написано 24.01.2015г. неделя в 00:48
отношение шубе го/я е и не казва!

Надолу има коментари, които 1:1 покриват преживяването ми - първо интервю без дори да са запознати с мен и автобиографията ми, второ интервю - в групова лекция с обещания за 400лв твърда заплата, 50 лв на среща и 3% от реализирана сделка. Звучи добре на първо четене...И като влезеш в офиса виждаш хора с говорни дефекти, откровен диалект, неправилна дикция и забележете - ВСИЧКИ В ОФИЦИАЛНО ОБЛЕКЛО. Да, не се майтапя, в тази фирма има дрескод всички да са с делово облекло, което прави фарса дори още по-голям. Най-сигурното е едно: Фирмата НЕ плаща на служителите си, бях там за първи ден на работа когато колежка ми сподели, че работи от октомври 2014 (това се случва януари 2015) и не е взела ЕДИН лев. Днес хора, които продължават да се лъжат и да ходят там на работа ми споделиха, че въпросната е била освободена, без да й се изплатят парите. Постоянните работещи (да се чете работещите от повече от месец) са приобщени към част от далаверата и на тях се дава да вършат по-лека част от работата - довършването със скрипт SALE, докато новите шарани са измъчвани да събират мейли от предприемачи с някакъв си CANVAS. Така се получи, че докато аз правех CANVAS-и на първия си работен ден, гледах как някакви голобради пишковци обикалят и си говорят за всичко, но не и за работа, а само от време на време посядваха, за да кажат нещо от сорта на "Говорили сте с моя колега Х (уволнен или напуснал), той ми предаде вашата информация". Отделно, "мениджърите" са доста тясно ограмотени в спектъра на измамата, която въртят за пред новите служители и клиентите, но от друго от финансово естество не разбират. Доколкото разбрах единия от тях е набор 92, така че ако желаете да ви ръководи поставен пишльо без образование - засилвайте се натам. Иначе, водещите двама "мениджъри" са изключително нагли и прости селяни, а съотношението ръководители-работна ръка е зашеметяващо (3ма мениджъри на офис с 15-16 работни места). Тяхната работа се състои в чат помежду им, докато седят на 1 метър разстояние, а когато стане напечено просто навикват най-"работоспособния" с нисък резултат.

написано 06.12.2014г. неделя в 18:04

Въпросната фирма и мен ме викна на интервю, но вече с ново име - "Традишън Кепитъл"! На същия адрес: Ралевица 38. Изтупан младеж с очилца ме попита 2-3 въпроса, за 2 мин. обясни разни глупости за фирмата и ми каза, че съм одобрен за второ интервю :D Отидох да видя какво следва - 7-8 "шаранчета" ни бяха събрали в стая с билярдна маса и плейстейшън, пълна с портрети на явно "видни" американски бизнесмени. Обещания за крупни суми. Схемата е същата - 20 20 20 обаждания, заплащане според постигнатите резултати. Дори не полагат усилия да се прикрият малко... Довиждане!

Не се лъжете и дори не се занимавайте да им ходите на интервю. ;)

написано 17.10.2014г. събота в 10:50
към обект/отдел София

Към Mafe:

Само искам да поясня, БРЪЩОЛЕВИШ ПЪЛНИ ЛЪЖИ! Никаква полиция не е идвала, никакви глоби не е имало. Изобщо подобна ситуация не е имало! Аз работя в една от фирмите, да скъсвам си за...ка от работа, но си получавам възнаграждението. Тук пишат лъжи и измислици мързеливите хора! Безплатен обяд няма! Работете, за да получавате възнаграждение!

написано 03.10.2014г. събота в 15:14

"Някой знае ли "Атлантик Кепитъл'' и 'Бългериън Маркетинг Рисърч'' едно и също ли е? Адресът е същия...дейността също?"

Моля отговорете! И аз се чудя същото... извикаха ме на интервю и се чудя да ходя ли изобщо, ако всичко написано до тук се отнася и за тях!

написано 23.09.2014г. сряда в 15:03

Някой знае ли "Атлантик Кепитъл'' и  'Бългериън Маркетинг Рисърч'' едно и също ли е? Адресът е същия...дейността също?

написано 23.09.2014г. сряда в 11:37
към обект/отдел Hewwcepitaltryst

Лъжат. Мажат и не плащат за месец. Пари. Няма

написано 09.09.2014г. сряда в 15:28

Моля Ви, отговорете дали Ню Кепитъл Тръст и Атлантик кепитъл е една и съща фирма?

написано 01.08.2014г. събота в 15:56
към обект/отдел agent

незнам хора, от 12 дни съм тук: имах 7 обучения, 3 пъти видях шефа да раздава бонуси и шефката ми е най-готината жена на света. има голяма конкуренция с другите екипи, но това само ни мотивира

написано 01.08.2014г. събота в 15:52
към обект/отдел sales

аз харесвам това място. учебната програма е стегната, шефовете са мотивиращи, колегите са едновременно приятелски настроени, но и много амбициозни

не мисля, че е редно да обиждате всички служители ако сте открил, че това не е Вашето място