УниКредит Булбанк /img/frontend/nomap.png"

УниКредит Булбанк

Пълна подигравка . Правиш регистрация 10 мн в сайта им а не ти я приемат . Подигравка

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Така...честно, най-неприятната банка и място за работа, особено филиала в който работих - бул. България и Гоце Делчев. Обучение - нулево. Единствено има някакви смешни слайдове, от които се очаква, че човек трябва да се "обучава". Ако ви се наложи да потърсите помощ ще получите изнервено отношение от колежките, които освен да въртят интриги друго не могат - тук не може да не спомена потресаващата шефка(Палавеева) и една от служителките(Величкова), с които са в тесни взаимоотношения, въпреки строгите правила на банката за това. С една дума шуробаджанащина на макс и ужасна работна среда. Бягайте надалеч ;)

Не съм доволна, ще си закрия сметката.

Ако си човек на някой, няма проблем, но ако си дошъл чрез обява за работа - НЕ препоръчвам да се кандидатства... Иначе ставаш пишман за всякакви тегави казуси + касиерче (и така шанс за разтеж и повишения НЯМА), продажбите се бутат при връзкарчетата насърчавани от директорите на филиала...Има една, която е като "Дясната ръка на директорката" във филиала в който бях един път не се е отзовала на помощ и когато се отзове се прави уж, че е заета и вика нагло всеки път един колега, който знае повече от всички във филиала а е просто "Консултант клиенти", т.е. той върши нейната работа...Пълна връзкращина, наемат се хора без опит с твърде ниска елементарна компютърна грамотност и нерядко без образование, нискоинтелигентни и все пак някои се оказват готини, но повечето са завистливи и озлобени... Няма колегиалност а се гледа как да те натопят и да те правят на малоумник пред ръководството... Никъде не съм виждал толкова много простотия на едно място...Д Ъ Н О !!! Бедна ми беше фантазията наистина колко долни и нещастни хора има...

За клонова мрежа - натоварване на макс, последната дупка на кавала си - всичколог, чиято заплата не е нищо особено, добре че има лятна и коледна, бонусите също не са нищо особено, луди таргети, всеки те гони, всеки те проверява под лупа, все едно си престъпник,все си виновен - и на колеги и на клиенти, със страх се звъни за съдействие на колегите от централа, защото те хокат по телефона все едно ти наистина си длъжен да знаеш всичко, пускат се нови неща без грам предварителна подготовка на служителя, да се оправя както може и така. Може би най-хубавото са преференциалните условия по кредитните продукти за служители.

Приятели не знам за фирмата но аз си изкарвам по10$ на ден от този сайт https://firefaucet.win/ref/92401
Не е кой знае колко но е по-добре да работя за себе си. Плащат с криптовалута; от типа на BTC, DASH, DGB, ETH, LTC, XMR, TRX, ZEC; според курса на $. Хубавото, е че можеш да си развиваш акаунта до безкрайност, изисквасе обаче време и постоянство което не е лесно. Аз вече съм от две години и го развих до 10 долара на ден и ще продължавам.
Може да пробвате и вие ако ви се занимава.

Бих препоръчала на всички, които имат пари там веднага да ги изтеглят. Един от коментарите по-долу много точно описва положението там - пълна селяния. Наемат всякакви, обучение реално няма, защото никой не знае точно какво и как трябва да се направи. Имаше хора на по 4-5 години стаж във фирмата, които прекъсваха по 5 пъти разговор с клиент, за да питат кое как се прави - ако изобщо някой успее да даде смислен отговор и решение на проблема. Ако не можеш да се справиш с клиент (с елементарен случай дори) - просто му затваряш и го оставяш пак да чака на линия, докато се свърже (или идеалният вариант - откаже и отиде примерно на място). Прехвърлят си топката от отдел на отдел, защото никой не знае какво прави и как се прави. Мениджърката, с която аз се сблъсках за кратко си позволява да се държи адски селски и фамилиарно - все едно не сме отишли да работим, а да видим тя колко е голяма и как може да се държи както си иска с всички и постоянно. Всичките им системи, приложения или там каквото е или не работят, или работят, но не както се очаква, всичко е доста примитивно, а определен начин за действие при даден казус няма.

Работната среда е повече от лоша, колегите са меко казано тъпички, заплатата, която предлагат за служител в тази сфера е направо смешна, а тарикатлъците им са потресаващи, като се има предвид сериозността на подобна работа.

Не си губете времето и нервите, не вярвам скоро там да стане по-добре. А и трябва да стане доооста по-добре, за да е що-годе близо до нормално работно място.

Офисът в Созопол е трагичен!Всеки ходи където и когато си поиска,клиентите чакат с часове,а дебелата управителка нехае и приема свои хора с предимство.

Мястото е абсурдно. Не бих поверила на тези хора и 1 лв. от парите си, камо ли да работя за тях.
Цари пълна селяния, условията и работно място са под всякаква критика. Там никой не знае какво прави.
Не се лъжете да ходите там, още повече пък за парите, които предлагат.