отговор дали съм одобрен или не за стока на изплащане. Минаха цели 2 часа без никакъв отговор, а аз стоя в магазина и чакам. Накрая си тръгнах стоеки два часа в магазина като клоун. Трябвало да получа обаждане, после ми казаха, че не било задължително уви не получих. Прибрах се в къщии звънах на телефона на служителите в самият магазин на въпросните консултанти към банката. Първо ми казаха, че ще ми се обадят. Чаках 40 минути никакъв отговор. Звъннах аз и те ми казаха, че потребител с такова име и заявка не съществува. После ме питаха за името и стоката и казаха, че не съм одобрен. Загубих си целият ден да се занимавам с цифрово апаратче за 150лв. Моля всеки уважаващ себе си човек изобщо да не им се връзва, само ще си загубите времето. А и служителите им пълна трагедия. Повече никога уникредит. И за финал поднасят на сухо някакви извинения... пародия от всякъде. Ако бях на тяхно място да сега да съм изгонил служителите, защото това е пълна липсва на непрофесионализъм!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

написано 30.04.2014г. четвъртък в 17:39

Някой знае ли каква е заплатата за позиция финансов анализатор? Работи ли се извънредно? Колко часове средно на седмица? Заплаща ли се овъртайм? Какво е отношението? Дългосрочна ли е позицията?

написано 14.04.2014г. вторник в 15:11
към обект/отдел Специалист продажби
в град Бургас

Моля за актуална информация за длъжността " Специалист продажби" за град Бургас - заплащане, условия на труд и всичко, което се сетите.

Как стоят нещата в момента в тази банка? Мненията, които изчетох са от преди година и общо взето-доста негативни.

Благодаря!

написано 26.11.2013г. сряда в 19:32
към обект/отдел Уникредит Булбанк
в град Перник

Искам да получа информация относно това как мога да започна като касиер,изисква ли се висше образование и какви са заплатите

написано 24.10.2013г. петък в 18:03

Накой има ли представа за заплащането на длъжността преводач в банка /за София/?Благодаря!

написано 24.10.2013г. петък в 17:57
към обект/отдел Централно управление

Някой има ли информация за заплащането на длъжнастта преводач в баката, Централен Секретариат в София?

Благодаря!

написано 28.09.2013г. неделя в 21:19
в град Бургас

Доста години работих в Уникредит Булбанк, научих много за което не съжалявам. Аз имах възможността да получа един добър старт в живота. научих се да бъда силна, да контактувам с различни хора, да ги разбирам и да им помагам. Заплатата не е висока, но един млад човек може да научи много ако има желани. Аз имах щастието да работя с един страхотен колектив, с които продължавам да се виждам. Имах шефка която ми беше идол в живота, един страхоте професионалист. Научих много от нея за което ще съм и винаги благодарна.

Показани мнения 1 - 10 от общо 156 12345 По-стари » >|