Атлантик кепитъл /img/frontend/nomap.png"

Атлантик кепитъл

Попаднах на обява за работа на тази фирма в jobs.bg, но след като прочетох последния коментар на представител на управлението, нямам намерение дори и да си помислям да кандидатсвам в тази фирма... Никога.

Здравейте! Вече повече от година работя в тази фирма. Видял съм десетки хора да идвали и да са си отивали, но аз оставам и наскоро получих желаната от мен позиция. Ще се развивам и за в бъдеще, защото фирмата го позволява.
Не ми пука, че някякви мижави мишчици се опитват да се правят на остроумни, като тези, които пишат отрицтелни коментари. Аз съм видял само хубаво от тази фирма, взимал съм и 5000лв, взимал съм и 7500лв. Но тези които коментират лоши неща, винаги ще си останат с по 300-500лв в джоба и никога няма да видят такава заплата, каквато аз взимам и ще продължавам да я взимам, защото полагам усилия, труд и всичко това ми се връща стократно в джоба. За октомври пък ще си взема едни 6300 лв. Какво ще кажете хейтърчета, мислите ли, че ще остана гладен като вас с такава заплата? :)
Сами си правете сметката хейтъри и ще пукнете съвсем скоро!!!

И аз съм поканен на първо интервю и мисля да отида.

Здравейте, аз все още нямам мнение, но по тази тема, на база на коментарите, които прочетох искам да попитам някой все пак бил е назначен в тази фирма Ломбарди Инвест? Понеже и на мен ми се обадиха за интервю, но доколкото разбирам винаги го правят и мнениеята не са никак положителни. Благодаря предварително!

Пълна лъжа и измама! Както гледам на три четири дни има обява или за офис сътрудник или администратор, работата е една и съща. Аз кандидатствах в Ломбарди Инвест аболютно случайно и след първото интервю отидох от любопитство на второ, което беше директно назначаване на работа. Питат човек що значи акция, той нищо не знае, но му обещават заплата от 6000-7000 хил.лв. Трябва да сме му изглеждали много глупави за да отидем на работа там. Цялата ситуация беше доста комична :)

Тъй като съм прясно завършил студент, реших да си намеря работа, която отговаря поне малко на специалността ми. Изпратих CV по обява в Jobs.bg. Бях извикана на интервю, но, понеже имам навика да проверявам предварително работодателите си, случайно попаднах на този сайт. Не знаех дали да вярвам на мненията тук, а бях готова да похарча доста пари да дойда до София и да започна работа, затова реших да си направя един експеримент - изпратих CV-то на приятеля ми, който е абсолютно неквалифициран за работа като "административен сътрудник", но въпреки това го извикаха на интервю на същия адрес - Манастирски лидави, ул. Ралевица 38, Бизнес център, ет 3. Това беше достатъчно потвърждение, че фирмата е пълна измама.Що се отнася до данните от CV-тата ни - ако бъдат използвани за незаконно финансиране по програми от ЕС, ще се погрижа да прекратя целия този фарс дори и да трябва да подам ж алба до най-висока инстанция! А всички вие "доволни служители" на въпросната фирма - защо не престанете да пишете колко сте доволни отцялата тази фалшива история и дано да ви се плаща добре за добрата реклама, защото лъжесвидетелството се заплаща и то скъпо!!!P.S: Съветвам всеки, който си търси работа, да избягва обявите на "Атлантик Кепитъл", за да си спести много главоболия!

Тъй като съм прясно завършил студент, бях готова да отида на интервю във фирма "Атлантик Кепитъл" в София. Благодаря на Бога, че имам навик да проувам работодателите си и така попаднах на този сайт за мнения. Бях готова да похарча доста пари, за да отида до София и да започна работа. Когато видях мненията в сайта, реших да си направя експеримент. Изпратих CV-то на приятеля ми. По принцип той е квалифициран за тази работа, но въпреки това му се обадиха и го поканиха на интервю  на адрес: Манастирски ливаи, ул. Ралевица 38, Бизнес център, ет.3. Тогава ми стана ясно, че фирмата е една измама. И искам да кажа на всички, които четат това - не се връзвайте на фалшивите интервюта и обещания за висока заплата. А що се отнася до данните от CV-тата ни, ако бъдат използвани за получаване на незаконно финансиране по прорми от ЕС, ще потърся правна отговорност от въпросната фирма и ако се наложи ще подам жалба до най-високата инстанция, но няма да оставя нещата така. А всички вие "доволни служители" на въпросната фирма - защо не спрете да лъжете хората колко сте доволни, ами направо не си кажете, че ви се плаща за добрата реклама. И дано да ви се плаща добре, защото лъжесвидетелството се плаща и то скъпо!!!P.S: Скъпи търсещи работа хора, забравете дори името на тази фирма, за да си спестите доста главоболия като унижение на работното място, нервни кризи и оставането без заплата!

Днес (16,09,2013) и аз бях на интервю за работа във въпросната фирма Ломбарди Инвест по обява в джобс-а за административен сътрудник. Понякога човек трябва да вярва в хубавото...но аз не го направих. За добро или лошо вече бях прочел негативните мнения тук и бях мноооого резервиран относно това как ще протече интервюто и какво ще ми предложат! До колкото разбрах има 2 интервюта, като 2-рото е по-продължително и тогава става дума за заплащане и в какво се състои работата. Аз отказах да отида на 2-рото. Но интервюто ми проведе един интелигентен господин, който на кратко сподели неща за фирмата, пита за нормални неща, т.е. получи се интервю, както си му е редът! Ако имах интереси в областта на финансите-щях да пробвам!
Тези редове ги написах единствено за тези, които търсят "под вола-теле"!

Това е фирма, в която синът ми кандидатства със СВ, беше на интервю и започна "работа" в София, ул."Манастирски ливади". Изводът от това, което ми разказа за "работата" там беше, че фирмата е една измама, чрез която се точат пари по програми от ЕС, или от някакви други международни фондове. Фактът, че продължават да набират "канарчета" говори, че пари се точат яко и безпрепятствано. Фирмата събира данни от СВ-тата,  прави  списъци на хората, уж обучавани в нови компетенции и умения, които праща неизвестно къде и срещу тях получава заплащане. И няма кой да ги разследва за големите лъжи.

Извикаха ме след 2 дни на интервю на същият адрес. Фирмата се казва "Ломбарди Инвест" ЕООД . Кажете ми какво да правя?