написано 01.08.2014г. събота в 15:52
към обект/отдел sales

аз харесвам това място. учебната програма е стегната, шефовете са мотивиращи, колегите са едновременно приятелски настроени, но и много амбициозни

не мисля, че е редно да обиждате всички служители ако сте открил, че това не е Вашето място

написано 31.07.2014г. петък в 22:21
към обект/отдел Управление

УЖАС ! Хора не си губете времето, ужасно смешна фирма, жал ми е за хората в нея ...

написано 25.06.2014г. четвъртък в 12:52
към обект/отдел Akci

Бях брокер в тази Фирма значи направиха опит да ми фалшифицират подписа добрече се намесиха органите на реда незнам те откъде бяха разбрали но  им благодаря много след което получавам обаждане че ако искам да започна одново работа там няма да ме вземат оделно мой колеги ми звънаха да ми кажат че съм станала за смях ощте на секундата отидох в полицята и пуснах молба минаха на проверка и ги съсипах от глоби такаче работещите там внимаваите много

написано 27.05.2014г. сряда в 16:08

А да попитам , ако има кои да ми отговори ... фирмата Ню Кепитъл Тръст , към въпросните фирми ли спада ?

написано 23.04.2014г. четвъртък в 09:17

"Ню Кепитъл Тръст" ЕООД = "Атлантик Кепитъл" ЕООД ?

Офисите са един до друг в София, тел. номера също (02/488 36 00)

написано 08.04.2014г. сряда в 17:06

Наскоро кандидатствах по позиция, обявена от компанията. Не съм особено впечатлен от начина, по който HR отдела на компанията се отнесе към кандидатурата ми, сякаш наемат хамал, а не професионалист с доказани качества, умения и богат опит. Позволих си да откажа поканата им за интервю.:

Изпращате ми имейл, който дори не сте подписали и с който насрочвате интервю без предварително да се поинтересувате дали времето и часът са удобни и за мен. Не мисля, че това е начинът, по който бих желал да комуникирам с евентуален бъдещ работодател.

Тъй като вярвам, че комуникацията с HR отдела на една компания е в голяма степен показател за това каква е културата на компанията и атмосферата, в която служителите и работят - а за момента комуникацията ми с вашата компания никак не ви представя в добра светлина - ще си позволя да спестя както вашето, така и своето време, като откажа тази среща.

Все пак, благодаря за вашия интерес към моя опит и професионални качества и ви пожелавам успешен бизнес, подобрения в културата ви по набиране на нови таланти и да намерите правилния човек за позицията.

Поздрави,

Борислав Костадинов

On 2014-04-08 15:21, Atlantic Capital wrote:

> Добър ден! Очакваме Ви на интервю за

> работа на 09.04.2014 г . /сряда / в 11:30 часа .

> Адресът е :

> Манастирски ливади, ул.Ралевица № 38,

> Бизнес център, 3 eтаж.

> Телефон за връзка: 02/488 36 00

написано 09.03.2014г. в 12:58

Говоря от гледната точка на техен клиент. Те са лъжци и крадци, естествено лъжите са под формата на големи обещания а кражбата е законна защото са се подсигурили с 20-30 страници договор, който ако го подпишеш сам си прерязваш гърлото :) . Моя съвет е не им давайте никакви пари, ако искате да се занимавате с подобен род инвестиции има много други компании които са доста по приемлив вариант. А ако все пак се подлъжете да ви предупредя, за да сте подготвени 10-20% от сумата която инвестирате ще си я присвоят още 2-3 седмица и след това ще започнат да ви увещават че това е просто временно положение и че в дългосрочен план нещата ще се подобрят.

написано 18.02.2014г. сряда в 10:46
отношение шубе го/я е и не казва!

От тази фирма ми звънят от 4-5 години за да ме питат дали бих инвестирал в нещо горещо. Общо взето от 2-рото 3-тото обаждане вече не се итнересувам какво предлагат. Преди им отделях малко време.

Сега чуя ли Атлантик.... следва червена слушалка.

Все нови и нови хора ми звънят. Някой път по-мил и любезен глас, друг път по-забързан. Смятай след като преди 4 години не съм им вързал, а още звънят ...

написано 13.02.2014г. петък в 13:40
към обект/отдел Atlantic Capital / Lombardi Invest/ Global Markets

Миналото лято работих в софийския офис. Абсолютни измамници. Само на приказки до докарват. :D Това със заплата от 400лв. е вярно, но дневните таргети са непосилни за изпълнение. Лично аз, за 9 седмичния си престой там, не видях някой да се справя с тях. Ако успееш да накараш някой да дойде на среща получаваш за това 50лв. и ако инвестира ти взимаш 3% от ст-стта на инвестираната от него сума(като размер, не от инветицията на клиента. Макар, че после те пак му топят парите). Това по отношение на заплащането. На моменти се държат доста унизително с по-тихите и кротките, в това число не веднъж съм ставала свидетел и на обиди към колеги. Всъщност, там такъв поток от хора видях, че по едно време се отказах да им помня имената...по 2-3 дни и край. И нещо важно, ако смятате да напускате първо си вземете парите(ако въобще имате такива изкарани) защото на едно момиче така и не й изплатиха нещо. Вярно, без работа не се седи, но извода, който си направих след "тази работа"  беше - "Да бях си стояла у дома цяло лято и да си бях лакирала ноктите, по-добра работа щях да свърша!" :D  P.S. Atlantic Capital / Lombardi Invest/ Global Markets - все за едни и същи измамници става на въпрос. :D