написано 24.10.2013г. петък в 18:03

Накой има ли представа за заплащането на длъжността преводач в банка /за София/?Благодаря!

написано 24.10.2013г. петък в 17:57
към обект/отдел Централно управление

Някой има ли информация за заплащането на длъжнастта преводач в баката, Централен Секретариат в София?

Благодаря!

написано 28.09.2013г. неделя в 21:19
в град Бургас

Доста години работих в Уникредит Булбанк, научих много за което не съжалявам. Аз имах възможността да получа един добър старт в живота. научих се да бъда силна, да контактувам с различни хора, да ги разбирам и да им помагам. Заплатата не е висока, но един млад човек може да научи много ако има желани. Аз имах щастието да работя с един страхотен колектив, с които продължавам да се виждам. Имах шефка която ми беше идол в живота, един страхоте професионалист. Научих много от нея за което ще съм и винаги благодарна.

написано 04.09.2013г. четвъртък в 10:42

Тази работа не бих я препоръчала и на най-големият си враг! Отношението е отвратително, задачите, които възлагат са непосилни, да не говорим за начина, по който те карат да се унижаваш пред хората, обикаляйки улиците да ги приканваш да теглят кредит или да си издадат кредитна карта. И в крайна сметка взимаш едни смешни пари, без значение, че всяка вечер стоиш извънредно, не излизаш на обедна почивка, не можеш да си вземеш отпуската, когато на теб ти трябва и още хиляди глупости. Възмутена и разочарована съм от Уникредит. И ако ви предлагат стаж, съветвам ви- не се захващайте- само ще си тровите нервите и ще си загубите времето.

написано 03.07.2013г. четвъртък в 18:06

Статия, която може да представлява интерес за кредитополучатели на Булбанк: http://plamen1967.wordpress.com/myloan/

написано 14.06.2013г. събота в 01:01

здарвейте поканиха ме на интрвю за "Стаж" в УниКредит Булбанк. Интересува ме какви въпроси ще ме питат на интервюто и ако някой е минал стажа в тази банка да питам и какво е заплащането.

Благодаря предварително

написано 18.04.2013г. петък в 11:14
към обект/отдел -

Здравейте, поканиха ме на интервю в тази банка, но за стаж. Някой има ли представа какво представлява това интервю и какви въпроси ще ми задават? Благодаря предварително!

написано 18.12.2012г. сряда в 19:09
в град Казанлък

Здравейте! Ако някой е бил на стаж би ли споделил какво е заплащането и дали е останал доволен.

написано 02.11.2012г. събота в 09:51
към обект/отдел IT

Колеги, как са нещата в ИТ отдела на тази банка? Може ли да се очаква заплата от порядъка на 3-4000 нето за опитен специалист? Мерси предварително ;)

Показани мнения 1 - 10 от общо 150 12345 По-стари » >|

Връзки