Девин АД / DEVIN https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.Тинтява 13Б&markers=София,ул.Тинтява 13Б

Девин АД / DEVIN

Абе ЧР отдела на Девин обаждат ли се изобщо за интервюта когато покриваш изискванията за дадена позиция, кандидатствах по обявата за мениджър студен пазар , което при тях е доколкото разбрах като търговски представител за ключовите кафета и обектите им с договори  , имам над 5 години опит в сферата с 2 различни фирми ( бирена и кафе),имам изградени отлични контакти в 3 различни града в зона Варна, отношения с дистрибутори и собственици на обекти. И никакви не звънят поне за едно интервю , поне да се запознаем . Нагласени ми се струват позициите , а търговските им представители повечето са страхотни будали , как са ги наели незнам . Явно ще им пада пазарният дял ако продължават да не викат качествени кадри по интервютата а назначават само приятели и будали .

В девин пуснaхa линк до всички служители и техните подчинени дa глaсувaт зa дa синaтрупaт повече глaсове.Некa дa ви е честитa тaкaвa победa.Зaплaтите в зaводa сa с по 30-40% нaдоло.Рaботниците не ги топлят нaгрaдите a пaрите в крaя нa месецa.Сегa очaквaме продaжбaтa нa девин и с кеф дa изпрaтим товa ръководство.

Не ми е драго да чета лоши коментари за Девин защото в нашата държава почти всички са решили че трябва да не правим усилия и да получаваме.Фирмата си е доста читава но не всички нейни ръководители знаят какво правят вследствие на което са и проблемите, но това не е само при тях за съжаление.Затова Девинци дерзайте.Успех

Хора,чета и не вярвам на тези глупости.Къде сте номер 1 в София,Пловдив и никъде другаде,благодарение на манипулацията от ваша страна.Срам за търговците на Девин,без пари не може да влезите никъде,без да излъжете също.Да не говорим че вече след 7 месеца има градове където Балдаран е много пред Девин.Това е резултат на много добрите преценки за назначения като регионални,супервайзори и търговци.Спрете да крадете.Къде Ви е Фрутелито,Гранинито а какво да кажем за световната марка Ред Бул.Ставате малки вече.

Здравейте ,
Настоящ служител съм на Девин и  мога да кажа, че при добре подбран екип и  атмосфера на работа ,какъвто е този в който аз работя,работата спори ...целите се постигат и  се ходи на работа с желние. Четох коментари ,че положението с парите било несериозно и  че не са добре финансово във фирмата. Няма проблем с парите ...фирмата е мега стабилна ... просто се оценява свършената работа.   не коментирам ръководството... Ако работиш и си гледаш твоята част от задачите ... можеш да си оценен , повишен и доволен.

Честита да ни е СВЕТОВНАТА награда за НАЙ-ДОБЪР ДИЗАЙН НА БУТИЛКА за кристалната бутилка за студен пазар!!! Браво, колеги!! :-) Всички сме супер горди с това постижение!!!

Вие вече сте на пазара за продаване,какво ли ште се случи и кои ли ште е поредният собственик

Благодаря за подкрепата на бившия колега. Това което съм написала е напълно обективно и истина. Смяна на модела на работа не доведе до съкращение на колеги, а шуробаджанащината. Подведаха Томас и той скочи, ама съм сигурна че съжалява. И какво закриха директните продажби, а сега се чува, че ще ги възстановят, защото имало и умни хора / НЕ ИЗГОНЕНИ ОТ КК/ които знаят как стоят нещата с реализацията на вода.
Радвам се, че съкратените са започнали в конкурентни фирми. Много е лошо и обидно когато години даваш всичко от себе си за работата и в един момент идват велики специалисти и ти ставаш не нужен.  Само, че в баш конкурентната вода отидоха хора които напуснаха сами, хора които занят какво значи  да работиш за човек като Стоименов.  А както разбрах има и хора работили за него още от създаването на Девин.
Запомнете, всички сме на пазара и сме минали през едни и същи обучения и каквото знае Гошо го знае и Пешо така да се каже.
А Бисир да не си крие името, защото с тези писаници може и да го повишат. На такива хора аз казвам Гъ...близци.
А.... крие го защото през работно време виси в сайта. ДА !

със сигурност като сте толкова активен във форума работата не е добре.
може би някой друг върши вашата работа?
това само потвърждава че нещата във фирмата затъват.
приключвам с това мое мнение

Естествено, че няма да пиша с името си, освен това съм написал "по-стари", а не "стари" служители, колеги...
2012 е доста назад във времето, по-добре да си гледаме работата на пазара сега, а кой прав, кой крив - ще видим при клиентите.

Хайде, със здраве!