Девин АД / DEVIN https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.Тинтява 13Б&markers=София,ул.Тинтява 13Б

Девин АД / DEVIN

Искам да отбележа, че съм кандидатствал по ваша обява за работа. Интересът ми към вашият колектив е доста висок имам амбицията и потенциала да стана ваш служител с голямо удоволствие. Името ми е Мартин Дамянов. Предварително Благодаря !!!

Виждам, че тук отговарят служители от отдел ЧР, та имам въпрос:

Какви са горе-долу изискванията за кандидатстване, къде мога да намеря по актуална и подробна информация за фирмата (пазарен дял на различните продукти, реализация на пазара, фирмени стандарти), също така имам интерес към позиция търговски представител в гр. Русе. Оставям Ви мейл, където Ви моля да ми отговорите (може и някой настоящ или бивш служител също)

[email protected]

Поздрави и успешен ден!

Здравейте ! Търси си работа като Търговски представил за град Кърджали и района , ако има нещо с което мога да Ви бъда от ползва ( майла ми е споменат ) Имам категория Б и огромно желание за работа на тази позиция ... Нямам опит .... :/

Поздрави

Привет, Влади, мерси за въпроса, вече си говорихме с теб по телефона :-) Хубав и спорен утрешен ден ти пожелавам!

Здравейте, Мартин, благодаря за интереса Ви към компанията. Предлагам да Ви се обадя до края на седмицата и да поговорим малко по-подробно. Надявам се да е удобно за Вас, ще се радвам да Ви консултирам.

Хубава вечер,

Ваня

Здравей, Ваня!

Бих искал да попитам какво се случи с позицията ТП за Търговище. Има ли вече назначен човек? Благодаря предварително! :)

Моля за помоща ви искам дакандидаствам при вас за работа. Може ли телефон.Искам работа в склада защото нямам книшка.Благодаря ви моя телефон 0894391590

Здравейте, Краси,

Благодаря за въпроса Ви. Би било добре да влезем в детайли относно конкретните подбори - например е хубаво да ми кажете за кой град сте кандидатствали. По този начин и аз бих могла да бъде по-детайлна в отговора си.

Обикновено имаме между 100 и 600 кандидатствали за големите градове и малко по-малко за малките. Понякога много хора отговарят на поставените критерии в обявата, тогава вземаме предвид заложените предимства - например кандидатствалият/та да е работил/а в компания с добри практики - международна или доказана като лидер на пазара, както и да има опит на позиция с много сходен профил на обявената. В повечето случаи опитът на по-високо йерархично ниво не помага да се спечели конкурс за по-ниски позиции.

Ако се свържете с мен на телефоните на компанията, бих могла да Ви дам повече информация.

Хубав ден,

Ваня

какви са критериите за подбора на кандидатите за работа в компанията Ви? Задавам този въпрос, тъй като за последните 5 месеца съм изпратила към Вас 4 CV-та и Ви уверявам, че относно изискванията които сте посочили отговарям изцяло на критериите дори и в повече. Става въпрос за позиция ЗОНАЛЕН МЕНИДЖЪР ПРОДАЖБИ и ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ. До този момент никой не се е свързал с мен за интервю. Работила съм за едни от най-големите фирми на пазара и съм заемала позиции, като Регионален мениджър и ТП.
Предварително благодаря за отговора Ви,
Поздрави

Здравейте, Ивайло,
Благодаря за въпроса Ви - ще се радвам да отговоря, тъй като аз правя преселекцията на кандидатурите и интервютата в компанията.
Относно конкретния подбор - във връзка с позицията Зонален мениджър Студен пазар Варна направих преселекция от 265 кандидатури и разгледах всяка автобиография. На база на поставените критерии пресях до 10 човека и направихме интервюта с тях, в момента тече финалната фаза на подбора.
Предполагам, че сте избрал псевдоним, защото при повторния преглед преди малко не открих кандидат с подобно име и с описания от Вас опит. Бих се радвала да се свържете с мен на телефоните на компанията, да разгледаме заедно кандидатурата Ви и да Ви дам допълнителна информация защо не сте попаднал в шортлистата от кандидати. За нас е важно хората, които се интересуват от работа в компанията, да са информирани за прозрачните процеси при нас.
Благодаря за вниманието, ще очаквам да се свържете с мен.
Хубав ден,
Ваня Богданова
Мениджър Подбор

Ивайло, и аз искам да попитам същото. Имам добър опит в бързооборотните стоки в сериозни фирми. Явих се на интервю миналата седмица, което смея да твърдя мина доста добре. Като резултат не последва никакво обаждане от тяхна страна (нито положително, нито отрицателно) и по-куриозното е, че днес са  пуснали същата обява за същата позиция. А казвам, че е куриозно, понеже при моето кандидатстване документи бяха подали към 500 човека! Е, ако от 500 човека не могат да си изберат попълнение в екипа не знам какъв им е критерия. Или другият вариант е обяваите да са само с цел проучване на пазара ?