Атлантик кепитъл /img/frontend/nomap.png"

Атлантик кепитъл

Чудя се !В един Бизнес център ,където се  помещават около 20 фирми,и се водят на един и същи адрес със същите или сходни на тях дейности,всичкит ли ще ги припишат към Атлинтик нещо си и тн.

Някой знае ли "Атлантик Кепитъл'' и  'Бългериън Маркетинг Рисърч'' едно и също ли е? Адресът е същия...дейността също?

Лъжат. Мажат и не плащат за месец. Пари. Няма

Моля Ви, отговорете дали Ню Кепитъл Тръст и Атлантик кепитъл е една и съща фирма?

Работя  близко до Ню Кепитъл Тръст / Глобал Маркетс... Наскоро им затвориха офисите от ДАНС заради разпространение на слухове за банки, 2 седмици никой не работи тук и изведнъж се завърнаха всичките шефчета с ягуарите и една нова купчина наивни работници. Всяка седмица виждам буквално по 5-6 (поне) нови, които си мислят, че ще изкарат много пари. Карат ги да се обличат все едно са на Уол Стрийт.. Единия от там се оплака как миналия месец не бил получил пари и не се чувствал спокойно и въпросната шефка (от по-долен коментар) го успокоява, че всичко щяло да потръгне рано или късно. Само трябва търпение! Хахах...
Бягайте от тези имамници няма да получите и 1 лев, там плащат само на техните си хора, които седят от много време. Загубеняците, които се сменят ежедневно не взимат и 1 лев.
Също така ги гледам паплача си купуват сами обяд от магазинчетата та дори и това не им е осигурено, освен че нямат и твърда заплата.

незнам хора, от 12 дни съм тук: имах 7 обучения, 3 пъти видях шефа да раздава бонуси и шефката ми е най-готината жена на света. има голяма конкуренция с другите екипи, но това само ни мотивира

аз харесвам това място. учебната програма е стегната, шефовете са мотивиращи, колегите са едновременно приятелски настроени, но и много амбициозни
не мисля, че е редно да обиждате всички служители ако сте открил, че това не е Вашето място

УЖАС ! Хора не си губете времето, ужасно смешна фирма, жал ми е за хората в нея ...