написано 30.04.2014г. четвъртък в 17:39

Някой знае ли каква е заплатата за позиция финансов анализатор? Работи ли се извънредно? Колко часове средно на седмица? Заплаща ли се овъртайм? Какво е отношението? Дългосрочна ли е позицията?

написано 14.04.2014г. вторник в 15:11
към обект/отдел Специалист продажби
в град Бургас

Моля за актуална информация за длъжността " Специалист продажби" за град Бургас - заплащане, условия на труд и всичко, което се сетите.

Как стоят нещата в момента в тази банка? Мненията, които изчетох са от преди година и общо взето-доста негативни.

Благодаря!

написано 26.11.2013г. сряда в 19:32
към обект/отдел Уникредит Булбанк
в град Перник

Искам да получа информация относно това как мога да започна като касиер,изисква ли се висше образование и какви са заплатите

написано 24.10.2013г. петък в 18:03

Накой има ли представа за заплащането на длъжността преводач в банка /за София/?Благодаря!

написано 24.10.2013г. петък в 17:57
към обект/отдел Централно управление

Някой има ли информация за заплащането на длъжнастта преводач в баката, Централен Секретариат в София?

Благодаря!

написано 28.09.2013г. неделя в 21:19
в град Бургас

Доста години работих в Уникредит Булбанк, научих много за което не съжалявам. Аз имах възможността да получа един добър старт в живота. научих се да бъда силна, да контактувам с различни хора, да ги разбирам и да им помагам. Заплатата не е висока, но един млад човек може да научи много ако има желани. Аз имах щастието да работя с един страхотен колектив, с които продължавам да се виждам. Имах шефка която ми беше идол в живота, един страхоте професионалист. Научих много от нея за което ще съм и винаги благодарна.

написано 04.09.2013г. четвъртък в 10:42

Тази работа не бих я препоръчала и на най-големият си враг! Отношението е отвратително, задачите, които възлагат са непосилни, да не говорим за начина, по който те карат да се унижаваш пред хората, обикаляйки улиците да ги приканваш да теглят кредит или да си издадат кредитна карта. И в крайна сметка взимаш едни смешни пари, без значение, че всяка вечер стоиш извънредно, не излизаш на обедна почивка, не можеш да си вземеш отпуската, когато на теб ти трябва и още хиляди глупости. Възмутена и разочарована съм от Уникредит. И ако ви предлагат стаж, съветвам ви- не се захващайте- само ще си тровите нервите и ще си загубите времето.

написано 03.07.2013г. четвъртък в 18:06

Статия, която може да представлява интерес за кредитополучатели на Булбанк: http://plamen1967.wordpress.com/myloan/

написано 14.06.2013г. събота в 01:01

здарвейте поканиха ме на интрвю за "Стаж" в УниКредит Булбанк. Интересува ме какви въпроси ще ме питат на интервюто и ако някой е минал стажа в тази банка да питам и какво е заплащането.

Благодаря предварително

Показани мнения 1 - 10 от общо 153 12345 По-стари » >|