написано 03.10.2014г. събота в 15:14

"Някой знае ли "Атлантик Кепитъл'' и 'Бългериън Маркетинг Рисърч'' едно и също ли е? Адресът е същия...дейността също?"

Моля отговорете! И аз се чудя същото... извикаха ме на интервю и се чудя да ходя ли изобщо, ако всичко написано до тук се отнася и за тях!

написано 23.09.2014г. сряда в 15:03

Някой знае ли "Атлантик Кепитъл'' и  'Бългериън Маркетинг Рисърч'' едно и също ли е? Адресът е същия...дейността също?

написано 23.09.2014г. сряда в 11:37
към обект/отдел Hewwcepitaltryst

Лъжат. Мажат и не плащат за месец. Пари. Няма

написано 09.09.2014г. сряда в 15:28

Моля Ви, отговорете дали Ню Кепитъл Тръст и Атлантик кепитъл е една и съща фирма?

написано 01.08.2014г. събота в 15:56
към обект/отдел agent

незнам хора, от 12 дни съм тук: имах 7 обучения, 3 пъти видях шефа да раздава бонуси и шефката ми е най-готината жена на света. има голяма конкуренция с другите екипи, но това само ни мотивира

написано 01.08.2014г. събота в 15:52
към обект/отдел sales

аз харесвам това място. учебната програма е стегната, шефовете са мотивиращи, колегите са едновременно приятелски настроени, но и много амбициозни

не мисля, че е редно да обиждате всички служители ако сте открил, че това не е Вашето място

написано 31.07.2014г. петък в 22:21
към обект/отдел Управление

УЖАС ! Хора не си губете времето, ужасно смешна фирма, жал ми е за хората в нея ...

написано 25.06.2014г. четвъртък в 12:52
към обект/отдел Akci

Бях брокер в тази Фирма значи направиха опит да ми фалшифицират подписа добрече се намесиха органите на реда незнам те откъде бяха разбрали но  им благодаря много след което получавам обаждане че ако искам да започна одново работа там няма да ме вземат оделно мой колеги ми звънаха да ми кажат че съм станала за смях ощте на секундата отидох в полицята и пуснах молба минаха на проверка и ги съсипах от глоби такаче работещите там внимаваите много

написано 27.05.2014г. сряда в 16:08

А да попитам , ако има кои да ми отговори ... фирмата Ню Кепитъл Тръст , към въпросните фирми ли спада ?