написано 23.09.2014г. сряда в 11:37
към обект/отдел Hewwcepitaltryst

Лъжат. Мажат и не плащат за месец. Пари. Няма

написано 09.09.2014г. сряда в 15:28

Моля Ви, отговорете дали Ню Кепитъл Тръст и Атлантик кепитъл е една и съща фирма?

написано 01.08.2014г. събота в 15:56
към обект/отдел agent

незнам хора, от 12 дни съм тук: имах 7 обучения, 3 пъти видях шефа да раздава бонуси и шефката ми е най-готината жена на света. има голяма конкуренция с другите екипи, но това само ни мотивира

написано 01.08.2014г. събота в 15:52
към обект/отдел sales

аз харесвам това място. учебната програма е стегната, шефовете са мотивиращи, колегите са едновременно приятелски настроени, но и много амбициозни

не мисля, че е редно да обиждате всички служители ако сте открил, че това не е Вашето място

написано 31.07.2014г. петък в 22:21
към обект/отдел Управление

УЖАС ! Хора не си губете времето, ужасно смешна фирма, жал ми е за хората в нея ...

написано 25.06.2014г. четвъртък в 12:52
към обект/отдел Akci

Бях брокер в тази Фирма значи направиха опит да ми фалшифицират подписа добрече се намесиха органите на реда незнам те откъде бяха разбрали но  им благодаря много след което получавам обаждане че ако искам да започна одново работа там няма да ме вземат оделно мой колеги ми звънаха да ми кажат че съм станала за смях ощте на секундата отидох в полицята и пуснах молба минаха на проверка и ги съсипах от глоби такаче работещите там внимаваите много

написано 27.05.2014г. сряда в 16:08

А да попитам , ако има кои да ми отговори ... фирмата Ню Кепитъл Тръст , към въпросните фирми ли спада ?

написано 23.04.2014г. четвъртък в 09:17

"Ню Кепитъл Тръст" ЕООД = "Атлантик Кепитъл" ЕООД ?

Офисите са един до друг в София, тел. номера също (02/488 36 00)

написано 08.04.2014г. сряда в 17:06

Наскоро кандидатствах по позиция, обявена от компанията. Не съм особено впечатлен от начина, по който HR отдела на компанията се отнесе към кандидатурата ми, сякаш наемат хамал, а не професионалист с доказани качества, умения и богат опит. Позволих си да откажа поканата им за интервю.:

Изпращате ми имейл, който дори не сте подписали и с който насрочвате интервю без предварително да се поинтересувате дали времето и часът са удобни и за мен. Не мисля, че това е начинът, по който бих желал да комуникирам с евентуален бъдещ работодател.

Тъй като вярвам, че комуникацията с HR отдела на една компания е в голяма степен показател за това каква е културата на компанията и атмосферата, в която служителите и работят - а за момента комуникацията ми с вашата компания никак не ви представя в добра светлина - ще си позволя да спестя както вашето, така и своето време, като откажа тази среща.

Все пак, благодаря за вашия интерес към моя опит и професионални качества и ви пожелавам успешен бизнес, подобрения в културата ви по набиране на нови таланти и да намерите правилния човек за позицията.

Поздрави,

Борислав Костадинов

On 2014-04-08 15:21, Atlantic Capital wrote:

> Добър ден! Очакваме Ви на интервю за

> работа на 09.04.2014 г . /сряда / в 11:30 часа .

> Адресът е :

> Манастирски ливади, ул.Ралевица № 38,